Startliste for Sydbank Cup Næstved
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Løb 13-26
Seedede heat Løb 21
|
Stævne navn |
Sydbank Cup Næstved 2018 |
|
Udskriftsdato |
13 januar 2018 |
|
|
Stævne by |
Næstved |
|
Udskriftstidspunkt |
08:43 |
|
|
Arrangør |
NIF Svøm Næstved |
|
|
|
|
|
Bassin |
25m |
|
|
|
|
|
Stævne dato |
12 januar 2018 |
|
|
|
|
Løb 21, 100m Butterfly Damer |
Finaler (10) |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
242 |
1 |
Asta Palmund |
2005 |
0582AC |
ROSKILDE |
|
25m |
|
87 |
2 |
Camilla Andersen |
2006 |
0634AP |
HERLUFSHOL |
|
25m |
2:30.00 |
133 |
3 |
Nana Andersen |
2006 |
0634AA |
HOLBÆK |
|
25m |
2:07.22 |
326 |
4 |
Silje Egeberg Nordhald |
2007 |
0716AD |
VORDINGB |
|
25m |
2:12.00 |
149 |
5 |
Johanne Jonstrup Liisberg |
2003 |
0348BE |
HOLBÆK |
|
25m |
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
171 |
1 |
Isabella Holme Bjerborg |
2005 |
0536AV |
KALUNDBORG |
|
25m |
2:04.05 |
18 |
2 |
Leonora Franck |
2006 |
0658AH |
NÆSTVED |
|
50m |
2:00.18 |
340 |
3 |
Josefine Nielsen |
2005 |
0564AI |
FR.VÆRK |
|
25m |
1:54.06 |
217 |
4 |
Astrid Pries Hansen |
2007 |
0716AC |
NAKSKOV |
|
25m |
1:56.23 |
146 |
5 |
Anna Mundt Karup |
2005 |
0594AC |
HOLBÆK |
|
25m |
2:01.96 |
333 |
6 |
Natasja Boesgaard |
2007 |
0728AC |
FR.VÆRK |
|
25m |
2:05.22 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
349 |
1 |
Laura Bjerregaard Withen |
2004 |
0458AK |
FR.VÆRK |
|
25m |
1:45.76 |
130 |
2 |
Mie Visler |
2006 |
0626AI |
HERLUFSHOL |
|
50m |
1:43.42 |
199 |
3 |
Sophia Christensen |
2003 |
0326BD |
KØGE |
|
25m |
1:37.59 |
11 |
4 |
Victoria Dinesen |
2005 |
0692AN |
NÆSTVED |
|
25m |
1:40.44 |
278 |
5 |
Silje Mathiasen |
2006 |
0628AG |
KORSØR |
|
25m |
1:45.64 |
332 |
6 |
Sofie Bierbaum-Pedersen |
2006 |
0694AO |
FR.VÆRK |
|
25m |
1:47.98 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
202 |
1 |
Agnes Dalgas Frederiksen |
2005 |
0508AA |
KØGE |
|
25m |
1:33.78 |
92 |
2 |
Mie Ankersen |
2006 |
0622AD |
HERLUFSHOL |
|
25m |
1:32.70 |
126 |
3 |
Anne-Sofie Løhr Simonsen |
2004 |
0462AO |
HERLUFSHOL |
|
25m |
1:31.03 |
213 |
4 |
Maya Baltser |
2004 |
0426AP |
NAKSKOV |
|
25m |
1:32.30 |
182 |
5 |
Beatrice Buhr Müller |
2006 |
0652AK |
KALUNDBORG |
|
25m |
1:33.64 |
138 |
6 |
Maja Buck |
2004 |
0456AP |
HOLBÆK |
|
25m |
1:37.02 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
161 |
1 |
Alberte Pedersen |
2006 |
0618AB |
HOLBÆK |
|
25m |
1:26.53 |
295 |
2 |
Julie Bruun Jørgensen |
2003 |
0328AC |
SK-SYD |
|
25m |
1:23.81 |
301 |
3 |
Signe Bagge Møller |
2004 |
0414AW |
SK-SYD |
|
25m |
1:23.00 |
117 |
4 |
Emilie Højen Meyer |
2004 |
0454AJ |
HERLUFSHOL |
|
25m |
1:23.30 |
38 |
5 |
Gaya Josefine Maar |
2003 |
0318AQ |
NÆSTVED |
