Program för Arena USO 2018
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Heatlista Gren 28
|
Tävling |
ARENA USO 2018 |
|
Utskriftsdatum |
09 september 2018 |
|
|
Tävlingsort |
UDDEVALLA |
|
Utskriftstid |
07:53 |
|
|
Arrangör |
UDDEVALLA SIM |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
07 september 2018 |
|
|
|
|
Gren 28, 400m Frisim Damer A-B-C |
Försök (9) |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
305 |
3 |
Vilma Olsson |
2007 |
AK4407 |
UDDEVALLA |
|
25m |
|
311 |
4 |
Tilia Olsson |
2006 |
BC9606 |
UDDEVALLA |
|
25m |
6:13.18 |
312 |
5 |
Ella Cedergren |
2006 |
BI7206 |
UDDEVALLA |
|
25m |
6:27.44 |
89 |
6 |
Saga Sillerström |
2006 |
AO2606 |
S 02 |
|
25m |
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
108 |
1 |
Felicia Ceveryd |
2005 |
AZ1605 |
VARBERG |
|
50m |
5:55.13 |
313 |
2 |
Maja Borg |
2006 |
BI6206 |
UDDEVALLA |
|
25m |
5:52.74 |
304 |
3 |
Moa Blomberg |
2005 |
AN2805 |
UDDEVALLA |
|
25m |
5:44.45 |
80 |
4 |
Nelly Gripfors |
2005 |
AL4605 |
S 02 |
|
25m |
5:41.05 |
187 |
5 |
Nora Eriksson |
2005 |
AN1805 |
UDDEVALLA |
|
25m |
5:42.29 |
301 |
6 |
Linnea Andersson |
2003 |
BD8203 |
UDDEVALLA |
|
50m |
5:51.76 |
334 |
7 |
Alexandra Olausson |
2003 |
AP1603 |
VARBERG |
|
25m |
5:54.14 |
308 |
8 |
Ebba Kjellberg |
2006 |
AZ2206 |
UDDEVALLA |
|
25m |
6:02.73 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
302 |
1 |
Isabell Holmgren |
2004 |
AO7404 |
UDDEVALLA |
|
25m |
5:36.51 |
190 |
2 |
Filippa Höglund |
2005 |
BK3805 |
UDDEVALLA |
|
25m |
5:31.24 |
2 |
3 |
Gabriella Björkdahl |
2004 |
AM1404 |
LIDKÖPING |
|
25m |
5:28.34 |
189 |
4 |
Matilda Wassblad |
2006 |
BA2806 |
UDDEVALLA |
|
25m |
5:27.22 |
324 |
5 |
Alma Berge Kleber |
2006 |
AD0606 |
ELFSBORG |
|
50m |
5:27.79 |
323 |
6 |
Elsa Berge Kleber |
2004 |
AY5204 |
ELFSBORG |
|
25m |
5:28.36 |
322 |
7 |
Felicia Johansson Thörngren |
2003 |
BA9203 |
ELFSBORG |
|
25m |
5:34.38 |
3 |
8 |
Klara Torén |
2006 |
AB1406 |
LIDKÖPING |
|
25m |
5:37.29 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
33 |
1 |
Tilda Hilbert |
2004 |
AZ0804 |
VARBERG |
|
25m |
5:25.78 |
317 |
2 |
Elsa Sjöström |
2006 |
AA0206 |
ELFSBORG |
|
25m |
5:24.13 |
88 |
3 |
Ella Holmqvist |
2005 |
AY3405 |
S 02 |
|
25m |
5:21.24 |
139 |
4 |
Moa Rödin |
2004 |
BH8404 |
UDDEVALLA |
|
25m |
5:18.64 |
132 |
5 |
Matilda Östblom |
2004 |
AO4204 |
UDDEVALLA |
|
25m |
5:19.94 |
34 |
6 |
Emmie Dahlgren |
2004 |
BA8204 |
VARBERG |
|
25m |
5:22.85 |
45 |
7 |
Isabel Nordström |
2001 |
BH1801 |
SS04 |
|
50m |
5:24.64 |
137 |
8 |
Annamaria Girnus de Sousa |
2005 |
AO2205 |
UDDEVALLA |
|
25m |
5:26.76 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
222 |
1 |
Ella Kvalvaag |
2004 |
|
Lambertset |
|
25m |
5:17.14 |
97 |
2 |
Nikki Berggren |
2005 |
AD9805 |
VARBERG |
|
25m |
5:14.87 |
90 |
3 |
Elsa Dittmer |
2005 |
BR3805 |
S 02 |
|
25m |
5:10.65 |
87 |
4 |
Amanda Cederqvist |
2005 |
AY2405 |
S 02 |
|
25m |
5:08.06 |
138 |
5 |
Lova Rodin |
2005 |
AO1205 |
UDDEVALLA |
|
25m |
5:09.39 |
81 |
6 |
Ellen Vråmo |
2004 |
BF8604 |
S 02 |
|
25m |
5:14.30 |
318 |
7 |
Signe Wahlberg |
2005 |
AA7805 |
ELFSBORG |
|
25m |
5:15.35 |
76 |
8 |
Ronja Theorin |
2005 |
AE6605 |
S 02 |
|
25m |
5:17.99 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
219 |
1 |
Mina Mai-Linh Khuu |
2005 |
|
Lambertset |
|
25m |
5:05.22 |
135 |
2 |
Hilda Eriksson |
2004 |
AO5204 |
UDDEVALLA |
|
50m |
5:02.12 |
24 |
3 |
Sara Westholm |
2001 |
AL8801 |
VARBERG |
|
25m |
5:00.54 |
31 |
4 |
Stella Warborn |
2003 |
AW4603 |
VARBERG |
|
25m |
5:00.23 |
140 |
5 |
Emma Hejdengård |
2006 |
AY7806 |
UDDEVALLA |
|
50m |
5:00.53 |
48 |
6 |
Emma Lundmark |
2003 |
AT1803 |
SS04 |
|
25m |
5:01.97 |
125 |
7 |
Tilde Nordström |
2004 |
AG0204 |
UDDEVALLA |
|
25m |
5:03.11 |
286 |
8 |
Sofie Persson |
2004 |
AB5804 |
ELFSBORG |
|
25m |
5:06.40 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
27 |
1 |
Ronja Berggren |
2003 |
AE1403 |
VARBERG |
|
25m |
4:59.37 |
78 |
2 |
Lia Bromander |
2004 |
AZ4604 |
S 02 |
|
25m |
4:58.97 |
230 |
3 |
Tora Elise Nordli |
2005 |
|
Lambertset |
|
25m |
4:57.40 |
22 |
4 |
Clara Balslev |
2001 |
AE7601 |
VARBERG |
|
25m |
4:54.82 |
289 |
5 |
Filippa Trollsfjord |
2001 |
BE4601 |
ELFSBORG |
|
25m |
4:56.35 |
84 |
6 |
Elna Magnusson |
2004 |
BG1804 |
S 02 |
|
25m |
4:58.58 |
213 |
7 |
Agnes Sortvik Hansen |
2005 |
|
Lambertset |
|
25m |
4:59.07 |
134 |
8 |
Evelina Wester |
2004 |
AO6204 |
UDDEVALLA |
|
25m |
4:59.60 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
206 |
1 |
Martine Børresen |
2003 |
|
Lambertset |
|
25m |
4:51.33 |
120 |
2 |
Emilia Ström |
2002 |
AD0602 |
UDDEVALLA |
|
25m |
4:46.09 |
283 |
3 |
Linn Thid |
2003 |
AG5803 |
ELFSBORG |
|
25m |
4:38.83 |
5 |
4 |
Ebba Olsson |
2001 |
AM7201 |
MARIESTAD |
|
25m |
4:27.02 |
148 |
5 |
Annie Lätt |
2001 |
AO0601 |
TROLLHÄTTA |
|
25m |
4:32.95 |
387 |
6 |
Karin Sofie Syversveen Li |
2001 |
|
Bærum |
|
25m |
4:42.96 |
126 |
7 |
Sofia Abrahamsson |
2005 |
AB8605 |
UDDEVALLA |
|
25m |
4:48.28 |
209 |
8 |
Selma Flesche |
2005 |
|
Lambertset |
|
25m |
4:53.88 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
321 |
1 |
Thilda Häll |
2005 |
AE5205 |
ELFSBORG |
|
50m |
4:49.88 |
114 |
2 |
Hilda Andersson |
1999 |
AM7699 |
UDDEVALLA |
|
25m |
4:45.70 |
217 |
3 |
Silje Jahr |
2003 |
|
Lambertset |
|
25m |
4:34.26 |
228 |
4 |
Marte Løvberg |
1999 |
|
Lambertset |
|
25m |
4:12.11 |
237 |
5 |
Caroline Marie Thingberg- |
2004 |
|
Lambertset |
|
25m |
4:32.34 |
214 |
6 |
Charlotte Hansen |
2003 |
|
Lambertset |
|
25m |
4:41.58 |
28 |
7 |
Thea Carlsson |
2002 |
AM9402 |
VARBERG |
|
25m |
4:47.91 |
131 |
8 |
Lina Nielsen |
2005 |
AD5605 |
UDDEVALLA |
|
25m |
4:53.42 |
Skapad av WinGrodan 1.26.08 |
Utskriftsdatum |
09 september 2018 |
Licensierad till: Uddevalla Sim |
Utskriftstid |
07:53 |
|