2018-12-14   15:41:21
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för Rosenlundsbadet Sprint 2018

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Pass 1

8_S
Gren 8, 50m Frisim P 17oä 
 
17 år och äldre: Henrik Lindau (1990) 23.37 2013-05-19 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
186  Myrlander William  1997  NÄSSJÖ  AA1197  25 m  23.15   
88  Grimberg Filip  1998  JÖNKÖPING  AL0198  25 m  23.24   
276  Ohlsén Erik  2000  VÄSTERVIK  AF4300  25 m  23.27   
106  Lövgren Albin  1999  JÖNKÖPING  AC0199  25 m  23.49   
105  Lärkfeldt Tim  2000  JÖNKÖPING  AC9900  25 m  23.98   
109  Nicklasson Erik  1998  JÖNKÖPING  AG2598  25 m  24.03   
95  Holmquist Marcus  2000  JÖNKÖPING  AK2500  25 m  24.10   
44  Rudqvist Samuel  1999  ELFSBORG  AA7799  25 m  24.12   
107  Malm Markus  1997  JÖNKÖPING  AE7397  25 m  24.32   
10  40  Olsson Elliot  1999  ELFSBORG  AD2799  25 m  24.42   
11  123  Steindl Anton  2000  JÖNKÖPING  AB2900  25 m  24.55   
12  266  Svensson Noah  1999  VÄRNAMO SS  AA7199  25 m  25.01   
13  258  Pettersson Robin  2000  VÄRNAMO SS  AD2500  25 m  25.10   
14  41  Olsson Melker  2000  ELFSBORG  AC5100  50 m  25.14   
15  184  Myrlander Jonathan  2000  NÄSSJÖ  AA7300  25 m  25.14   
16  Albringer Adam  1999  ELFSBORG  AH8999  25 m  25.33   
17  233  Svensson Anton  2001  SKÖVDE SS  AR6701  25 m  25.36   
18  278  Torlakovic Edvin  2001  VÄSTERVIK  AG5301  25 m  25.45   
19  147  Campalto Anton  1998  LUDVIKA SS  AI5398  25 m  25.48   
20  340  Jansson Vilmer  2000  HK SIM  AI2100  25 m  25.51   
21  65  Svedberg Simon  2001  FALKÖPING  AK5701  25 m  25.74   
22  36  Lornell Anton  1998  ELFSBORG  AI3998  25 m  25.85   
23  149  Gustafsson Jakob  1999  LUDVIKA SS  AL0399  25 m  25.86   
24  76  Bergwall Johan  1999  JÖNKÖPING  AO4599  25 m  26.03   
25  152  Krysén Erik  2000  LUDVIKA SS  AE0100  25 m  26.05   
26  150  Hill Lukas  1999  LUDVIKA SS  AH6999  25 m  26.10   
27  280  Öberg Felix  2001  VÄSTERVIK  AS9301  50 m  26.74   
28  302  Flyman Robin  1995  ÖSA  BA0795  25 m  26.74   
29  125  Svan Viktor  2000  JÖNKÖPING  AH0300  50 m  26.75   
30  83  Egelrud Filip  2000  JÖNKÖPING  AC4900  50 m  26.90   
31  24  Hyvönen Elias  2000  ELFSBORG  AA7700  25 m  27.01   
32  49  Svenneby Albin  2001  ELFSBORG  AL4301  25 m  27.07   
33  15  Engström David  2001  ELFSBORG  AM1701  25 m  27.09  RES 
34  61  Johansson Viktor  1998  FALKÖPING  AL7798  25 m  27.16  RES 
35  331  Wallin Anton  2000  ÖSA  AM7700  25 m  27.29  RES 
36  272  Ferlin Gustav  2000  VÄSTERVIK  AZ2300  25 m  29.28  RES 
37  154  Söderholm Emil  1999  LUDVIKA SS  AG5599  25 m  29.53  RES 
 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.00  Utskriftsdatum  26 april 2018 
Licensierad till: Jönköpings Simsällskap  Utskriftstid  15:14 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner