Program för Arena Sprint Meet
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Heatlista Gren 19
|
Tävling |
Arena Sprint Meet |
|
Utskriftsdatum |
04 februari 2018 |
|
|
Tävlingsort |
Burlöv |
|
Utskriftstid |
14:04 |
|
|
Arrangör |
SK Sydsim |
|
|
|
|
|
Bassäng |
50m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
03 februari 2018 |
|
|
|
|
Gren 19, 100m Bröstsim Damer |
Finaler (3) |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
691 |
1 |
Alicia Sjögren |
2005 |
AA8205 |
TRELLEBORG |
|
50m |
1:24.04 |
675 |
2 |
Erma Duratovic |
2005 |
AP2205 |
TRELLEBORG |
|
50m |
1:23.88 |
124 |
3 |
Nina Podric |
2004 |
BU7604 |
HS |
|
50m |
1:23.67 |
302 |
4 |
Linnea Liljenfors |
2004 |
AA0804 |
MKK |
|
50m |
1:20.86 |
72 |
5 |
Sofia Frisk |
2005 |
BD7205 |
HS |
|
50m |
1:22.15 |
392 |
6 |
Olivia Olsson |
2004 |
AL1804 |
POSEIDON |
|
50m |
1:23.82 |
567 |
7 |
Tove Pettersson |
2004 |
AF0204 |
TÄBY SIM |
|
50m |
1:23.97 |
209 |
8 |
Emma Hassling |
2004 |
AD5404 |
LANDSKRONA |
|
50m |
1:24.15 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
540 |
1 |
Embla Börjesson |
2002 |
AZ1802 |
TÄBY SIM |
|
50m |
1:21.09 |
229 |
2 |
Edith Axelsson-Wiesel |
2002 |
AO3602 |
LJUNGBY SS |
|
50m |
1:19.74 |
444 |
3 |
Emilia Rönningdal |
2002 |
AC6202 |
S 71 |
|
50m |
1:17.36 |
547 |
4 |
Ingrid Franks |
2003 |
AT5603 |
TÄBY SIM |
|
50m |
1:16.12 |
34 |
5 |
Elsa Bitzén |
2003 |
AD8203 |
SK HAJEN |
|
50m |
1:17.29 |
266 |
6 |
Johanna Andersson |
2002 |
AK8202 |
MKK |
|
50m |
1:18.94 |
559 |
7 |
Izabelle Lindberg |
2003 |
AX6603 |
TÄBY SIM |
|
50m |
1:21.03 |
566 |
8 |
Jennifer Nyblom |
2003 |
AC1603 |
TÄBY SIM |
|
50m |
1:21.10 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
478 |
1 |
Isabella Lagnerup |
2000 |
AS7800 |
SK SYDSIM |
|
50m |
1:19.50 |
431 |
2 |
Stina Lindberg |
2000 |
AC6200 |
SK RAN |
|
50m |
1:18.36 |
167 |
3 |
Thilde Lantz |
2001 |
AX6201 |
KSLS |
|
50m |
1:16.54 |
372 |
4 |
Sara Jendbro |
2000 |
BA7800 |
POSEIDON |
|
50m |
1:15.04 |
356 |
5 |
Hanna Bergman |
2001 |
AF9601 |
POSEIDON |
|
50m |
1:16.33 |
256 |
6 |
Louise Ranevi |
1999 |
AI3299 |
SK LÖDDE |
|
50m |
1:17.92 |
686 |
7 |
Nicola Parfitt |
2000 |
AE3400 |
TRELLEBORG |
|
50m |
1:18.39 |
551 |
8 |
Smilla Hedlund |
2001 |
BH5801 |
TÄBY SIM |
|
50m |
1:20.31 |
Skapad av WinGrodan 1.26.00 |
Utskriftsdatum |
04 februari 2018 |
Licensierad till: Simklubben Sydsim |
Utskriftstid |
14:04 |
|