Ohjelma UGP 2 2017-2018, Södertörn
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Gren 15, 100m Fjärilsim Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 101 | Lundgren Sonnergren Isa | 2004 | SK NEPTUN | AW5404 | 25 m | 1:04.65 | |
2 | 231 | Lönnberg Smilla | 2001 | SKK | AQ0801 | 25 m | 1:05.14 | |
3 | 275 | Bäckström Olivia | 2005 | SÖDERTÖRN | AM0205 | 25 m | 1:06.13 | |
4 | 587 | Walsh Sofia | 2002 | SPIF SF | AF3402 | 25 m | 1:06.75 | |
5 | 299 | Pavlovic Cano Nina | 2004 | SÖDERTÖRN | AS7804 | 25 m | 1:07.05 | |
6 | 268 | Welin-Berger Nadia | 2002 | SÖDERTÄLJE | AU4402 | 25 m | 1:07.53 | |
7 | 218 | Eriksson Amanda | 2001 | SKK | AH9801 | 25 m | 1:07.88 | |
8 | 565 | Granert Lea | 2001 | SPIF SF | BQ1401 | 25 m | 1:08.40 | |
9 | 541 | Swerlander Elin | 2001 | SS04 | AE7801 | 25 m | 1:08.71 | |
10 | 71 | Bekkewold Amanda | 2001 | SK NEPTUN | BM3401 | 25 m | 1:08.90 | |
11 | 532 | Lundmark Emma | 2003 | SS04 | AT1803 | 25 m | 1:09.17 | |
12 | 77 | Brolund Vilma | 2001 | SK NEPTUN | AO9801 | 25 m | 1:09.35 | |
13 | 295 | Nilsson Amanda | 2002 | SÖDERTÖRN | BS9202 | 25 m | 1:09.41 | |
14 | 610 | Heintz Felicia | 2004 | SKURU IK | AU8204 | 25 m | 1:09.73 | |
15 | 267 | Tossavainen Sofia | 2005 | SÖDERTÄLJE | AJ2805 | 25 m | 1:09.98 | |
16 | 194 | Odin Fanny | 2000 | SPÅRVÄGEN | AR7200 | 25 m | 1:10.13 | |
17 | 132 | Vartiainen Alexandra | 2001 | SK NEPTUN | BW1801 | 25 m | 1:10.44 | |
18 | 351 | Ringbom Matilda | 2003 | TYRESÖ SS | AX6803 | 25 m | 1:11.08 | |
19 | 274 | Birgoth Thea | 2004 | SÖDERTÖRN | BV8404 | 25 m | 1:11.49 | |
20 | 162 | Andras Noémi | 2001 | SPÅRVÄGEN | BJ1601 | 25 m | 1:11.50 | |
21 | 84 | Edman Lovisa | 2003 | SK NEPTUN | AU5203 | 25 m | 1:11.97 | |
22 | 582 | Saluveer Heidi | 2003 | SPIF SF | AM5303 | 25 m | 1:11.99 | |
23 | 166 | Bagelius Johanna | 2004 | SPÅRVÄGEN | BB4604 | 25 m | 1:12.06 | |
24 | 184 | Karlsson Karlström Maja | 2002 | SPÅRVÄGEN | BF6602 | 25 m | 1:12.13 | |
25 | 335 | Angerfelt Tea | 2004 | TYRESÖ SS | AJ7404 | 25 m | 1:12.13 | |
26 | 95 | Hillström Vendela | 2003 | SK NEPTUN | AW5803 | 25 m | 1:12.33 | |
27 | 182 | Jansson Kristin | 2001 | SPÅRVÄGEN | BC4601 | 25 m | 1:12.65 | |
28 | 204 | Vaamonde Zafira | 2001 | SPÅRVÄGEN | AU9601 | 25 m | 1:13.26 | |
29 | 555 | Asp Olsson Liv | 2005 | SPIF SF | AH3205 | 50 m | 1:13.35 | |
30 | 190 | Morota Nova | 2005 | SPÅRVÄGEN | AJ6405 | 25 m | 1:13.56 | |
31 | 214 | Bolmstrand Ella | 2004 | SKK | BR5804 | 25 m | 1:13.94 | |
32 | 266 | Teljstedt Linnéa | 2003 | SÖDERTÄLJE | AZ6203 | 25 m | 1:14.08 | |
33 | 207 | Viinapuu Anna | 2000 | SPÅRVÄGEN | AH8400 | 25 m | 1:14.36 | |
34 | 80 | Djuphammar Elsa | 2003 | SK NEPTUN | AU0403 | 25 m | 1:14.43 | |
35 | 238 | Tibblin Wahnberg Liv | 2002 | SKK | AX5602 | 25 m | 1:14.50 | |
36 | 246 | Blomberg Angelica | 2002 | SÖDERTÄLJE | AD8802 | 25 m | 1:14.72 | |
37 | 129 | Wainikka Anna | 2004 | SK NEPTUN | AP7804 | 25 m | 1:14.77 | |
38 | 187 | Lythell Veronica | 2003 | SPÅRVÄGEN | BC0603 | 25 m | 1:15.18 | |
39 | 609 | Furingsten Elin | 2004 | SKURU IK | AT1404 | 25 m | 1:15.18 | |
40 | 242 | Bengtsson Frida | 2003 | SÖDERTÄLJE | AY2803 | 25 m | 1:15.82 | |
41 | 206 | Westermark Eliane | 2003 | SPÅRVÄGEN | AX4603 | 25 m | 1:16.28 | |
42 | 144 | Boij Du Rietz Thea | 2002 | SALTSJÖB | AC9602 | 25 m | 1:16.30 | |
43 | 557 | Berg Ljuba | 2000 | SPIF SF | BH4400 | 25 m | 1:17.02 | |
44 | 591 | Dellmark Sophie | 2001 | ÄLVSJÖ SF | AO8801 | 25 m | 1:17.30 | |
45 | 416 | Ekepil Ella | 2005 | WISBY SS | AR0405 | 25 m | 1:17.31 | |
46 | 124 | Svensson Alice | 2002 | SK NEPTUN | BX6602 | 25 m | 1:17.32 | |
47 | 350 | Parsons Emma | 2002 | TYRESÖ SS | BF8802 | 25 m | 1:17.82 | |
48 | 269 | Vinger Lisa | 2003 | SÖDERTÄLJE | AZ8203 | 25 m | 1:18.34 | |
49 | 272 | Axelmalm Rebecka | 2003 | SÖDERTÖRN | BG7603 | 25 m | 1:18.62 | |
50 | 354 | Stråhle Emma | 2002 | TYRESÖ SS | AI4802 | 25 m | 1:18.88 | |
51 | 424 | Silfwergård Nella | 2004 | WISBY SS | BE4604 | 25 m | 1:19.27 | |
52 | 134 | Wihk Embla | 2002 | SK NEPTUN | BD9602 | 25 m | 1:19.47 | |
53 | 228 | Kärvestedt Elsa | 2005 | SKK | AG9605 | 25 m | 1:19.73 | |
54 | 90 | Gottberg Lova | 2003 | SK NEPTUN | BH5403 | 25 m | 1:19.98 | |
55 | 572 | Lindström Ida | 2004 | SPIF SF | BK1404 | 50 m | 1:20.04 | |
56 | 423 | Samuelsson Mia | 2005 | WISBY SS | AV7205 | 25 m | 1:20.63 | |
57 | 229 | Kärvestedt Sara | 2003 | SKK | AO0403 | 25 m | 1:20.69 | |
58 | 237 | Svenheim Klara | 2005 | SKK | AT9205 | 25 m | 1:20.92 | |
59 | 201 | Thunberg Alma | 2005 | SPÅRVÄGEN | AV1605 | 25 m | 1:21.04 | |
60 | 599 | Wennerstrand Elsa | 2004 | ÄLVSJÖ SF | BL1604 | 25 m | 1:21.67 | |
61 | 87 | Eriksson Lilly | 2004 | SK NEPTUN | AS1604 | 25 m | 1:22.77 | |
62 | 515 | Baltzarsson Therese | 2001 | SS04 | AE5201 | 50 m | 1:23.13 | |
63 | 128 | Unden Clara | 2004 | SK NEPTUN | AW6404 | 50 m | 1:23.83 | |
64 | 155 | Lidell Emma | 2005 | SKURU IK | BB8805 | 25 m | 1:24.07 | |
65 | 114 | Pettersdotter Wenster Penny | 2004 | SK NEPTUN | BM3404 | 25 m | 1:24.16 | |
66 | 597 | Lyrberg Olivia | 2005 | ÄLVSJÖ SF | BF8205 | 25 m | 1:27.20 | |
67 | 512 | Karlsson Fiona | 2004 | ÖSMO SS | AE6404 | 25 m | 1:27.34 | |
68 | 245 | Bethiso Jennifer | 2003 | SÖDERTÄLJE | BT5203 | 25 m | 1:27.58 | |
69 | 571 | Lindqvist Sofia | 2004 | SPIF SF | BK3404 | 50 m | 1:27.66 | |
70 | 203 | Uddeholt Lisa | 2005 | SPÅRVÄGEN | AX6405 | 25 m | 1:28.71 | |
71 | 216 | Bäck Amanda | 2005 | SKK | BM9205 | 25 m | 1:29.21 | |
72 | 73 | Berg Evelina | 2002 | SK NEPTUN | BX0402 | 25 m | 1:29.89 | |
73 | 589 | Björklund Elin | 2005 | ÄLVSJÖ SF | AS7205 | 25 m | 1:31.30 | |
74 | 584 | Solehav Linn | 2005 | SPIF SF | AM7605 | 25 m | 1:31.77 | |
75 | 248 | Englund Alice | 2005 | SÖDERTÄLJE | AS4205 | 25 m | 1:32.71 | |
76 | 254 | Landegren Wilma | 2004 | SÖDERTÄLJE | AL1404 | 25 m | 1:34.09 | |
77 | 358 | Wallman Frida | 2005 | TYRESÖ SS | AQ6405 | 25 m | 1:36.13 | |
78 | 226 | Högfeldt Klara | 2005 | SKK | AL0205 | 25 m | 1:39.98 | |
79 | 264 | Teglöf Emilia | 2005 | SÖDERTÄLJE | AQ3205 | 25 m | 1:44.83 | |
80 | 514 | Pasanen Sandra | 2001 | ÖSMO SS | BV8401 | 50 m | 1:44.87 | |
81 | 263 | Sörensen Ella | 2004 | SÖDERTÄLJE | BO6604 | 25 m | 1:46.67 | |
82 | 241 | Andersson Sara | 2005 | SÖDERTÄLJE | BQ2405 | 25 m | 1:54.90 | |
83 | 345 | Ledo Antunes Philippa | 2004 | TYRESÖ SS | BR7804 | 25 m | 1:58.35 | |
84 | 262 | Seeliger Marit | 2005 | SÖDERTÄLJE | AP7205 | 25 m | ||
85 | 281 | Frejd Maja | 2004 | SÖDERTÖRN | BL8404 | 25 m | ||
86 | 306 | Somers Hanne-Lore | 2005 | SÖDERTÖRN | BP3205 | 25 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.26.00 | Utskriftsdatum | 25 januari 2018 |
Licensierad till: Stockholms Simförbund | Utskriftstid | 15:28 |