|
25m |
1:25.54 |
328 |
6 |
Freja Petersen |
2000 |
0018BE |
VORDINGB |
|
25m |
1:29.61 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
148 |
1 |
Ida Larsen |
2000 |
0008BA |
HOLBÆK |
|
25m |
1:21.34 |
209 |
2 |
Amalie Wichmann Larsen |
2005 |
0564AB |
KØGE |
|
25m |
1:20.43 |
157 |
3 |
Nynne Nørlem |
2002 |
0268AF |
HOLBÆK |
|
25m |
1:19.98 |
175 |
4 |
Caroline Holm |
2004 |
0432AE |
KALUNDBORG |
|
25m |
1:19.99 |
244 |
5 |
Sofie Lykke Petersen |
2005 |
0512AI |
ROSKILDE |
|
25m |
1:21.28 |
232 |
6 |
Juliane Bo Andersen |
2005 |
0564AL |
ROSKILDE |
|
25m |
1:22.52 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
88 |
1 |
Selma V Studnitz Andersen |
2005 |
0518AB |
HERLUFSHOL |
|
25m |
1:18.96 |
169 |
2 |
Zara Wendel |
2002 |
0222AW |
HOLBÆK |
|
25m |
1:18.49 |
81 |
3 |
Alberte Holst Schilling |
2003 |
0368AW |
DRAGSHOLM |
|
25m |
1:17.28 |
207 |
4 |
Elisabeth Them Jensen |
2004 |
0464AA |
KØGE |
|
50m |
1:17.35 |
128 |
5 |
Andrea Holm Sørensen |
2005 |
0518AJ |
HERLUFSHOL |
|
25m |
1:18.83 |
249 |
6 |
Antoinette Zafra |
2005 |
0518AA |
ROSKILDE |
|
25m |
1:19.40 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
152 |
1 |
Mie Mørkedal |
2003 |
0324AD |
HOLBÆK |
|
25m |
1:16.70 |
29 |
2 |
Nikoline Skovly Larsen |
2003 |
0322AE |
NÆSTVED |
|
25m |
1:15.55 |
27 |
3 |
Viktoria Bæts Kristensen |
2002 |
0286AP |
NÆSTVED |
|
25m |
1:14.84 |
422 |
4 |
Josefine Krumbak |
2004 |
0458AD |
KØGE |
|
25m |
1:15.02 |
178 |
5 |
Anna Larsen |
2004 |
0498AD |
KALUNDBORG |
|
25m |
1:16.40 |
418 |
6 |
Ida Rishøj |
2002 |
0286AF |
TRITON B |
|
25m |
1:16.92 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
338 |
1 |
Luna Trojlsgaard |
2004 |
0482AN |
FR.VÆRK |
|
25m |
1:13.92 |
184 |
2 |
Annika Møller-Kristensen |
2000 |
0044AJ |
KALUNDBORG |
|
25m |
1:12.07 |
405 |
3 |
Isabel K. Eriksen |
2001 |
0122AH |
TRITON B |
|
50m |
1:11.28 |
413 |
4 |
Josephine G. Lauridsen |
2001 |
0168AD |
TRITON B |
|
25m |
1:11.57 |
154 |
5 |
Mathilde Nielsen |
2003 |
0392AH |
HOLBÆK |
|
25m |
1:13.60 |
197 |
6 |
Maya Krogh Brønnicke |
2005 |
0508AB |
KØGE |
|
25m |
1:14.63 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
410 |
1 |
Camilla Hougaard |
2002 |
0282AJ |
TRITON B |
|
50m |
1:10.39 |
150 |
2 |
Emma Anne Ljungstrøm |
1999 |
9908AH |
HOLBÆK |
|
25m |
1:10.21 |
153 |
3 |
Ida Maria Nielsen |
2000 |
0002AR |
HOLBÆK |
|
25m |
1:02.83 |
192 |
4 |
Frida Bang Stanelt |
2004 |
0422AL |
KALUNDBORG |
|
25m |
1:08.05 |
90 |
5 |
Wilma Anker |
2004 |
0486AK |
RINGSTED |
|
25m |
1:10.31 |
327 |
6 |
Maya Nykjær |
2001 |
0144AW |
VORDINGB |
|
25m |
1:11.16 |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 |
Udskriftsdato |
13 januar 2018 |
Licens til Næstved IF |
Udskriftstidspunkt |
08:43 |
|