2018-11-17   20:26:30
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma Junnumestaruus-uinnit

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso

Lähtölista Laji 4
Lähtölista 
 
  Kilpailu  Junnumestaruus-uinnit    Tulostuspäivämäärä  18 marraskuu 2017   
  Kilpailun paikkakunta  Nokia    Tulostusaika  10:29   
  Järjestäjä  Nokian Pyry         
  Allas  25m         
  Kilpailupäivämäärä  18 marraskuu 2017         
 
 
 
Laji 4, P-10, 11, M 50 m VU  Loppukilpailut (10) 
Sponsori: Rakennustoimisto T10 Oy 
 
Erä 1 (10) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
               
Iiro Juvakka  2007  07A695  Pyry    25m     
Severi Saario  2008  08A420  Ui-Va    25m     
Alvin Helenius  2004  04B261  UiTa    25m     
Niilo Lappalainen  2011  11A010  Pyry    25m     
               

 
Erä 2 (10) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Joa Siltakoski  2007  07A187  TaTU    25m  50.32  50.32 
Konsta Horppu  2008  08A413  Pyry    25m  49.56  49.56 
Leo Lehtonen  2006  06A567  TaTU    25m  48.90  48.90 
Eetu Nissinen  2008  08A123  TaTU    25m  49.20  49.20 
Tuukka Niemeläinen  2008  08A203  UKK    25m  50.09  50.09 
Elias Suominen  2008  08A033  TaTU    25m  59.21  59.21 

 
Erä 3 (10) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Joel Sulonen  2007  07A203  ÅSK    50m  48.86  47.86 
Tero Soukka  2007  07A110  TaTU    25m  47.02  47.02 
Markus Levonoja  2007  07A581  UKK    25m  45.29  45.29 
Frans Nieminen  2009  09A128  UKK    25m  45.61  45.61 
Ossi Vienamo  2006  06A487  UiTa    50m  48.83  47.83 
Richard Tikkerberi  2006  06A909  TaTU    25m  48.35  48.35 

 
Erä 4 (10) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Onni Koppanen  2007  07A553  UKK    25m  45.01  45.01 
Miki Vierre  2006  06A572  TaTU    25m  43.10  43.10 
Oskari Solante  2005  05A777  TaTU    25m  40.99  40.99 
Niklas Tikkanen  2007  07A004  TaTU    25m  42.97  42.97 
Pyry Nieminen  2007  07A658  UKK    25m  43.63  43.63 
Luka Hirvonen  2006  06A887  Pyry    25m  45.16  45.16 

 
Erä 5 (10) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Tatu Yli-Houhala  2007  07A300  UKK    25m  40.92  40.92 
Joona Korpikoski  2007  07A316  Pyry    50m  41.10  40.10 
Ferdinand Backman  2006  06A021  TaTU    25m  38.97  38.97 
Vili Niemi  2006  06A329  TaTU    25m  39.59  39.59 
Max Lausi  2006  06A380  KU    25m  40.11  40.11 
Eelis Lummaa  2007  07A384  ÅSK    50m  41.96  40.96 

 
Erä 6 (10) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Niklas Töyrylä  2006  06A090  UiTa    25m  37.94  37.94 
Joona Kurppa  2004  04A686  TaTU    25m  37.03  37.03 
Litti Penttilä  2004  04A636  UiTa    50m  37.17  36.17 
Ville Luoma  2004  04B070  TaTU    25m  36.98  36.98 
Juho Kallio  2007  07A032  KU    50m  38.76  37.76 
Matti Penttinen  2006  06A005  NumKis    50m  39.83  38.83 

 
Erä 7 (10) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Rasmus Salminen  2004  04B262  Ui-Va    25m  33.04  33.04 
Leo Parviainen  2003  03A349  NumKis    50m  33.85  32.85 
Akseli Kotti  2004  04A009  TaTU    50m  33.13  32.13 
Ville Syrjäkoski  2002  02A081  TaTU    25m  32.52  32.52 
Samuel Salminen  2003  03A786  ÅSK    50m  33.90  32.90 
Kalle Heinonen  2006  06A105  TaTU    25m  35.67  35.67 

 
Erä 8 (10) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Mikael Halonen  2003  03A969  UiTa    25m  31.21  31.21 
Karri Korhonen  2002  02A759  UiTa    25m  31.00  31.00 
Leo Liukonen  2004  04A017  TaTU    50m  31.20  30.20 
Kasper Holopainen  2003  03A423  NumKis    25m  30.47  30.47 
Fedor Sherstiuk  2002  02B295  TaTU    25m  31.18  31.18 
Luka Laaksonen  2005  05A517  ÅSK    25m  31.95  31.95 

 
Erä 9 (10) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Miro Birkstedt  2004  04A020  TaTU    25m  29.79  29.79 
Tatu Kunttila  2003  03A443  ÅSK    25m  29.55  29.55 
Patrik Pihlajamäki  2002  02A266  KU    25m  28.55  28.55 
Niilo Kilpeläinen  2004  04A174  TaTU    50m  30.06  29.06 
Elias Laine  2003  03A465  ÅSK    50m  30.78  29.78 
Topi Raitalaakso  2003  03A825  UiTa    25m  30.09  30.09 

 
Erä 10 (10) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Pavel Pankratov  2004  04A029  TaTU    25m  28.26  28.26 
Joona Lehtonen  2001  01A223  TaTU    25m  26.39  26.39 
Aapo Puikkonen  2001  01A245  TaTU    25m  26.34  26.34 
Teemu Ihanamäki  2001  01A357  KU    25m  26.36  26.36 
Roope Aro  2000  00A167  UKK    25m  26.83  26.83 
Miska Birkstedt  2002  02A105  TaTU    50m  29.43  28.43 

 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.00  Tulostuspäivämäärä  18 marraskuu 2017 
Lisenssinhaltija: Nokian Pyry  Tulostusaika  10:29 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner