2018-12-14   15:49:15
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för Rosenlundsbadet Sprint 2018

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Pass 1

Heatlista Gren 6
Heatlista 
 
  Tävling  Rosenlundsbadet Sprint 2018    Utskriftsdatum  27 april 2018   
  Tävlingsort  Jönköping    Utskriftstid  13:35   
  Arrangör  Jönköpings Simsällskap         
  Bassäng  50m         
  Tävlingsdatum  27 april 2018         
 
 
 
Gren 6, 50m Frisim P 15-16  Försök (4) 
15-16 år: Filip Grimberg (1998) 24.45 2014-05-04 
 
Heat 1 (4) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
               
262  Pavle Skoric  2003  AO2503  VÄRNAMO SS    25m  29.15 
352  Carl Löfgren  2003  AE7303  BLÅKULLA    25m  26.89 
332  Oscar Wilhelmsson  2002  AM3902  ÖSA    25m  25.56 
217  Arvid Svensson  2003  AJ6303  RONNEBY SS    25m  26.25 
247  Anton Bäckman  2003  AD7103  VÄRNAMO SS    25m  27.37 
212  Jakob Nyström  2003  AU0103  OSKARSHAMN    50m  32.69 
               

 
Heat 2 (4) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
               
225  Ludvig Johansson  2003  AM9903  SKÖVDE SS    25m  28.85 
159  William Nordkvist  2002  AF2902  MARIESTAD    25m  26.78 
219  Peter Jivanov  2002  AV8902  SKARA SS    25m  25.54 
169  Henrik Eriksson  2002  AJ6902  MOTALA SS    25m  26.05 
230  Dennis Partanen  2003  AI5703  SKÖVDE SS    25m  27.14 
101  Tobias Karlsson  2002  AX2902  JÖNKÖPING    25m  31.73 
               

 
Heat 3 (4) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
               
77  Ricky Bergwall  2002  AN9102  JÖNKÖPING    25m  28.78 
172  Elliot Fielder  2003  AD2303  MOTALA SS    25m  26.71 
68  Daniel Agestav  2002  AB7102  JÖNKÖPING    25m  25.15 
298  Hannes Börjel  2002  AO4502  ÖSA    25m  25.87 
300  Adrijan Danqi  2002  AS2502  ÖSA    25m  27.06 
356  William Forsström  2002  AM0902  ÖSA    25m  30.54 
               

 
Heat 4 (4) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
191  Fabian Claeson  2002  AR7902  OSBY SS    25m  33.26 
327  Anton Svennberg  2002  AV3702  ÖSA    25m  28.63 
351  Henrik Duong  2003  AC1303  BLÅKULLA    25m  26.39 
119  Job Sanders  2003  AF2703  JÖNKÖPING    25m  24.89 
112  Eldin Nukovic  2002  AE5102  JÖNKÖPING    25m  25.81 
273  Stefanos Gavriliidis  2003  AV6903  VÄSTERVIK    25m  27.03 
294  Daniel Shebalin  2002  AT2102  ÄLMHULT    25m  29.94 
               

 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.00  Utskriftsdatum  27 april 2018 
Licensierad till: Jönköpings Simsällskap  Utskriftstid  13:35 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner