Program för Arena Sprint Meet
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Heatlista Gren 19
|
Tävling |
Arena Sprint Meet |
|
Utskriftsdatum |
03 februari 2018 |
|
|
Tävlingsort |
Burlöv |
|
Utskriftstid |
18:50 |
|
|
Arrangör |
SK Sydsim |
|
|
|
|
|
Bassäng |
50m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
03 februari 2018 |
|
|
|
|
Gren 19, 100m Bröstsim Damer |
Försök (16) |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
469 |
3 |
Lova Flemming |
2004 |
AZ2204 |
SK SYDSIM |
|
25m |
1:35.33 |
523 |
4 |
Emma Ramic |
2004 |
AJ2804 |
SK TRITON |
|
25m |
1:28.45 |
300 |
5 |
Emily Li |
2004 |
BO5804 |
MKK |
|
25m |
1:33.12 |
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
570 |
1 |
Amanda Sandberg |
2003 |
CC3403 |
TÄBY SIM |
|
25m |
1:22.33 |
613 |
2 |
Elin Cronqvist |
2005 |
AI1405 |
VÄXJÖ SS |
|
50m |
1:39.34 |
466 |
3 |
Jennie Christiansen |
2004 |
AL3204 |
SK SYDSIM |
|
50m |
1:39.00 |
49 |
4 |
Klara Nilsson |
2004 |
AQ3804 |
SK HAJEN |
|
50m |
1:38.24 |
633 |
5 |
Liv Martinsson |
2004 |
BB7604 |
YSTADS SS |
|
50m |
1:38.25 |
656 |
6 |
Klara Harrysson |
2004 |
AM3604 |
ÄNGELHOLM |
|
50m |
1:39.18 |
583 |
7 |
Ida Andersson-Wulf |
1998 |
BP9498 |
VELLINGE-N |
|
50m |
2:08.02 |
322 |
8 |
Teodora Petric |
2005 |
AP5205 |
MKK |
|
25m |
1:27.77 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
616 |
1 |
Agnes Hildebrand Westerberg |
2004 |
BF9404 |
VÄXJÖ SS |
|
50m |
1:36.46 |
47 |
2 |
Alma Mårtensson |
2004 |
AD6604 |
SK HAJEN |
|
50m |
1:35.38 |
88 |
3 |
Ebba Jönsson |
2005 |
AO1605 |
HS |
|
50m |
1:35.13 |
86 |
4 |
Amanda Jälminger |
2005 |
AO9605 |
HS |
|
50m |
1:34.56 |
268 |
5 |
Beatrice Ask |
2005 |
AG3405 |
MKK |
|
50m |
1:34.70 |
538 |
6 |
Filippa Bolling |
2004 |
BA8404 |
TÄBY SIM |
|
50m |
1:35.37 |
233 |
7 |
Sahlina Lundgren |
2004 |
AI6604 |
LJUNGBY SS |
|
50m |
1:35.86 |
539 |
8 |
Amanda Borgfors |
2004 |
AS1804 |
TÄBY SIM |
|
50m |
1:36.53 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
368 |
1 |
Sofia Hake |
2003 |
BD4403 |
POSEIDON |
|
50m |
1:32.15 |
51 |
2 |
Olivia Pantzar |
2004 |
AG5404 |
SK HAJEN |
|
50m |
1:32.07 |
400 |
3 |
Julia Rieschel |
2003 |
BF8203 |
POSEIDON |
|
50m |
1:31.56 |
253 |
4 |
Julia Nilsson |
2004 |
AF7804 |
SK LÖDDE |
|
50m |
1:31.26 |
135 |
5 |
Vega Vollmer |
2005 |
AO3805 |
HS |
|
50m |
1:31.56 |
723 |
6 |
Alice Devinder |
2004 |
bg8604 |
VELLINGE-N |
|
50m |
1:31.67 |
425 |
7 |
Elna Jepsson |
2002 |
BS6802 |
SK RAN |
|
50m |
1:32.14 |
392 |
8 |
Olivia Olsson |
2004 |
AL1804 |
POSEIDON |
|
50m |
