Program för Arena Sprint Meet
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Heatlista Gren 12
|
Tävling |
Arena Sprint Meet |
|
Utskriftsdatum |
03 februari 2018 |
|
|
Tävlingsort |
Burlöv |
|
Utskriftstid |
18:50 |
|
|
Arrangör |
SK Sydsim |
|
|
|
|
|
Bassäng |
50m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
03 februari 2018 |
|
|
|
|
Gren 12, 200m Medley Herrar |
Försök (9) |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
362 |
1 |
Lucas Bontidean |
2005 |
AC0305 |
POSEIDON |
|
50m |
3:04.64 |
111 |
2 |
Kasper Nygren |
2004 |
AN5304 |
HS |
|
50m |
3:02.69 |
530 |
3 |
Gustav Ahlqvist |
2003 |
AK6503 |
TÄBY SIM |
|
50m |
2:34.39 |
721 |
4 |
Andres Pöllänen |
2001 |
AM5901 |
TÄBY SIM |
|
50m |
|
76 |
5 |
Gustaf Hansson |
2001 |
AD5101 |
HS |
|
50m |
2:30.25 |
280 |
6 |
Carl Ewertz |
2002 |
AP9102 |
MKK |
|
50m |
2:35.02 |
477 |
7 |
Erik Komstedt |
2005 |
AE5505 |
SK SYDSIM |
|
50m |
3:03.52 |
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
421 |
1 |
Gabriel Hachem |
2005 |
AE0105 |
SK RAN |
|
25m |
3:00.99 |
401 |
2 |
Axel Rydström |
2005 |
AF3305 |
POSEIDON |
|
25m |
3:00.61 |
350 |
3 |
Elias af Trampe |
2004 |
AN6704 |
POSEIDON |
|
25m |
2:52.99 |
7 |
4 |
Silas Bøjsen |
2002 |
0223AF |
HOLBÆK |
|
25m |
2:24.56 |
294 |
5 |
Aram Kazarian |
2005 |
AQ1305 |
MKK |
|
25m |
2:52.86 |
428 |
6 |
Kim Larsson |
2005 |
AC0105 |
SK RAN |
|
25m |
2:55.95 |
139 |
7 |
Casper Kristensen |
2005 |
AK7505 |
SS IDEN |
|
25m |
3:00.70 |
422 |
8 |
Hadi Hariri |
2005 |
AH8705 |
SK RAN |
|
25m |
3:01.62 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
5 |
1 |
Christopher H. Brown |
2002 |
0297AQ |
HOLBÆK |
|
25m |
2:18.91 |
17 |
2 |
Niels Ottosen |
1998 |
9801AF |
HOLBÆK |
|
25m |
2:08.72 |
585 |
3 |
Isaac Barrett |
2005 |
AK6305 |
VELLINGE-N |
|
50m |
2:52.95 |
581 |
4 |
Noel Ahlbin |
2004 |
AI8304 |
VELLINGE-N |
|
50m |
2:51.28 |
700 |
5 |
Vincent Hua |
2004 |
AS2704 |
RINGSJÖ SK |
|
50m |
2:52.18 |
688 |
6 |
Max Ringström |
2004 |
AA8304 |
TRELLEBORG |
|
50m |
3:01.24 |
2 |
7 |
David Arneskov |
2002 |
0287AC |
HOLBÆK |
|
25m |
2:12.40 |
199 |
8 |
Filip Cederholm |
2003 |
AI0303 |
LANDSKRONA |
|
25m |
2:20.31 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
113 |
1 |
Olle Olsson |
2004 |
AN7304 |
HS |
|
50m |
2:47.41 |
670 |
2 |
Axel Vaide |
2005 |
AB2705 |
ÄNGELHOLM |
|
50m |
2:42.96 |
385 |
3 |
Melvin Malm |
2004 |
AE3704 |
POSEIDON |
|
50m |
2:40.30 |
104 |
4 |
William Lundblad |
2004 |
AC9904 |
HS |
|
50m |
2:35.76 |
133 |
5 |
Felix Tjärnberg |
2005 |
AB5305 |
HS |
|
50m |
2:37.24 |
83 |
6 |
Alan Jovic |
2004 |
AG5904 |
HS |
|
50m |
2:41.50 |
701 |
7 |
Anthon Huasson |
2004 |
AO2304 |
RINGSJÖ SK |
|
50m |
2:45.13 |
471 |
8 |
Jonathan Fröjd |
2004 |
AC8704 |
SK SYDSIM |
|
50m |
2:50.37 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
611 |
1 |
Oskar Axandersson |
2002 |
AN7502 |
VÄXJÖ SS |
|
50m |
2:33.92 |
331 |
2 |
Jakob Strömland |
2003 |
AO4703 |
MKK |
|
50m |
2:32.72 |
270 |
3 |
Liam Bech |
2003 |
AQ2303 |
MKK |
