Program för Arena USO 2018
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Heatlista Gren 12
|
Tävling |
ARENA USO 2018 |
|
Utskriftsdatum |
08 september 2018 |
|
|
Tävlingsort |
UDDEVALLA |
|
Utskriftstid |
08:09 |
|
|
Arrangör |
UDDEVALLA SIM |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
07 september 2018 |
|
|
|
|
Gren 12, 200m Frisim Dam A-B |
Försök (5) |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
106 |
2 |
Johanna Kuylenstjerna |
2003 |
BS9403 |
VARBERG |
|
50m |
2:45.52 |
322 |
3 |
Felicia Johansson Thörngren |
2003 |
BA9203 |
ELFSBORG |
|
25m |
2:35.93 |
328 |
4 |
Tindra Olavi |
2003 |
AH6403 |
TIMRÅ SK |
|
25m |
2:31.30 |
264 |
5 |
Nora Solhaug |
2003 |
|
Haldens SK |
|
25m |
2:34.84 |
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
301 |
7 |
Linnea Andersson |
2003 |
BD8203 |
UDDEVALLA |
|
50m |
2:56.30 |
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
292 |
1 |
Cornelia Sundqvist |
2003 |
BP3403 |
ELFSBORG |
|
25m |
2:27.16 |
262 |
2 |
Dorthe Nordgård |
2001 |
|
Haldens SK |
|
25m |
2:26.10 |
152 |
3 |
Tilda Hellström |
2002 |
AX9402 |
TROLLHÄTTA |
|
25m |
2:21.45 |
247 |
4 |
Amanda Fjellstad |
2003 |
|
Haldens SK |
|
25m |
2:21.16 |
27 |
5 |
Ronja Berggren |
2003 |
AE1403 |
VARBERG |
|
25m |
2:21.36 |
45 |
6 |
Isabel Nordström |
2001 |
BH1801 |
SS04 |
|
50m |
2:21.89 |
149 |
7 |
Izabella Thompson |
2003 |
AG0203 |
TROLLHÄTTA |
|
25m |
2:26.64 |
35 |
8 |
Ellie Geigel |
2003 |
BR2203 |
VARBERG |
|
50m |
2:30.74 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
289 |
1 |
Filippa Trollsfjord |
2001 |
BE4601 |
ELFSBORG |
|
25m |
2:18.84 |
71 |
2 |
Hanna Gebart |
2000 |
AB4400 |
S 02 |
|
25m |
2:15.78 |
371 |
3 |
Jenny Marie Halden |
2000 |
|
Bærum |
|
25m |
2:10.52 |
385 |
4 |
Majken Smith |
1997 |
|
Bærum |
|
25m |
2:04.36 |
128 |
5 |
Marit Cuperus |
2002 |
BD0202 |
UDDEVALLA |
|
25m |
2:09.30 |
123 |
6 |
Fanny Aronsson |
2000 |
BE5400 |
UDDEVALLA |
|
25m |
2:14.12 |
119 |
7 |
Lovisa Alsop |
2001 |
AJ9601 |
UDDEVALLA |
|
50m |
2:17.30 |
251 |
8 |
Thea Aksmo Svendsby |
2003 |
|
Haldens SK |
|
25m |
2:20.75 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
252 |
1 |
Thyra Haugland Halvorsen |
2002 |
|
Haldens SK |
|
25m |
2:18.11 |
120 |
2 |
Emilia Ström |
2002 |
AD0602 |
UDDEVALLA |
|
25m |
2:14.73 |
148 |
3 |
Annie Lätt |
2001 |
AO0601 |
TROLLHÄTTA |
|
25m |
2:10.48 |
228 |
4 |
Marte Løvberg |
1999 |
|
Lambertset |
|
25m |
1:59.10 |
5 |
5 |
Ebba Olsson |
2001 |
AM7201 |
MARIESTAD |
|
25m |
2:08.88 |
38 |
6 |
Filippa Berndtson |
1997 |
BD4297 |
SS04 |
|
25m |
2:13.55 |
206 |
7 |
Martine Børresen |
2003 |
|
Lambertset |
|
25m |
2:16.17 |
387 |
8 |
Karin Sofie Syversveen Li |
2001 |
|
Bærum |
|
25m |
2:19.66 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
28 |
1 |
Thea Carlsson |
2002 |
AM9402 |
VARBERG |
|
25m |
2:17.37 |
214 |
2 |
Charlotte Hansen |
2003 |
|
Lambertset |
|
25m |
2:14.48 |
283 |
3 |
Linn Thid |
2003 |
AG5803 |
ELFSBORG |
|
25m |
2:10.21 |
391 |
4 |
Stine Lise Stenseth |
1994 |
|
Bærum |
|
25m |
1:58.78 |
377 |
5 |
Ingeborg Vassbakk Løyning |
2000 |
|
Bærum |
|
25m |
2:05.22 |
114 |
6 |
Hilda Andersson |
1999 |
AM7699 |
UDDEVALLA |
|
25m |
2:12.45 |
50 |
7 |
Sofia Voigt |
2003 |
BF0803 |
SS04 |
|
25m |
2:15.96 |
113 |
8 |
Gabriella Sanftleben |
1999 |
AD9499 |
UDDEVALLA |
|
25m |
2:19.30 |
Skapad av WinGrodan 1.26.08 |
Utskriftsdatum |
08 september 2018 |
Licensierad till: Uddevalla Sim |
Utskriftstid |
08:09 |
|