Program for Ikäkausimestaruusuinnit (25m)
Below are all entry- and startlists shown by session.
Competition session
Laji 11, 800m VU P14,15,16 |
# | Nimi | Synt | Seura | Lisenssi | Allas | Alkup. | Ilm.aika | Tila |
14 v |
1 | Lydman Alex | 2003 | VUS-VSS | 03A218 | 25 m | 8:45.28 | 8:45.28 | |
2 | Kaila Aku | 2003 | RaisU | 03A054 | 25 m | 8:49.45 | 8:49.45 | |
3 | Hakala Akseli | 2003 | UiTa | 03A023 | 25 m | 8:58.48 | 8:58.48 | |
4 | Hatakka Niklas | 2003 | Cetus | 03A534 | 25 m | 8:59.92 | 8:59.92 | |
5 | Pietarila Olli-Pekka | 2003 | OU | 03A223 | 25 m | 9:07.88 | 9:07.88 | |
6 | Mäenpää Arttu | 2003 | ÅSK | 03A892 | 25 m | 9:10.53 | 9:10.53 | |
7 | Matela Niko | 2003 | LrU | 03A039 | 25 m | 9:17.27 | 9:17.27 | |
8 | Martikainen Risto | 2003 | KoU | 03A605 | 25 m | 9:20.91 | 9:20.91 | |
9 | Lipponen Toni | 2003 | KemUS | 03A125 | 25 m | 9:22.47 | 9:22.47 | |
10 | Rasinmäki Matias | 2003 | Cetus | 03A961 | 25 m | 9:26.85 | 9:26.85 | |
11 | Evans Benjamin | 2003 | SCV | 03B017 | 25 m | 9:28.47 | 9:28.47 | |
12 | Lehtoniemi Nooa | 2003 | UKK | 03A103 | 25 m | 9:33.86 | 9:33.86 | |
13 | Palvanen Eetu | 2003 | LaUS | 03A507 | 25 m | 9:34.99 | 9:34.99 | |
14 | Kautto Panu | 2003 | LrU | 03A679 | 25 m | 9:36.45 | 9:36.45 | |
15 | Erkinaro Paavo | 2003 | OU | 03A020 | 25 m | 9:42.21 | 9:42.21 | |
16 | Saareks Tatu | 2003 | LrU | 03A630 | 25 m | 9:48.32 | 9:48.32 |
15 v |
1 | Paatos Roope | 2002 | RaisU | 02A108 | 25 m | 8:33.40 | 8:33.40 | |
2 | Romanov Efim | 2002 | TaTU | 02B256 | 25 m | 8:46.27 | 8:46.27 | |
3 | Skjäl Oscar | 2002 | Cetus | 02A684 | 25 m | 8:46.40 | 8:46.40 | |
4 | Lietzén Jesper | 2002 | ÅSK | 02A171 | 25 m | 8:48.79 | 8:48.79 | |
5 | Aalto Oskari | 2002 | Cetus | 02A016 | 25 m | 8:58.67 | 8:58.67 | |
6 | Olander Axel | 2002 | TaTU | 02A531 | 25 m | 8:59.38 | 8:59.38 | |
7 | Helsing Kirill | 2002 | VUS-VSS | 02A658 | 25 m | 9:06.09 | 9:06.09 | |
8 | Laine Elias | 2002 | ÅSK | 02A521 | 25 m | 9:06.49 | 9:06.49 | |
9 | Juntunen Elias | 2002 | KemPy | 02A075 | 25 m | 9:07.02 | 9:07.02 | |
10 | Broman Jere | 2002 | Pyry | 02A116 | 25 m | 9:11.63 | 9:11.63 | |
11 | Koskinen Wäinö | 2002 | UiTa | 02A267 | 25 m | 9:14.91 | 9:14.91 | |
12 | Brady Ethan | 2002 | VUS-VSS | 02B293 | 25 m | 9:19.86 | 9:19.86 | |
13 | Mikkonen Leo | 2002 | Cetus | 02A233 | 25 m | 9:24.58 | 9:24.58 | |
14 | Kela Oliver | 2002 | SCR | 02A668 | 25 m | 9:28.27 | 9:28.27 | |
15 | Shishinin Danila | 2002 | ORCA | 02A597 | 25 m | 9:38.06 | 9:38.06 | |
16 | Lindfors Mathias | 2002 | BS-PU | 02A479 | 25 m | 9:38.11 | 9:38.11 |
16 v |
1 | Lantta Taneli | 2001 | SiWa | 01A493 | 25 m | 8:36.89 | 8:36.89 | |
2 | Kallström Roni | 2001 | Cetus | 01A092 | 25 m | 8:46.89 | 8:46.89 | |
3 | Fjellström Claes | 2001 | VUS-VSS | 01A078 | 25 m | 8:48.03 | 8:48.03 | |
4 | Moilanen Atte | 2001 | OU | 01A253 | 25 m | 8:49.82 | 8:49.82 | |
5 | Porkkala Juho | 2001 | SeUi | 01A128 | 25 m | 8:56.01 | 8:56.01 | |
6 | Ezzat Mohamed | 2001 | AUi | 01A613 | 25 m | 8:57.82 | 8:57.82 | |
7 | Helminen Aleksi | 2001 | LaUS | 01A494 | 25 m | 8:58.22 | 8:58.22 | |
8 | Raninen Eemeli | 2001 | HSS | 01A495 | 25 m | 9:01.19 | 9:01.19 | |
9 | Krapf Lauri | 2001 | HSS | 01B151 | 25 m | 9:10.88 | 9:10.88 | |
10 | Hynynen Oskari | 2001 | ÅSK | 01A113 | 25 m | 9:13.80 | 9:13.80 | |
11 | Roine Leo | 2001 | UiTa | 01B182 | 25 m | 9:15.60 | 9:15.60 | |
12 | Khalili Ali | 2001 | VUS-VSS | 01A554 | 25 m | 9:17.72 | 9:17.72 | |
13 | Perkola Pirkka | 2001 | TaTU | 01A240 | 25 m | 9:32.28 | 9:32.28 | |
14 | Kangasmaa Aaro | 2001 | VUS-VSS | 01A471 | 25 m | 9:33.36 | 9:33.36 | |
15 | Linnanen Niklas | 2001 | HSS | 01A606 | 25 m | 9:45.75 | 9:45.75 | |
16 | Syrjälä Juuso | 2001 | VUS-VSS | 01B002 | 25 m | 9:46.98 | 9:46.98 |
Tekijä: WinGrodan 1.26.00 | Tulostuspäivämäärä | 29 marraskuu 2017 |
Lisenssinhaltija: Suomen Uimaliitto | Tulostusaika | 12:40 |