1:33.84 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
649 |
1 |
Johanna Andersson |
2003 |
BP5803 |
ÄNGELHOLM |
|
50m |
1:30.90 |
380 |
2 |
Alma Lindberg |
2002 |
AQ4202 |
POSEIDON |
|
50m |
1:30.58 |
129 |
3 |
Karla Stjepanetic |
2003 |
AT2803 |
HS |
|
50m |
1:30.53 |
573 |
4 |
Emma Sommar |
2004 |
BA5604 |
TÄBY SIM |
|
50m |
1:30.21 |
125 |
5 |
Svea Raihle |
2004 |
AP0204 |
HS |
|
50m |
1:30.22 |
558 |
6 |
Dina Larsson |
2004 |
AN1804 |
TÄBY SIM |
|
50m |
1:30.53 |
624 |
7 |
Julia Frederiksen |
2001 |
AD4801 |
YSTADS SS |
|
50m |
1:30.78 |
342 |
8 |
Felicia Karlsson |
2003 |
AF1603 |
OSBY SS |
|
50m |
1:31.10 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
537 |
1 |
Emelie Bergvall |
2003 |
BC4603 |
TÄBY SIM |
|
50m |
1:29.97 |
543 |
2 |
Clara Ersson |
2004 |
BA3204 |
TÄBY SIM |
|
50m |
1:29.87 |
144 |
3 |
Alice Bengtsson |
2000 |
AM0200 |
KK KARPEN |
|
50m |
1:29.59 |
468 |
4 |
Emilia Eek |
2001 |
AP0401 |
SK SYDSIM |
|
50m |
1:29.51 |
178 |
5 |
Louise Andersson |
2003 |
AY4203 |
KUNGSBACKA |
|
50m |
1:29.57 |
317 |
6 |
Julia Osterman |
2004 |
AS5804 |
MKK |
|
50m |
1:29.85 |
345 |
7 |
Maja Olofsson |
2004 |
AF7204 |
OSBY SS |
|
50m |
1:29.94 |
273 |
8 |
Lovisa Bjurnemark |
2003 |
BG9603 |
MKK |
|
50m |
1:30.13 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
248 |
1 |
Hanne Husby |
2004 |
AF5804 |
SK LÖDDE |
|
50m |
1:29.24 |
521 |
2 |
Isabel Persson |
2004 |
AB3804 |
SK TRITON |
|
50m |
1:29.07 |
651 |
3 |
Viktoria Andersson |
2003 |
BP7803 |
ÄNGELHOLM |
|
50m |
1:28.45 |
722 |
4 |
Tindra D´aubigné |
2004 |
AQ1204 |
SK HAJEN |
|
50m |
1:28.30 |
504 |
5 |
Moa Järnegren |
2003 |
BK6803 |
SK TRITON |
|
50m |
1:28.42 |
696 |
6 |
Olivia Hansson |
2003 |
AP5403 |
KIVIKS SK |
|
50m |
1:28.72 |
695 |
7 |
Thea Brünjes |
2004 |
BF3604 |
KIVIKS SK |
|
50m |
1:29.21 |
274 |
8 |
Ida Björkdahl |
2002 |
AJ4202 |
MKK |
|
50m |
1:29.43 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
567 |
1 |
Tove Pettersson |
2004 |
AF0204 |
TÄBY SIM |
|
50m |
1:28.23 |
223 |
2 |
Tilde Röiseth |
2003 |
AF5603 |
LANDSKRONA |
|
50m |
1:27.53 |
347 |
3 |
Selma Seipp |
2005 |
AC6605 |
OSBY SS |
|
50m |
1:26.82 |
443 |
4 |
Michaela Ruzic |
2003 |
AG8203 |
S 71 |
|
50m |
1:26.57 |
357 |
5 |
Boel Bergquist |
2003 |
BI2803 |
POSEIDON |
|
50m |
1:26.59 |
155 |
6 |
Belinda Vedlugaite |
2000 |
BK5200 |
KLIPPAN |
|
50m |
1:27.09 |
666 |
7 |
Caisa Renström |
2004 |
AH8404 |
ÄNGELHOLM |
|
50m |
1:27.83 |
526 |
8 |
Julia Stenström |
2002 |
AO5402 |
SK TRITON |
|
50m |
1:28.28 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
302 |
1 |
