Program för Vikingadoppet 2017
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Heatlista Gren 10
|
Tävling |
Vikingadoppet 2017 |
|
Utskriftsdatum |
11 november 2017 |
|
|
Tävlingsort |
Furulund |
|
Utskriftstid |
13:46 |
|
|
Arrangör |
SS Iden |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
11 november 2017 |
|
|
|
|
Gren 10, 100m Medley Damer |
Finaler (7) |
Beräknad start 15:13 |
Heat 1 (7) |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
263 |
1 |
Emelie Thern |
2004 |
BV4404 |
VELLINGE-N |
|
25m |
|
275 |
2 |
Agnes Ohlsson |
2007 |
AY0807 |
ÖSTERLEN |
|
25m |
|
225 |
3 |
Emilia Sandström |
2004 |
AY7204 |
SK SYDSIM |
|
25m |
|
235 |
4 |
Malin Bothén |
2002 |
BQ4802 |
VELLINGE-N |
|
25m |
|
198 |
5 |
Selma Hadzalic |
2005 |
AX9605 |
SK SYDSIM |
|
25m |
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
213 |
1 |
Natalia Mitic |
2006 |
AX0606 |
SK SYDSIM |
|
25m |
1:58.99 |
261 |
2 |
Annika Sjögren |
2004 |
BT1804 |
VELLINGE-N |
|
25m |
1:45.15 |
238 |
3 |
Alice Devinder |
2004 |
BG8604 |
VELLINGE-N |
|
25m |
1:38.80 |
203 |
4 |
Rakel Johannisson |
2004 |
AQ2604 |
SK SYDSIM |
|
25m |
1:41.99 |
296 |
5 |
Turid Bendz |
2004 |
BT3204 |
HÖGANÄS SS |
|
25m |
1:53.78 |
256 |
6 |
Emi Prior |
2004 |
BT3604 |
VELLINGE-N |
|
25m |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
205 |
1 |
Maja Kiceec |
2006 |
AL9806 |
SK SYDSIM |
|
25m |
1:35.67 |
192 |
2 |
Ella Bodell |
2005 |
AX2605 |
SK SYDSIM |
|
25m |
1:34.54 |
278 |
3 |
Olivia Fallesen |
2004 |
AC3404 |
TRELLEBORG |
|
25m |
1:32.36 |
233 |
4 |
Nina Andersson-Wulf |
2001 |
BH0801 |
VELLINGE-N |
|
25m |
1:33.73 |
66 |
5 |
Elsa Thell |
2004 |
AY5804 |
LANDSKRONA |
|
25m |
1:34.71 |
59 |
6 |
Isabelle Persson-Giribaldi |
2005 |
BL1205 |
LANDSKRONA |
|
25m |
1:37.90 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
297 |
1 |
Lovisa Larsson |
2004 |
BQ3204 |
HÖGANÄS SS |
|
25m |
1:31.19 |
300 |
2 |
Gabriella Mattsson |
2004 |
BF7204 |
HÖGANÄS SS |
|
25m |
1:31.06 |
32 |
3 |
Saga Evertsson |
2003 |
AE2803 |
KARLSKRONA |
|
25m |
1:30.66 |
64 |
4 |
Yasmine Strandh |
2006 |
AB7406 |
LANDSKRONA |
|
25m |
1:30.68 |
196 |
5 |
Lova Flemming |
2004 |
AZ2204 |
SK SYDSIM |
|
25m |
1:31.11 |
193 |
6 |
Jennie Christiansen |
2004 |
AL3204 |
SK SYDSIM |
|
25m |
1:31.92 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
46 |
1 |
Maja Jensen |
2006 |
BA4606 |
LANDSKRONA |
|
25m |
1:28.40 |
286 |
2 |
Jacquline Rengbrandt |
2005 |
BF6605 |
TRELLEBORG |
|
25m |
1:26.87 |
61 |
3 |
Ella Röiseth |
2005 |
AE0805 |
LANDSKRONA |
|
25m |
1:25.94 |
40 |
4 |
Moa Ekberg |
2006 |
AF4406 |
LANDSKRONA |
|
25m |
1:26.06 |
4 |
5 |
Amanda Blomkvist |
2007 |
AD0607 |
SS IDEN |
|
25m |
1:28.27 |
229 |
6 |
Lovisa Yngvesson |
2004 |
BK5204 |
SK SYDSIM |
|
25m |
1:29.04 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
60 |
1 |
My Pettersson |
2006 |
AF2206 |
LANDSKRONA |
|
25m |
1:23.53 |
62 |
2 |
Tova Siversson |
2005 |
AE4805 |
LANDSKRONA |
|
25m |
1:22.57 |
39 |
3 |
Isabella Djuric |
2004 |
BJ1204 |
LANDSKRONA |
|
25m |
1:19.94 |
197 |
4 |
Serena Gravrogk-Linde |
2000 |
AM8600 |
SK SYDSIM |
|
25m |
1:20.64 |
216 |
5 |
Michelle Napierski |
2001 |
BN4801 |
SK SYDSIM |
|
25m |
1:22.59 |
178 |
6 |
Engla Löfström |
2003 |
BV5203 |
RONNEBY SS |
|
25m |
1:23.73 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
63 |
1 |
Livia Sjunnesson |
2005 |
AB8405 |
LANDSKRONA |
|
25m |
1:19.86 |
303 |
2 |
Heidi Winberg |
1999 |
AW4899 |
HÖGANÄS SS |
|
25m |
1:15.68 |
16 |
3 |
Sara Nilsson |
1998 |
AF3498 |
SS IDEN |
|
25m |
1:11.00 |
219 |
4 |
Frida Nordefell |
2000 |
AF1800 |
SK SYDSIM |
|
25m |
1:12.93 |
19 |
5 |
Elin Sjö |
2001 |
AX5801 |
SS IDEN |
|
25m |
1:19.50 |
44 |
6 |
Fanny Hess |
2004 |
AD4404 |
LANDSKRONA |
|
25m |
1:19.91 |
Skapad av WinGrodan 1.25.10 |
Utskriftsdatum |
11 november 2017 |
Licensierad till: Simsällskapet Iden |
Utskriftstid |
13:46 |
|