Program för Speedo Open 2018
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass 1
Heatlista Gren 11
|
Tävling |
Speedo Open 2018 |
|
Utskriftsdatum |
01 juni 2018 |
|
|
Tävlingsort |
Göteborg |
|
Utskriftstid |
20:02 |
|
|
Arrangör |
Mölndals Allmänna Simsällskap |
|
|
|
|
|
Bassäng |
50m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
02 juni 2018 |
|
|
|
|
Gren 11, 200m Ryggsim Damer B |
Finaler (3) |
Sponsor: Speedo |
|
Heat 1 (3) |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
554 |
1 |
Alexandra Olausson |
2003 |
AP1603 |
VARBERG |
|
50m |
2:59.31 |
187 |
2 |
Moa Simonsson |
2003 |
BN5603 |
KUNGSBACKA |
|
50m |
2:54.75 |
431 |
3 |
Linnea Andersson |
2003 |
AU1403 |
SK 1970 |
|
50m |
2:51.07 |
124 |
4 |
Frida Skåring |
2002 |
BO5602 |
GÖTEBORG |
|
50m |
2:47.85 |
486 |
5 |
Izabella Thompson |
2003 |
AG0203 |
TROLLHÄTTA |
|
50m |
2:45.03 |
403 |
6 |
Sophie Svensson |
2003 |
AZ5803 |
S 02 |
|
50m |
2:47.69 |
399 |
7 |
Klara Sillerström |
2003 |
BR1603 |
S 02 |
|
50m |
2:50.27 |
111 |
8 |
Hanna Palmér |
2002 |
BR1602 |
GÖTEBORG |
|
50m |
2:51.50 |
162 |
9 |
Ida Broman |
2003 |
BP5603 |
KUNGSBACKA |
|
50m |
2:57.93 |
356 |
10 |
Tove Ylvén |
2003 |
CA3403 |
MASS |
|
50m |
2:59.45 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
445 |
1 |
Erica Ivansson |
2003 |
AQ8803 |
SK LAXEN |
|
50m |
2:43.62 |
90 |
2 |
Wilma Johansson |
2002 |
AN0602 |
GÖTEBORG |
|
50m |
2:43.53 |
475 |
3 |
Tilda Hellström |
2002 |
AX9402 |
TROLLHÄTTA |
|
50m |
2:43.20 |
318 |
4 |
Olivia Sandberg |
2003 |
BH0403 |
MASS |
|
50m |
2:41.51 |
533 |
5 |
Thea Carlsson |
2002 |
AM9402 |
VARBERG |
|
50m |
2:38.02 |
238 |
6 |
Wilma Christensen |
2003 |
CA8203 |
MASS |
|
50m |
2:40.66 |
567 |
7 |
Sanna Bodsjö |
2003 |
AD6203 |
VÄXJÖ SS |
|
50m |
2:42.88 |
529 |
8 |
Ronja Berggren |
2003 |
AE1403 |
VARBERG |
|
50m |
2:43.35 |
433 |
9 |
Matilda Hallman |
2003 |
BF7403 |
SK 1970 |
|
50m |
2:43.62 |
109 |
10 |
Ellinor Olesen |
2002 |
AS8202 |
GÖTEBORG |
|
50m |
2:44.34 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
452 |
1 |
Elsa Wahlbeck |
2002 |
AM4202 |
SK LAXEN |
|
50m |
2:37.09 |
461 |
2 |
Nikita Kapron |
2003 |
AL2803 |
SKÖVDE SS |
|
50m |
2:35.02 |
451 |
3 |
Wilma Svensson |
2002 |
BK8402 |
SK LAXEN |
|
50m |
2:30.44 |
2 |
4 |
Tindra Aminoff |
2003 |
AU5403 |
ELFSBORG |
|
50m |
2:29.66 |
457 |
5 |
Trine Forss |
2003 |
AD8403 |
SKÖVDE SS |
|
50m |
2:23.90 |
494 |
6 |
Marit Cuperus |
2002 |
BD0202 |
UDDEVALLA |
|
50m |
2:27.47 |
80 |
7 |
Lucie Hanquet |
2003 |
CC2403 |
GÖTEBORG |
|
50m |
2:29.67 |
413 |
8 |
Lisa Bergman |
2002 |
AQ9802 |
S 77 |
|
50m |
2:34.65 |
322 |
9 |
Clara Sjöstedt |
2003 |
BG6603 |
MASS |
|
50m |
2:35.40 |
442 |
10 |
Hannah Fritz |
2003 |
BB5603 |
SK LAXEN |
|
50m |
2:37.49 |
Skapad av WinGrodan 1.25.14 |
Utskriftsdatum |
01 juni 2018 |
Licensierad till: Mölndals Allmänna Simsällskap |
Utskriftstid |
20:02 |
|