2018-12-12   15:19:40
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för Rosenlundsbadet Sprint 2018

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Pass 1

Heatlista Gren 508
Heatlista 
 
  Tävling  Rosenlundsbadet Sprint 2018    Utskriftsdatum  27 april 2018   
  Tävlingsort  Jönköping    Utskriftstid  17:47   
  Arrangör  Jönköpings Simsällskap         
  Bassäng  50m         
  Tävlingsdatum  27 april 2018         
 
 
 
Gren 508, 50m Frisim P 17oä Upp  Finaler (3) 
Heat 1 (3) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid  Funktionsnedsättning 
 
280  Felix Öberg  2001  AS9301  VÄSTERVIK    50m  28.70   
15  David Engström  2001  AM1701  ELFSBORG    50m  28.49   
61  Viktor Johansson  1998  AL7798  FALKÖPING    50m  27.56   
331  Anton Wallin  2000  AM7700  ÖSA    50m  27.52   
24  Elias Hyvönen  2000  AA7700  ELFSBORG    50m  27.54   
125  Viktor Svan  2000  AH0300  JÖNKÖPING    50m  27.65   
302  Robin Flyman  1995  BA0795  ÖSA    50m  28.54   
                 

 
Heat 2 (3) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid  Funktionsnedsättning 
 
150  Lukas Hill  1999  AH6999  LUDVIKA SS    50m  27.50   
76  Johan Bergwall  1999  AO4599  JÖNKÖPING    50m  27.11   
36  Anton Lornell  1998  AI3998  ELFSBORG    50m  26.84   
65  Simon Svedberg  2001  AK5701  FALKÖPING    50m  26.75   
152  Erik Krysén  2000  AE0100  LUDVIKA SS    50m  26.84   
83  Filip Egelrud  2000  AC4900  JÖNKÖPING    50m  27.06   
49  Albin Svenneby  2001  AL4301  ELFSBORG    50m  27.34   
149  Jakob Gustafsson  1999  AL0399  LUDVIKA SS    50m  27.51   

 
Heat 3 (3) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid  Funktionsnedsättning 
 
147  Anton Campalto  1998  AI5398  LUDVIKA SS    50m  26.21   
44  Samuel Rudqvist  1999  AA7799  ELFSBORG    50m  25.70   
184  Jonathan Myrlander  2000  AA7300  NÄSSJÖ    50m  25.35   
40  Elliot Olsson  1999  AD2799  ELFSBORG    50m  25.01   
95  Marcus Holmquist  2000  AK2500  JÖNKÖPING    50m  25.21   
41  Melker Olsson  2000  AC5100  ELFSBORG    50m  25.56   
278  Edvin Torlakovic  2001  AG5301  VÄSTERVIK    50m  25.84   
340  Vilmer Jansson  2000  AI2100  HK SIM    50m  26.42   

 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.00  Utskriftsdatum  27 april 2018 
Licensierad till: Jönköpings Simsällskap  Utskriftstid  17:47 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner