Program för Luciasimmet 2017
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Heatlista Gren 29
|
Tävling |
Luciasimmet 2018 |
|
Utskriftsdatum |
17 december 2017 |
|
|
Tävlingsort |
Stockholm |
|
Utskriftstid |
08:47 |
|
|
Arrangör |
Simklubben Neptun |
|
|
|
|
|
Bassäng |
50m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
16 december 2017 |
|
|
|
|
Gren 29, 400m Frisim Damer |
Finaler (4) |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
140 |
3 |
Alice Stenbeck |
2006 |
AG1406 |
SK NEPTUN |
|
50m |
|
278 |
4 |
Nerejda Zakeri |
2005 |
AZ5405 |
SPIF SF |
|
50m |
6:17.06 |
114 |
5 |
Ingrid Lund |
2006 |
AG8206 |
SK NEPTUN |
|
50m |
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
97 |
2 |
Elin Homnér |
2003 |
BT4203 |
SK NEPTUN |
|
50m |
6:00.36 |
73 |
3 |
Li Elveskog |
2004 |
AW0604 |
SK NEPTUN |
|
25m |
5:52.09 |
130 |
4 |
Penny Pettersdotter Wenster |
2004 |
BM3404 |
SK NEPTUN |
|
25m |
5:39.76 |
135 |
5 |
Maja Rehn |
2004 |
AP4804 |
SK NEPTUN |
|
25m |
5:42.60 |
16 |
6 |
Ida Nygren |
2004 |
BL2404 |
BOTK-RÖNN |
|
25m |
5:56.03 |
253 |
7 |
Alma Lilljequist |
2004 |
BV5404 |
SPIF SF |
|
25m |
6:03.34 |
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
60 |
1 |
Melanie Blix Grimaldi |
2005 |
AQ8605 |
SK NEPTUN |
|
25m |
5:37.70 |
148 |
2 |
Clara Unden |
2004 |
AW6404 |
SK NEPTUN |
|
25m |
5:30.43 |
234 |
3 |
Vinona Bothe |
1999 |
BN6899 |
SPIF SF |
|
50m |
5:23.60 |
102 |
4 |
Nike Johnston |
2005 |
AJ5405 |
SK NEPTUN |
|
25m |
5:10.93 |
65 |
5 |
Emilia Cullfors |
2003 |
CA5403 |
SK NEPTUN |
|
25m |
5:23.23 |
141 |
6 |
Elisa Sundberg |
2005 |
AP6805 |
SK NEPTUN |
|
25m |
5:28.13 |
54 |
7 |
Agnes Behrenfeldt |
2004 |
AP9604 |
SK NEPTUN |
|
50m |
5:36.74 |
45 |
8 |
Tuva Walnum |
2003 |
CA6403 |
LIDINGÖ SK |
|
25m |
5:37.95 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
19 |
1 |
Alicia Budden |
2004 |
AA5404 |
BÅLSTA SK |
|
25m |
5:03.47 |
156 |
2 |
Tina Huslid |
2000 |
AF0600 |
SÖDERTÄLJE |
|
50m |
4:56.74 |
311 |
3 |
Lisa Nordén |
1984 |
ai7284 |
SK NEPTUN |
|
50m |
4:52.11 |
23 |
4 |
Sandra Bergerstam |
2001 |
AI1401 |
JÄRFÄLLA S |
|
50m |
4:46.15 |
24 |
5 |
Tilde Levander |
2000 |
AI7600 |
JÄRFÄLLA S |
|
50m |
4:49.26 |
314 |
6 |
Isabel Teglöf |
2003 |
az3203 |
SÖDERTÄLJE |
|
50m |
4:52.40 |
219 |
7 |
Ella Törnqvist |
2003 |
AQ1603 |
TYRESÖ SS |
|
25m |
4:58.12 |
44 |
8 |
Josefine Torell |
2002 |
BD0402 |
LIDINGÖ SK |
|
25m |
5:08.06 |
Skapad av WinGrodan 1.26.00 |
Utskriftsdatum |
17 december 2017 |
Licensierad till: Simklubben Neptun |
Utskriftstid |
08:47 |
|