Program för Sum-Sim regionsfinal 3, Stockholm
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Heatlista Gren 44
|
Tävling |
Sum-Sim region 3 |
|
Utskriftsdatum |
12 november 2017 |
|
|
Tävlingsort |
Stockholm |
|
Utskriftstid |
15:06 |
|
|
Arrangör |
Stockholmspolisens IF SF |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
11 november 2017 |
|
|
|
|
Gren 44, 100m Frisim F 15-16 |
Finaler (3) |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
623 |
0 |
Alexandra Lindén |
2001 |
BG4801 |
SPIF SF |
|
25m |
1:04.19 |
75 |
1 |
Josefine Torell |
2002 |
BD0402 |
LIDINGÖ SK |
|
25m |
1:04.06 |
49 |
2 |
Lilly Lundgren |
2002 |
AC7402 |
JÄRFÄLLA S |
|
25m |
1:03.61 |
445 |
3 |
Anna Ladis |
2001 |
BH7801 |
TÄBY SIM |
|
25m |
1:03.40 |
508 |
4 |
Linnea Lindgren |
2001 |
AQ2801 |
VÄSBY SS |
|
25m |
1:02.73 |
220 |
5 |
Kristin Jansson |
2001 |
BC4601 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
1:02.97 |
655 |
6 |
Sophie Dellmark |
2001 |
AO8801 |
ÄLVSJÖ AIK |
|
25m |
1:03.46 |
249 |
7 |
Klara Alte |
2002 |
AX1602 |
SKK |
|
25m |
1:03.98 |
462 |
8 |
Malin Sangfelt |
2001 |
AC3801 |
TÄBY SIM |
|
25m |
1:04.17 |
190 |
9 |
Felicia Östlund |
2002 |
BD6202 |
SKURU IK |
|
25m |
1:04.22 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
271 |
0 |
Nora Segerström |
2002 |
BM0802 |
SKK |
|
25m |
1:02.65 |
58 |
1 |
Sara Strand |
2002 |
AQ1802 |
JÄRFÄLLA S |
|
25m |
1:01.82 |
567 |
2 |
Therese Baltzarsson |
2001 |
AE5201 |
SS04 |
|
25m |
1:01.43 |
442 |
3 |
Alexandra Jensen |
2001 |
BG6801 |
TÄBY SIM |
|
25m |
1:01.21 |
376 |
4 |
Alwa Widmark |
2002 |
AN4402 |
SÖDERTÖRN |
|
25m |
1:01.06 |
34 |
5 |
Ebba Edbom |
2002 |
AQ4602 |
JÄRFÄLLA S |
|
25m |
1:01.20 |
540 |
6 |
Lucrezia Vespertini |
2002 |
AX3602 |
VÄSBY SS |
|
25m |
1:01.38 |
648 |
7 |
Sofia Walsh |
2002 |
AF3402 |
SPIF SF |
|
25m |
1:01.71 |
497 |
8 |
Julia Björkén |
2001 |
AL1601 |
VÄSBY SS |
|
25m |
1:02.21 |
459 |
9 |
Esther Rydbeck Nordén |
2001 |
BN8801 |
TÄBY SIM |
|
25m |
1:02.69 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
585 |
0 |
Tova Magnusson |
2002 |
AC5802 |
SS04 |
|
25m |
1:00.85 |
491 |
1 |
Ebba Andersson |
2001 |
AL2601 |
VÄSBY SS |
|
25m |
1:00.62 |
620 |
2 |
Paola Kylberg |
2002 |
AV6602 |
SPIF SF |
|
25m |
59.33 |
290 |
3 |
Carolina Jonsson |
2002 |
AU5402 |
SÖDERTÄLJE |
|
25m |
58.77 |
297 |
4 |
Emma Sundstrand |
2001 |
AJ3201 |
SÖDERTÄLJE |
|
25m |
57.40 |
267 |
5 |
Smilla Lönnberg |
2001 |
AQ0801 |
SKK |
|
25m |
58.75 |
492 |
6 |
Tova Andersson |
2001 |
AH8201 |
VÄSBY SS |
|
25m |
58.80 |
594 |
7 |
Elin Swerlander |
2001 |
AE7801 |
SS04 |
|
25m |
59.89 |
425 |
8 |
Ellen Banestig |
2002 |
BT1802 |
TÄBY SIM |
|
25m |
1:00.79 |
33 |
9 |
Sandra Bergerstam |
2001 |
AI1401 |
JÄRFÄLLA S |
|
25m |
1:00.86 |
Skapad av WinGrodan 1.25.10 |
Utskriftsdatum |
12 november 2017 |
Licensierad till: Stockholmspolisens IF SF |
Utskriftstid |
15:06 |
|