2019-09-17   15:10:44
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma Ikäkausimestaruusuinnit (25m)

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

2.12. Pe aamu

Lähtölista Laji 2
Lähtölista 
 
  Kilpailu  LRIKM loppukilpailut 2017    Tulostuspäivämäärä  01 joulukuu 2017   
  Kilpailun paikkakunta  Vaasa    Tulostusaika  09:08   
  Järjestäjä  VUS-VSS         
  Allas  25m         
  Kilpailupäivämäärä  01 joulukuu 2017         
 
 
 
Laji 2, 200m SKU P13,14,15,16  Loppukilpailut (8) 
Oletettu alkamisaika 10:18 
Erä 1 (8) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Seweryn Pastucha  2004  04A100  RaisU    25m  2:37.43  2:37.43 
Davin Lindholm  2004  04B010  HSS    25m  2:36.97  2:36.97 
Cedric Decena  2004  04A521  OuLo    25m  2:36.11  2:36.11 
Konsta Kallio  2004  04A610  UiTa    25m  2:35.14  2:35.14 
Akseli Maaranen  2004  04A834  HyUS    25m  2:35.59  2:35.59 
Niilo Kilpeläinen  2004  04A174  TaTU    25m  2:36.70  2:36.70 
Jesse Hyppönen  2004  04A842  LaUS    25m  2:37.06  2:37.06 
Veikka Ijäs  2004  04A233  OuLo    25m  2:39.53  2:39.53 

 
Erä 2 (8) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Elias Kalliokoski  2003  03A531  VUS-VSS    25m  2:28.83  2:28.83 
Risto Martikainen  2003  03A605  KoU    25m  2:26.10  2:26.10 
Luukas Vainio  2003  03A099  Cetus    25m  2:24.85  2:24.85 
Elias Juntunen  2002  02A075  KemPy    25m  2:24.70  2:24.70 
Toni Lipponen  2003  03A125  KemUS    25m  2:24.78  2:24.78 
Olli-Pekka Pietarila  2003  03A223  OU    25m  2:25.17  2:25.17 
Eetu Palvanen  2003  03A507  LaUS    25m  2:26.43  2:26.43 
Simon Ravals  2003  03A528  VUS-VSS    25m  2:28.86  2:28.86 

 
Erä 3 (8) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Niko Matela  2003  03A039  LrU    25m  2:24.35  2:24.35 
Veikka Saren  2002  02A809  SomE    25m  2:23.98  2:23.98 
Verneri Viisanen  2002  02A281  Cetus    25m  2:22.84  2:22.84 
Leo Mikkonen  2002  02A233  Cetus    25m  2:21.48  2:21.48 
Elias Kukkonen  2002  02A569  ORCA    25m  2:21.56  2:21.56 
Ethan Brady  2002  02B293  VUS-VSS    25m  2:23.21  2:23.21 
Oskari Arvo  2002  02A525  AUi    25m  2:24.22  2:24.22 
Kirill Helsing  2002  02A658  VUS-VSS    25m  2:24.53  2:24.53 

 
Erä 4 (8) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Taneli Lantta  2001  01A493  SiWa    25m  2:18.54  2:18.54 
Tuomas Jokinen  2001  01A556  Cetus    25m  2:18.07  2:18.07 
Miiro Vartiainen  2001  01A340  JoUS    25m  2:17.04  2:17.04 
Isak Gramén  2001  01B058  Cetus    25m  2:16.75  2:16.75 
Atte Pennanen  2001  01A161  LaUS    25m  2:16.95  2:16.95 
Tiitus Taskila  2001  01A402  OU    25m  2:17.89  2:17.89 
Noa Mäkelä  2001  01A112  KemPy    25m  2:18.31  2:18.31 
Kasper Envalds  2001  01A496  Vanders    25m  2:18.96  2:18.96 

 
Erä 5 (8) (13 v) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Juuso Leppänen  2004  04A791  AUi    25m  2:33.61  2:33.61 
Lassi Niemi  2004  04A093  TaTU    25m  2:31.77  2:31.77 
Miro Birkstedt  2004  04A020  TaTU    25m  2:31.63  2:31.63 
Santeri Pulkkinen  2004  04A223  LaUS    25m  2:23.77  2:23.77 
Pavel Pankratov  2004  04A029  TaTU    25m  2:31.62  2:31.62 
Taavi Backman  2004  04A048  LaUS    25m  2:31.64  2:31.64 
Joonas Maaranen  2004  04A835  HyUS    25m  2:33.03  2:33.03 
Riccardo Castagno  2004  04A401  UiTa    25m  2:34.63  2:34.63 

 
Erä 6 (8) (14 v) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Arttu Mäenpää  2003  03A892  ÅSK    25m  2:23.09  2:23.09 
Niklas Hatakka  2003  03A534  Cetus    25m  2:20.80  2:20.80 
Lassi Haimi  2003  03A559  HSS    25m  2:19.29  2:19.29 
Marcus Forsel  2003  03A127  ÅSK    25m  2:14.93  2:14.93 
Jami Ihalainen  2003  03A382  UKK    25m  2:15.36  2:15.36 
Alex Lydman  2003  03A218  VUS-VSS    25m  2:20.52  2:20.52 
Akseli Hakala  2003  03A023  UiTa    25m  2:21.30  2:21.30 
Johan Krister Fredriksson  2003  03A724  HSS    25m  2:24.18  2:24.18 

 
Erä 7 (8) (15 v) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Elias Laine  2002  02A521  ÅSK    25m  2:19.45  2:19.45 
Oscar Skjäl  2002  02A684  Cetus    25m  2:16.81  2:16.81 
Jesper Lietzén  2002  02A171  ÅSK    25m  2:14.53  2:14.53 
Ronny Brännkärr  2002  02A150  KemTU    25m  2:09.25  2:09.25 
Oskari Aalto  2002  02A016  Cetus    25m  2:10.48  2:10.48 
Lasse Pulkkinen  2002  02A039  OU    25m  2:15.63  2:15.63 
Mihail Khanoukaev  2002  02A241  Cetus    25m  2:17.86  2:17.86 
Wäinö Koskinen  2002  02A267  UiTa    25m  2:21.25  2:21.25 

 
Erä 8 (8) (16 v) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Oskari Herpola  2001  01A315  ÅSK    25m  2:14.75  2:14.75 
Atte Moilanen  2001  01A253  OU    25m  2:14.54  2:14.54 
Ossi Kleimola  2001  01A663  KoU    25m  2:13.97  2:13.97 
Erik Nurmi  2001  01A470  Vanders    25m  2:07.64  2:07.64 
Veeti Ruohtula  2001  01A193  JoUS    25m  2:11.13  2:11.13 
Joonas Mustonen  2001  01A643  LaUS    25m  2:14.20  2:14.20 
Harry Zimmermann  2001  01A148  LaUS    25m  2:14.61  2:14.61 
Claes Fjellström  2001  01A078  VUS-VSS    25m  2:14.95  2:14.95 

 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.00  Tulostuspäivämäärä  01 joulukuu 2017 
Lisenssinhaltija: Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls  Tulostusaika  09:08 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner