Program för Sundsvall Arena Cup 2018
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Pass 1
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Heatlista |
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Njurundahallen |
Arrangör: |
Sundsvalls Simsällskap |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 29 sep 2018 till den 30 sep 2018 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 5, 50m Bröstsim Damer
|
Försök 1 (9) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
|
|
|
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
58 |
2 |
|
Meya Berg |
2009 |
NJURUNDA |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
175 |
3 |
|
Caroline Näslund |
1988 |
KOMETERNA |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
69 |
4 |
|
Noomi Sadaf Nilsson |
2006 |
SUNDSVALL |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
183 |
5 |
|
Hanna Öberg |
2000 |
SUNDSVALL |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
|
|
|
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 5, 50m Bröstsim Damer |
Försök 2 (9) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
|
|
|
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
56 |
2 |
|
Nathalie Eriksson |
2009 |
NJURUNDA |
1:03.08 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
113 |
3 |
|
Lily Utterberg |
2008 |
SUNDSVALL |
1:00.57 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
55 |
4 |
|
Wira Andersson |
2010 |
NJURUNDA |
1:02.86 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
54 |
5 |
|
Haben Tsegay |
2009 |
NJURUNDA |
1:03.15 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
|
|
|
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 5, 50m Bröstsim Damer |
Försök 3 (9) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
46 |
1 |
|
Emilia Sundholm |
2007 |
NJURUNDA |
1:00.10 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
2 |
|
Alva Käller |
2005 |
HUDIKSVALL |
58.44 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
49 |
3 |
|
Lilly Utterström |
2007 |
NJURUNDA |
57.95 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
160 |
4 |
|
Linnea Wallskog |
2008 |
SK ÄGIR |
58.30 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
162 |
5 |
|
Julia Johansson |
2008 |
SK ÄGIR |
59.93 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
180 |
6 |
|
Jennielee Oppgård |
2008 |
SUNDSVALL |
1:00.23 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 5, 50m Bröstsim Damer |
Försök 4 (9) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
164 |
1 |
|
Maria Carlsson |
1983 |
SOLENS IF |
56.27 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
47 |
2 |
|
Elsa Larsson |
2008 |
NJURUNDA |
53.84 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
48 |
3 |
|
Isabel Olsson |
2008 |
NJURUNDA |
52.83 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
105 |
4 |
|
Vendela Holmvall |
2007 |
SUNDSVALL |
53.44 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
51 |
5 |
|
Emma Bergqvist |
2008 |
NJURUNDA |
54.93 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
43 |
6 |
|
Shewita Tsegay |
2006 |
NJURUNDA |
56.70 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 5, 50m Bröstsim Damer |
Försök 5 (9) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
41 |
1 |
|
Emilia Olsen |
2006 |
NJURUNDA |
51.95 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
2 |
|
Edith Wallberg |
2007 |
BOLLNÄS SS |
49.50 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
176 |
3 |
|
Meja Brandström |
2004 |
KOMETERNA |
48.88 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
147 |
4 |
|
Tuva Wallskog |
2004 |
SK ÄGIR |
49.18 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
53 |
5 |
|
Olivia Palin |
2008 |
NJURUNDA |
50.85 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
134 |
6 |
|
Linnea Jansson |
2005 |
TIMRÅ SK |
52.64 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 5, 50m Bröstsim Damer |
Försök 6 (9) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
1 |
|
Eleanor Fredholm |
2007 |
BOLLNÄS SS |
47.19 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
149 |
2 |
|
Alma Enarsson |
2003 |
SK ÄGIR |
44.74 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
94 |
3 |
|
Elin Lindkvist |
2004 |
SUNDSVALL |
44.38 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
91 |
4 |
|
Alva Sjödin |
2006 |
SUNDSVALL |
44.68 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
5 |
|
Tova Persson |
2005 |
NJURUNDA |
46.52 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
132 |
6 |
|
Isabelle Åström |
2004 |
TIMRÅ SK |
47.41 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 5, 50m Bröstsim Damer |
Försök 7 (9) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
146 |
1 |
|
Ida Nyberg |
2004 |
SK ÄGIR |
43.52 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
130 |
2 |
|
Tindra Olavi |
2003 |
TIMRÅ SK |
41.55 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
139 |
3 |
|
Ebba Hann |
2004 |
SK ÄGIR |
36.50 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
4 |
|
Ronja Widell |
2004 |
HÄRNÖSAND |
39.41 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
167 |
5 |
|
Linnéa Bäckman |
1989 |
SOLENS IF |
42.17 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
95 |
6 |
|
Nike Norlander |
2007 |
SUNDSVALL |
43.89 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 5, 50m Bröstsim Damer |
Försök 8 (9) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
84 |
1 |
|
Anna Öberg |
2006 |
SUNDSVALL |
43.14 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
2 |
|
Emelie Nordqvist |
2003 |
BOLLNÄS SS |
40.90 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
3 |
|
Tyra Strömbom |
2004 |
HUDIKSVALL |
35.48 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
163 |
4 |
|
Alice Moberg |
2003 |
HÖGAKUSTEN |
39.36 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
131 |
5 |
|
Cornelia Åström |
2002 |
TIMRÅ SK |
41.97 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
157 |
6 |
|
Kristina Kannegiesser |
2004 |
SK ÄGIR |
43.66 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 5, 50m Bröstsim Damer |
Försök 9 (9) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
137 |
1 |
|
Selma Zachrisson |
2003 |
SK ÄGIR |
42.59 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
2 |
|
Ebba Lindblom |
2004 |
NJURUNDA |
39.90 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
72 |
3 |
|
Tove Wikström |
2001 |
SUNDSVALL |
35.43 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
85 |
4 |
|
Leia Beijron |
2004 |
SUNDSVALL |
37.95 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
173 |
5 |
|
Felicia Andersson |
2001 |
KOMETERNA |
41.69 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
6 |
|
Linnea Sjöberg |
2006 |
HÄRNÖSAND |
43.66 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2018-09-29 09:31:41 |
Resultathantering: WinGrodan 2.0 |
Licensierad till: Sundsvalls Simsällskap |
|
|
|
|