Linnea Liljenfors |
2004 |
AA0804 |
MKK |
|
50m |
1:26.38 |
607 |
2 |
Kajsa Söderholm |
2004 |
AN2404 |
VELLINGE-N |
|
50m |
1:26.29 |
259 |
3 |
Isabel Smideberg |
2004 |
AJ7804 |
SK LÖDDE |
|
50m |
1:25.96 |
592 |
4 |
Mathilda Kamper-Johnsson |
2002 |
AW9602 |
VELLINGE-N |
|
50m |
1:25.74 |
525 |
5 |
Antonia Sandblom |
2003 |
AG4603 |
SK TRITON |
|
50m |
1:25.89 |
608 |
6 |
Maya Wallström |
2004 |
AT4804 |
VELLINGE-N |
|
50m |
1:26.03 |
211 |
7 |
Matilda Hoff |
2003 |
AG6803 |
LANDSKRONA |
|
50m |
1:26.30 |
699 |
8 |
Julia Olsson |
2004 |
AL0804 |
KIVIKS SK |
|
50m |
1:26.47 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
72 |
1 |
Sofia Frisk |
2005 |
BD7205 |
HS |
|
50m |
1:24.68 |
162 |
2 |
Frida Jarl Halvarsson |
2003 |
AW9603 |
KSLS |
|
50m |
1:24.48 |
91 |
3 |
Alva Landälv |
2005 |
AO4605 |
HS |
|
50m |
1:24.04 |
648 |
4 |
Emmie Andersson |
2003 |
AR1403 |
ÄNGELHOLM |
|
50m |
1:23.76 |
577 |
5 |
Maria Tavemark |
2001 |
BA9601 |
TÄBY SIM |
|
50m |
1:23.93 |
691 |
6 |
Alicia Sjögren |
2005 |
AA8205 |
TRELLEBORG |
|
50m |
1:24.23 |
123 |
7 |
Filippa Philipsson Eriksson |
2003 |
AX7203 |
HS |
|
50m |
1:24.54 |
623 |
8 |
Emilia Frederiksen |
2000 |
AJ8800 |
YSTADS SS |
|
50m |
1:24.83 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
629 |
1 |
Elin Kjellberg |
2003 |
AJ7803 |
YSTADS SS |
|
50m |
1:23.58 |
193 |
2 |
Izabella Svensson |
2003 |
BJ6403 |
KUNGSBACKA |
|
50m |
1:23.40 |
258 |
3 |
Olivia Skog |
2002 |
AI1602 |
SK LÖDDE |
|
50m |
1:23.02 |
553 |
4 |
Tindra Håbro Karjanmaa |
2004 |
BA2204 |
TÄBY SIM |
|
50m |
1:22.88 |
124 |
5 |
Nina Podric |
2004 |
BU7604 |
HS |
|
50m |
1:23.01 |
27 |
6 |
Tilda Joelsson |
2002 |
AM4602 |
SS DELFIN |
|
50m |
1:23.31 |
287 |
7 |
Agnes Gustafson |
2003 |
BH6403 |
MKK |
|
50m |
1:23.51 |
216 |
8 |
Linnéa Lindh |
2003 |
AI3803 |
LANDSKRONA |
|
50m |
1:23.59 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
163 |
1 |
Olivia Jarl Halvarsson |
2003 |
AX2203 |
KSLS |
|
50m |
1:22.81 |
559 |
2 |
Izabelle Lindberg |
2003 |
AX6603 |
TÄBY SIM |
|
50m |
1:22.50 |
692 |
3 |
Frida Tunheim-Glad |
2001 |
BU5201 |
TRELLEBORG |
|
50m |
1:22.32 |
147 |
4 |
Emilia Olsson |
2002 |
AA6802 |
KK KARPEN |
|
50m |
1:22.15 |
209 |
5 |
Emma Hassling |
2004 |
AD5404 |
LANDSKRONA |
|
50m |
1:22.27 |
675 |
6 |
Erma Duratovic |
2005 |
AP2205 |
TRELLEBORG |
|
50m |
1:22.50 |
296 |
7 |
Kristina Kulcsar |
2001 |
AY7801 |
MKK |
|
50m |
1:22.64 |
542 |
8 |
Engla Ellbrant |
2004 |
AK2204 |
TÄBY SIM |
|
50m |
1:22.83 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
497 |
1 |
Siri Bokander |
