2018-11-17   18:19:57
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma Junnumestaruus-uinnit

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso

2_S
Laji 2, P-12, 13, M 200 m SKU 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 
 
12 v ja nuoremmat 
219  Liukkonen Akseli  2005  UiTa  05A362  25 m  2:53.41  2:53.41   
88  Laaksonen Luka  2005  ÅSK  05A517  25 m  2:53.56  2:53.56   
104  Pakomäki Lauri-pekka  2006  ÅSK  06A235  50 m  2:59.91  2:54.91   
112  Valdolin Veeti  2005  ÅSK  05A284  50 m  3:04.46  2:59.46   
102  Oikarainen Jasper  2005  ÅSK  05A276  50 m  3:04.90  2:59.90   
141  Lehtonen Tuomas  2005  Pyry  05A783  25 m  3:05.86  3:05.86   
211  Kontula Daniel  2005  UiTa  05A152  50 m  3:13.43  3:08.43   
76  Allén Max  2005  ÅSK  05A484  25 m  3:18.41  3:18.41   
256  Imppola Aaro  2006  UH  06A298  50 m  3:24.98  3:19.98   
10  191  Talja Joona  2007  UKK  07A040  50 m  3:27.33  3:22.33   
11  92  Laine Tomas  2006  ÅSK  06A077  25 m  3:26.23  3:26.23   
12  135  Kvist Casper  2006  Pyry  06A352  25 m  3:49.48  3:49.48   
13  136  Kytö Kasper  2005  Pyry  05A837  25 m       
14  156  Räty Iiro  2006  Pyry  06A452  25 m       
13 v 
46  Niemi Lassi  2004  TaTU  04A093  25 m  2:31.77  2:31.77   
106  Rekola Rasmus  2004  ÅSK  04A638  25 m  2:49.60  2:49.60   
94  Leo Casper  2004  ÅSK  04A635  25 m  3:12.52  3:12.52   
43  Luoma Ville  2004  TaTU  04B070  25 m  3:22.78  3:22.78   
262  Rooke Samuel  2004  UH  04B159  25 m       
14 v ja vanhemmat 
26  Birkstedt Miska  2002  TaTU  02A105  50 m  2:48.46  2:43.46   
210  Jussila Valtteri  2003  UiTa  03A131  50 m  3:14.63  3:09.63   
235  Salmela Valtteri  2003  UiTa  03A774  25 m       
242  Toivonen Antti  2003  UiTa  03A479  25 m       
248  Virtanen Jaakko  2003  UiTa  03A687  25 m       
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.00  Tulostuspäivämäärä  13 marraskuu 2017 
Lisenssinhaltija: Nokian Pyry  Tulostusaika  22:08 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner