Program för Sundsvall Arena Cup 2018
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Pass 1
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Heatlista |
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Njurundahallen |
Arrangör: |
Sundsvalls Simsällskap |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 29 sep 2018 till den 30 sep 2018 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 1, 50m Fjärilsim Damer
|
Försök 1 (9) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
|
|
|
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
175 |
2 |
|
Caroline Näslund |
1988 |
KOMETERNA |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
53 |
3 |
|
Olivia Palin |
2008 |
NJURUNDA |
57.03 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
178 |
4 |
|
Alexandra Blomqvist |
2007 |
NJURUNDA |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
|
|
|
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
|
|
|
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 1, 50m Fjärilsim Damer |
Försök 2 (9) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
181 |
1 |
|
Astrid Newsham |
2008 |
SUNDSVALL |
55.24 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
42 |
2 |
|
Josefine Grönlund |
2008 |
NJURUNDA |
52.00 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
160 |
3 |
|
Linnea Wallskog |
2008 |
SK ÄGIR |
50.88 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
168 |
4 |
|
Johanna Hasselryd |
1982 |
SOLENS IF |
51.97 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
133 |
5 |
|
Amanda Carlzén |
2005 |
TIMRÅ SK |
53.15 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
|
|
|
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 1, 50m Fjärilsim Damer |
Försök 3 (9) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
100 |
1 |
|
Nellie Edbom Wounder |
2005 |
SUNDSVALL |
45.58 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
97 |
2 |
|
Isa Ekbladh |
2006 |
SUNDSVALL |
44.80 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
99 |
3 |
|
Tilde Sjöberg |
2006 |
SUNDSVALL |
44.72 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
4 |
|
Elin Clarin |
2005 |
NJURUNDA |
44.77 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
5 |
|
Eleanor Fredholm |
2007 |
BOLLNÄS SS |
44.87 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
134 |
6 |
|
Linnea Jansson |
2005 |
TIMRÅ SK |
47.42 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 1, 50m Fjärilsim Damer |
Försök 4 (9) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
153 |
1 |
|
Meja Boson |
2006 |
SK ÄGIR |
43.58 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
91 |
2 |
|
Alva Sjödin |
2006 |
SUNDSVALL |
42.76 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
3 |
|
Edith Wallberg |
2007 |
BOLLNÄS SS |
42.55 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
147 |
4 |
|
Tuva Wallskog |
2004 |
SK ÄGIR |
42.57 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
50 |
5 |
|
Maja Modin |
2008 |
NJURUNDA |
42.86 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
81 |
6 |
|
Nora Sundström |
2004 |
SUNDSVALL |
43.87 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 1, 50m Fjärilsim Damer |
Försök 5 (9) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
150 |
1 |
|
Amanda Boson |
2004 |
SK ÄGIR |
40.73 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
92 |
2 |
|
Kajsa Burman |
2007 |
SUNDSVALL |
40.25 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
80 |
3 |
|
Clara Renström Halling |
2004 |
SUNDSVALL |
39.80 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
130 |
4 |
|
Tindra Olavi |
2003 |
TIMRÅ SK |
39.95 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
154 |
5 |
|
Irene Nasta |
2004 |
SK ÄGIR |
40.60 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
144 |
6 |
|
Ina Björk Hedberg |
2004 |
SK ÄGIR |
40.76 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 1, 50m Fjärilsim Damer |
Försök 6 (9) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
132 |
1 |
|
Isabelle Åström |
2004 |
TIMRÅ SK |
39.15 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
40 |
2 |
|
Wilja Edin |
2006 |
NJURUNDA |
38.69 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
94 |
3 |
|
Elin Lindkvist |
2004 |
SUNDSVALL |
37.09 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
4 |
|
Ella Heed |
2005 |
HÄRNÖSAND |
37.21 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
5 |
|
Emelie Nordqvist |
2003 |
BOLLNÄS SS |
38.73 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
6 |
|
Elin Jönsson |
2004 |
NJURUNDA |
39.30 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 1, 50m Fjärilsim Damer |
Försök 7 (9) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
173 |
1 |
|
Felicia Andersson |
2001 |
KOMETERNA |
35.65 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
141 |
2 |
|
Agnes Jakobsson |
2005 |
SK ÄGIR |
32.33 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
3 |
|
Gloria Muzito |
2002 |
NJURUNDA |
29.93 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
138 |
4 |
|
Filippa Jakobsson |
2003 |
SK ÄGIR |
32.01 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
131 |
5 |
|
Cornelia Åström |
2002 |
TIMRÅ SK |
35.00 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
6 |
|
Ebba Lindblom |
2004 |
NJURUNDA |
36.43 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 1, 50m Fjärilsim Damer |
Försök 8 (9) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
156 |
1 |
|
Arwen Wikström |
2006 |
SK ÄGIR |
35.60 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
140 |
2 |
|
Tess Viggeborn |
2003 |
SK ÄGIR |
32.21 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
3 |
|
Joyce Muzito |
2001 |
NJURUNDA |
29.60 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
171 |
4 |
|
Johanna Persson |
2003 |
HÄRNÖSAND |
31.56 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
5 |
|
Tyra Strömbom |
2004 |
HUDIKSVALL |
33.44 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
167 |
6 |
|
Linnéa Bäckman |
1989 |
SOLENS IF |
36.23 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 1, 50m Fjärilsim Damer |
Försök 9 (9) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
1 |
|
Ida Sundholm |
2005 |
NJURUNDA |
35.51 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
77 |
2 |
|
Melina Sundström |
2002 |
SUNDSVALL |
32.12 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
139 |
3 |
|
Ebba Hann |
2004 |
SK ÄGIR |
29.37 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
86 |
4 |
|
Nathalie Pettersson |
2002 |
SUNDSVALL |
29.99 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
5 |
|
Hanna Jonasson |
2004 |
NJURUNDA |
32.79 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
85 |
6 |
|
Leia Beijron |
2004 |
SUNDSVALL |
35.68 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2018-09-29 09:31:40 |
Resultathantering: WinGrodan 2.0 |
Licensierad till: Sundsvalls Simsällskap |
|
|
|
|