2018-11-14   06:02:50
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma Junnumestaruus-uinnit

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso

8_S
Laji 8, P-10, 11, M 50 m RU 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 
 
10 v ja nuoremmat 
14  Kallio Juho  2007  KU  07A032  25 m  49.75  49.75   
169  Niemi Eetu  2007  Octopus  07A159  25 m  50.62  50.62   
187  Niemeläinen Tuukka  2008  UKK  08A203  50 m  54.55  53.05   
98  Lummaa Eelis  2007  ÅSK  07A384  50 m  55.46  53.96   
62  Soukka Tero  2007  TaTU  07A110  50 m  1:00.96  59.46   
193  Yli-Houhala Tatu  2007  UKK  07A300  50 m  1:01.60  1:00.10   
96  Linde Julius  2007  ÅSK  07A322  25 m  1:01.45  1:01.45   
63  Suominen Elias  2008  TaTU  08A033  25 m  1:02.94  1:02.94   
109  Sulonen Joel  2007  ÅSK  07A203  25 m  1:07.37  1:07.37   
10  115  Saario Severi  2008  Ui-Va  08A420  25 m  1:08.36  1:08.36   
11  60  Siltakoski Joa  2007  TaTU  07A187  50 m  1:14.07  1:12.57   
12  182  Koppanen Onni  2007  UKK  07A553  25 m       
13  183  Levonoja Markus  2007  UKK  07A581  25 m       
14  188  Nieminen Frans  2009  UKK  09A128  25 m       
15  189  Nieminen Pyry  2007  UKK  07A658  25 m       
11 v 
Penttinen Matti  2006  NumKis  06A005  25 m  48.72  48.72   
247  Vienamo Ossi  2006  UiTa  06A487  25 m  48.93  48.93   
123  Hirvonen Luka  2006  Pyry  06A887  25 m  50.45  50.45   
24  Backman Ferdinand  2006  TaTU  06A021  25 m  53.32  53.32   
168  Muhonen Topias  2006  Octopus  06A217  25 m  53.96  53.96   
72  Vierre Miki  2006  TaTU  06A572  25 m  56.80  56.80   
27  Heinonen Kalle  2006  TaTU  06A105  25 m  58.40  58.40   
12 v ja vanhemmat 
12  Ihanamäki Teemu  2001  KU  01A357  25 m  33.97  33.97   
145  Mikkola Perttu  2001  Pyry  01B142  25 m  34.13  34.13   
117  Broman Jere  2002  Pyry  02A116  25 m  34.17  34.17   
178  Aro Roope  2000  UKK  00A167  50 m  36.22  34.72   
49  Pankratov Pavel  2004  TaTU  04A029  25 m  35.16  35.16   
30  Kilpeläinen Niilo  2004  TaTU  04A174  25 m  37.41  37.41   
225  Peltonen Sami  2001  UiTa  01A498  50 m  38.93  37.43   
57  Saloniemi Joona  2004  TaTU  04A304  50 m  39.69  38.19   
215  Kylliäinen Markus  2002  UiTa  02B168  25 m  39.92  39.92   
10  108  Salminen Samuel  2003  ÅSK  03A786  50 m  42.71  41.21   
11  65  Syrjäkoski Ville  2002  TaTU  02A081  25 m  42.25  42.25   
12  212  Korhonen Karri  2002  UiTa  02A759  25 m  42.57  42.57   
13  33  Kotti Akseli  2004  TaTU  04A009  25 m  43.62  43.62   
14  200  Chupakhin Ivan  2005  UiTa  05A628  25 m  44.77  44.77   
15  58  Sherstiuk Fedor  2002  TaTU  02B295  25 m  45.22  45.22   
16  31  Koskinen Markus  2005  TaTU  05A207  25 m  46.25  46.25   
17  116  Salminen Rasmus  2004  Ui-Va  04B262  25 m  46.55  46.55   
18  34  Kurppa Joona  2004  TaTU  04A686  25 m  47.56  47.56   
19  204  Halonen Mikael  2003  UiTa  03A969  25 m  48.73  48.73   
20  242  Toivonen Antti  2003  UiTa  03A479  25 m  52.17  52.17   
21  29  Kallio Luukas  2005  TaTU  05A856  25 m  56.97  56.97   
22  61  Solante Oskari  2005  TaTU  05A777  25 m  1:01.08  1:01.08   
23  134  Kupiainen Topias  2004  Pyry  04A334  25 m       
24  206  Helenius Alvin  2004  UiTa  04B261  25 m       
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.00  Tulostuspäivämäärä  13 marraskuu 2017 
Lisenssinhaltija: Nokian Pyry  Tulostusaika  22:08 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner