2018-04-21   02:17:32
Vælg stævne:

Vælg sprog:
Swedish English Denmark Finland

Program for Sydbank Cup Næstved

Her vises alle stævnets startlister og programlister opdelt i stævneafsnit.

Løb 1-12

3_S
Løb 3, 50m Butterfly Damer 
 
 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
405  Eriksen Isabel K.  2001  TRITON B  0122AH  25 m  31.29   
410  Hougaard Camilla  2002  TRITON B  0282AJ  50 m  31.29   
416  Palmund Liva  2002  TRITON B  0246AA  50 m  31.34   
404  Echardt Frederikke  2002  TRITON B  0274AG  25 m  31.46   
90  Anker Wilma  2004  RINGSTED  0486AK  25 m  31.59   
283  Thornsen Elida  2005  KORSØR  0528AA  25 m  31.71   
327  Nykjær Maya  2001  VORDINGB  0144AW  25 m  31.95   
415  Nyegaard Emilie  2001  TRITON B  0188AF  50 m  32.00   
414  Mammen Olivia  2003  TRITON B  0374AB  25 m  33.60   
10  72  Neess Camille  2003  DRAGSHOLM  0324BA  50 m  34.26   
11  81  Schilling Alberte Holst  2003  DRAGSHOLM  0368AW  25 m  34.40   
12  128  Sørensen Andrea Holm  2005  HERLUFSHOL  0518AJ  25 m  34.52   
13  328  Petersen Freja  2000  VORDINGB  0018BE  25 m  34.53   
14  29  Larsen Nikoline Skovly  2003  NÆSTVED  0322AE  25 m  34.85   
15  406  Frydenlund Ida-Marie  2003  TRITON B  0304AP  25 m  35.38   
16  75  Noe Felina  2002  DRAGSHOLM  0252AR  25 m  35.63   
17  274  Kroman Laura  2004  KORSØR  0444AW  25 m  36.13   
18  Bendtsen Caroline  2002  NÆSTVED  0254AK  25 m  36.45   
19  92  Ankersen Mie  2006  HERLUFSHOL  0622AD  25 m  36.63   
20  38  Maar Gaya Josefine  2003  NÆSTVED  0318AQ  25 m  37.23   
21  25  Juul Freja  2006  NÆSTVED  0656AF  25 m  37.31   
22  265  Hejlesen Isabella  2004  KORSØR  0428AW  25 m  38.02   
23  104  Hansen Frederikke B.  2005  HERLUFSHOL  0532AE  50 m  38.03   
24  19  Hansen Agnes Barner  2005  NÆSTVED  0522AL  25 m  39.42   
25  33  Mayland Liva  2006  NÆSTVED  0622AK  25 m  40.36   
26  78  Poulsen Frederikke  2006  DRAGSHOLM  0624AG  25 m  41.42   
27  79  Rasmussen Ella  2004  DRAGSHOLM  0472AL  50 m  42.60   
28  89  Anker Maila  2007  RINGSTED  0784AF  25 m  44.81   
29  118  Meyer Laura  2006  HERLUFSHOL  0652AF  25 m  47.68   
30  23  Jensen Asta Marie R.  2007  NÆSTVED  0742AE  25 m  48.95   
31  108  Jensen Sofie Løfmark  2004  HERLUFSHOL  0494AW  25 m  50.02   
32  123  Paulsen Victoria  2006  HERLUFSHOL  0614AP  25 m  52.23   
33  326  Nordhald Silje Egeberg  2007  VORDINGB  0716AD  25 m  53.67   
34  354  Gudmundsdottir Heidi Dogg  2007  RINGSTED  0738AO  25 m  53.93   
35  Bendtsen Mathilde  2007  NÆSTVED  0758AC  25 m  54.65   
36  124  Petersen Victoria  2008  HERLUFSHOL  0854AD  25 m  54.83   
37  37  Maar Dicte  2006  NÆSTVED  0672AK  25 m  56.84   
38  109  Johansen Augusta  2008  HERLUFSHOL  0888AF  25 m  1:15.00   
39  106  Jakobsen Cecilie  2008  HERLUFSHOL  0898AG  25 m  1:30.00   
40  45  Ohrhammer Silke M. Bau  2007  NÆSTVED    25 m     
41  50  Rosenkvist Sofie Neerup  2008  NÆSTVED    25 m     
42  360  Jensen Chili Fløe  2006  RINGSTED  0632AT  25 m     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.00  Udskriftsdato  12 januar 2018 
Licens til Næstved IF  Udskriftstidspunkt  15:28 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner
IC Result Danmark
IC Control Media & Sport ny webbutvecklare