2018-02-19   16:33:43
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Perjantai-ilta

Lähtölista Laji 2
Lähtölista 
 
  Kilpailu  LR IKM 2017 alkukilpailut PS    Tulostuspäivämäärä  03 marraskuu 2017   
  Kilpailun paikkakunta  Kajaani    Tulostusaika  17:03   
  Järjestäjä  KaUS         
  Allas  25m         
  Kilpailupäivämäärä  03 marraskuu 2017         
 
 
 
Laji 2, P12,13,14,15,16 100m RU  Loppukilpailut (6) 
Oletettu alkamisaika 18:27 
Erä 1 (6) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
               
               
Elmeri Kauppila  2004  04A668  OuLo    50m  2:04.21  2:01.21 
Paavo Lyly-Yrjänäinen  2005  05A590  OuLo    50m  1:59.54  1:56.54 
Erblin Latifi  2005  05A921  OU    50m  2:00.98  1:57.98 
Onni Salonen  2005  05B094  SCV    25m     
               
               

 
Erä 2 (6) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Elias Laukka  2005  05A457  KemPy    25m  1:47.77  1:47.77 
Artturi Väänänen  2005  05A709  OU    50m  1:46.93  1:43.93 
Jimi Kenttälä  2004  04A724  OU    50m  1:41.86  1:38.86 
Kalle Huttunen  2002  02A728  OuLo    25m  1:35.86  1:35.86 
Lauri Siurua  2005  05A631  OU    50m  1:40.38  1:37.38 
Jami Kenttälä  2004  04A726  OU    25m  1:40.74  1:40.74 
Tuomas Orre  2005  05A864  KaUS    25m  1:47.63  1:47.63 
Paavo Tapio  2005  05A177  OuLo    25m  1:50.03  1:50.03 

 
Erä 3 (6) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Nikolai Em  2004  04A424  OuLo    25m  1:34.96  1:34.96 
Aapo Karjalainen  2004  04A888  KaUS    25m  1:33.43  1:33.43 
Jere Heikkilä  2004  04B056  KemPy    25m  1:33.08  1:33.08 
Eetu Haipus  2004  04A718  KemPy    25m  1:32.29  1:32.29 
Elias Mikkonen  2005  05A583  OuLo    50m  1:35.34  1:32.34 
Rasmus Koskela  2004  04A713  OU    50m  1:36.42  1:33.42 
Roope Mutanen  2003  03B055  HAHE    25m  1:34.02  1:34.02 
Roni Heikkinen  2005  05A646  OU    25m  1:35.22  1:35.22 

 
Erä 4 (6) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Arttu Haipus  2004  04A723  KemPy    25m  1:28.36  1:28.36 
Cedric Decena  2004  04A521  OuLo    50m  1:28.92  1:25.92 
Atte Leinonen  2004  04B030  OU    25m  1:25.03  1:25.03 
Karlo Kilpinen  2003  03A893  KemUS    25m  1:23.08  1:23.08 
Juuso Tiensuu  2001  01B283  KemUS    50m  1:27.33  1:24.33 
Tudor Ratiu  2003  03A703  SCR    50m  1:28.69  1:25.69 
Jeremia Saarinen  2002  02B105  HAHE    25m  1:27.78  1:27.78 
Elmeri Kuulasmaa  2004  04A090  SCR    50m  1:33.06  1:30.06 

 
Erä 5 (6) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Esa Hyrynkangas  2002  02B072  OuLo    25m  1:22.71  1:22.71 
Vili Rantasuo  2004  04A522  OuLo    25m  1:22.17  1:22.17 
Sihan Yu  2003  03A332  OU    50m  1:17.55  1:14.55 
Juho Keränen  2002  02B044  OuLo    25m  1:14.30  1:14.30 
Matias Rajavaara  2002  02A651  OU    25m  1:14.41  1:14.41 
Jani Leskelä  2001  01A480  KemTU    50m  1:20.14  1:17.14 
Veikka Ijäs  2004  04A233  OuLo    25m  1:22.58  1:22.58 
Tomi Nikula  2001  01A953  HAHE    25m  1:23.04  1:23.04 

 
Erä 6 (6) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Valtteri Taskinen  2002  02A093  OU    50m  1:14.84  1:11.84 
Aleksi Rajaniemi  2002  02A263  OU    25m  1:10.62  1:10.62 
Noa Mäkelä  2001  01A112  KemPy    50m  1:12.20  1:09.20 
Ronny Brännkärr  2002  02A150  KemTU    50m  1:08.94  1:05.94 
Lasse Pulkkinen  2002  02A039  OU    50m  1:09.47  1:06.47 
Tiitus Taskila  2001  01A402  OU    25m  1:09.92  1:09.92 
Henrik Siltari  2002  02A355  KemUS    25m  1:11.40  1:11.40 
Niklas Raesalmi  2002  02A657  OU    50m  1:16.57  1:13.57 

 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.00  Tulostuspäivämäärä  03 marraskuu 2017 
Lisenssinhaltija: Kajaanin Uimaseura  Tulostusaika  17:03 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner
IC Control Media & Sport ny webbutvecklare