|
50m |
2:32.22 |
562 |
4 |
Simon Lörinc |
2003 |
AK8503 |
TÄBY SIM |
|
50m |
2:31.36 |
587 |
5 |
Viktor Hansson |
2003 |
AM7103 |
VELLINGE-N |
|
50m |
2:31.69 |
569 |
6 |
Isac Rune |
2003 |
AM9503 |
TÄBY SIM |
|
50m |
2:32.32 |
149 |
7 |
Simon Persson |
2003 |
AA1703 |
KK KARPEN |
|
50m |
2:33.88 |
440 |
8 |
Noah Malmgren |
2004 |
AB2704 |
S 71 |
|
50m |
2:35.12 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
382 |
1 |
Linus Ljunghusen |
2000 |
AT6900 |
POSEIDON |
|
50m |
2:30.21 |
100 |
2 |
Isac Lindén |
2001 |
AK7901 |
HS |
|
50m |
2:29.61 |
474 |
3 |
Dennie Halilovic |
2002 |
AC0702 |
SK SYDSIM |
|
50m |
2:29.13 |
194 |
4 |
Sebastian Svensson |
2001 |
AU3101 |
KUNGSBACKA |
|
50m |
2:28.99 |
580 |
5 |
Erik Åstrand |
2003 |
AO2903 |
TÄBY SIM |
|
50m |
2:29.01 |
689 |
6 |
Mattias Rydqvist |
2000 |
AB7500 |
TRELLEBORG |
|
50m |
2:29.41 |
67 |
7 |
Henning Cederlund |
2003 |
AI1303 |
HS |
|
50m |
2:30.19 |
186 |
8 |
Richard Ekholm |
2002 |
AV1702 |
KUNGSBACKA |
|
50m |
2:30.47 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
279 |
1 |
Gustav Englund |
2001 |
AO6701 |
MKK |
|
50m |
2:26.22 |
658 |
2 |
Petter Hellzén |
2000 |
AA6300 |
ÄNGELHOLM |
|
50m |
2:22.40 |
655 |
3 |
Oskar Hanstål |
1999 |
AJ1599 |
ÄNGELHOLM |
|
50m |
2:18.16 |
703 |
4 |
Philip Krogh Brønnicke |
2000 |
0075AI |
KØGE |
|
50m |
2:15.12 |
681 |
5 |
Axel Lloyd |
1999 |
AE4599 |
TRELLEBORG |
|
50m |
2:17.22 |
640 |
6 |
Max Persson |
2001 |
AE9501 |
YSTADS SS |
|
50m |
2:19.25 |
532 |
7 |
Jonas Al-Khalili |
2002 |
AI6502 |
TÄBY SIM |
|
50m |
2:24.31 |
671 |
8 |
Hugo Vaide |
2003 |
AD8903 |
ÄNGELHOLM |
|
50m |
2:28.88 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
568 |
1 |
Lukas Roosmark |
2002 |
AI1702 |
TÄBY SIM |
|
50m |
2:26.17 |
246 |
2 |
Ian Hangård |
2002 |
AB5302 |
SK LÖDDE |
|
50m |
2:21.28 |
359 |
3 |
Victor Bergstrand |
2000 |
AI8100 |
POSEIDON |
|
50m |
2:17.59 |
682 |
4 |
Victor Lloyd |
1996 |
AH8796 |
TRELLEBORG |
|
50m |
2:12.59 |
183 |
5 |
Anton Dahlgren |
1999 |
AM4999 |
KUNGSBACKA |
|
50m |
2:17.11 |
198 |
6 |
Tim Brinkhagen |
2001 |
AC9901 |
LANDSKRONA |
|
50m |
2:18.36 |
298 |
7 |
Hugo Lennartsson |
2004 |
AE0904 |
MKK |
|
50m |
2:23.74 |
564 |
8 |
Wilhelm Muzikants |
2001 |
AJ2901 |
TÄBY SIM |
|
50m |
2:27.28 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
267 |
1 |
Axel Andrén |
2001 |
AD6301 |
MKK |
|
50m |
2:25.01 |
215 |
2 |
Lucas Lindblom |
2000 |
AG8500 |
LANDSKRONA |
|
50m |
2:20.41 |
260 |
3 |
Nils Wergeland |
2002 |
AE4902 |
SK LÖDDE |
|
50m |
2:17.51 |
208 |
4 |
Emil Hassling |
2000 |
AC1900 |
LANDSKRONA |
|
50m |
2:04.92 |
6 |
5 |
Markus Bøjsen |
1999 |
9987AE |
HOLBÆK |
|
50m |
2:16.06 |
283 |
6 |
Carl Gerstenfeld |
2002 |
AI5902 |
MKK |
|
50m |
2:18.27 |
509 |
7 |
Joar Modigh |
2001 |
AO1101 |
SK TRITON |
|
50m |
2:23.41 |
247 |
8 |
Roy Hangård |
1999 |
AH0999 |
SK LÖDDE |
|
50m |
2:26.96 |
Skapad av WinGrodan 1.26.00 |
Utskriftsdatum |
03 februari 2018 |
Licensierad till: Simklubben Sydsim |
Utskriftstid |
18:50 |
|