2003 |
BF8403 |
SK TRITON |
|
50m |
1:21.71 |
718 |
2 |
Elly Palm |
2001 |
BP4401 |
HS |
|
50m |
1:21.01 |
28 |
3 |
Alice Möller |
2000 |
AD9200 |
SS DELFIN |
|
50m |
1:20.46 |
659 |
4 |
Miranda Ingvarsson |
2001 |
AE6401 |
ÄNGELHOLM |
|
50m |
1:20.01 |
150 |
5 |
Vilma Rudolf |
2002 |
AW1202 |
KK KARPEN |
|
50m |
1:20.12 |
702 |
6 |
Caroline Gøttrup Bagge |
2003 |
0322AB |
KØGE |
|
50m |
1:20.66 |
180 |
7 |
Matilda Bengtsson |
2002 |
AK7802 |
KUNGSBACKA |
|
50m |
1:21.50 |
36 |
8 |
Thea Dahlqvist |
2003 |
AR4603 |
SK HAJEN |
|
50m |
1:21.95 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
459 |
1 |
Olga Schubert |
2000 |
AK2800 |
SJÖBO SS |
|
50m |
1:19.10 |
34 |
2 |
Elsa Bitzén |
2003 |
AD8203 |
SK HAJEN |
|
50m |
1:17.89 |
356 |
3 |
Hanna Bergman |
2001 |
AF9601 |
POSEIDON |
|
50m |
1:16.25 |
716 |
4 |
Nelly Rasmusson |
2001 |
AO7201 |
HS |
|
50m |
1:14.67 |
256 |
5 |
Louise Ranevi |
1999 |
AI3299 |
SK LÖDDE |
|
50m |
1:15.70 |
266 |
6 |
Johanna Andersson |
2002 |
AK8202 |
MKK |
|
50m |
1:17.58 |
566 |
7 |
Jennifer Nyblom |
2003 |
AC1603 |
TÄBY SIM |
|
50m |
1:18.37 |
551 |
8 |
Smilla Hedlund |
2001 |
BH5801 |
TÄBY SIM |
|
50m |
1:19.62 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
89 |
1 |
Sara Kjellnäs |
2002 |
AO6602 |
HS |
|
50m |
1:18.45 |
346 |
2 |
Moa Olofsson |
2002 |
AG8202 |
OSBY SS |
|
50m |
1:17.74 |
167 |
3 |
Thilde Lantz |
2001 |
AX6201 |
KSLS |
|
50m |
1:16.19 |
372 |
4 |
Sara Jendbro |
2000 |
BA7800 |
POSEIDON |
|
50m |
1:14.62 |
540 |
5 |
Embla Börjesson |
2002 |
AZ1802 |
TÄBY SIM |
|
50m |
1:15.58 |
376 |
6 |
Jenny Le |
2000 |
AP2800 |
POSEIDON |
|
50m |
1:17.14 |
148 |
7 |
Linnéa Persson |
2002 |
AA5802 |
KK KARPEN |
|
50m |
1:18.36 |
686 |
8 |
Nicola Parfitt |
2000 |
AE3400 |
TRELLEBORG |
|
50m |
1:19.41 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
197 |
1 |
Julia Brinkhagen |
1999 |
AM3299 |
LANDSKRONA |
|
50m |
1:18.40 |
637 |
2 |
Alicia Norberg Randowo |
1999 |
AS4499 |
YSTADS SS |
|
50m |
1:17.70 |
444 |
3 |
Emilia Rönningdal |
2002 |
AC6202 |
S 71 |
|
50m |
1:15.95 |
431 |
4 |
Stina Lindberg |
2000 |
AC6200 |
SK RAN |
|
50m |
1:13.88 |
547 |
5 |
Ingrid Franks |
2003 |
AT5603 |
TÄBY SIM |
|
50m |
1:15.55 |
229 |
6 |
Edith Axelsson-Wiesel |
2002 |
AO3602 |
LJUNGBY SS |
|
50m |
1:17.02 |
416 |
7 |
Vickie Berg |
2000 |
AS2800 |
SK RAN |
|
50m |
1:18.10 |
478 |
8 |
Isabella Lagnerup |
2000 |
AS7800 |
SK SYDSIM |
|
50m |
1:19.18 |
Skapad av WinGrodan 1.26.00 |
Utskriftsdatum |
03 februari 2018 |
Licensierad till: Simklubben Sydsim |
Utskriftstid |
18:50 |
|