Ohjelma Ikäkausimestaruusuinnit (25m)
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Laji 7, 100m RU P13,14,15,16 |
# | Nimi | Synt | Seura | Lisenssi | Allas | Alkup. | Ilm.aika | Tila |
13 v |
1 | Pulkkinen Santeri | 2004 | LaUS | 04A223 | 25 m | 1:11.99 | 1:11.99 | |
2 | Lindholm Davin | 2004 | HSS | 04B010 | 25 m | 1:13.87 | 1:13.87 | |
3 | Pankratov Pavel | 2004 | TaTU | 04A029 | 25 m | 1:14.86 | 1:14.86 | |
4 | Maaranen Joonas | 2004 | HyUS | 04A835 | 25 m | 1:16.45 | 1:16.45 | |
5 | Maaranen Akseli | 2004 | HyUS | 04A834 | 25 m | 1:16.64 | 1:16.64 | |
6 | Decena Cedric | 2004 | OuLo | 04A521 | 25 m | 1:18.02 | 1:18.02 | |
7 | Hyppönen Jesse | 2004 | LaUS | 04A842 | 25 m | 1:18.04 | 1:18.04 | |
8 | Leppänen Juuso | 2004 | AUi | 04A791 | 25 m | 1:19.83 | 1:19.83 | |
9 | Castagno Riccardo | 2004 | UiTa | 04A401 | 25 m | 1:20.31 | 1:20.31 | |
10 | Kilpeläinen Niilo | 2004 | TaTU | 04A174 | 25 m | 1:20.47 | 1:20.47 | |
11 | Backman Taavi | 2004 | LaUS | 04A048 | 25 m | 1:20.88 | 1:20.88 | |
12 | Juurakko Veerti | 2004 | Cetus | 04A476 | 25 m | 1:20.97 | 1:20.97 | |
13 | Niemi Lassi | 2004 | TaTU | 04A093 | 25 m | 1:21.03 | 1:21.03 | |
14 | Koskinen Aapo | 2004 | LaUS | 04A115 | 25 m | 1:21.06 | 1:21.06 | |
15 | Pihlava Jaakko | 2004 | AUi | 04A845 | 25 m | 1:21.85 | 1:21.85 | |
16 | Pastucha Seweryn | 2004 | RaisU | 04A100 | 25 m | 1:21.87 | 1:21.87 |
14 v |
1 | Ihalainen Jami | 2003 | UKK | 03A382 | 25 m | 1:07.14 | 1:07.14 | |
2 | Koprinen Aleksi | 2003 | HSS | 03A416 | 25 m | 1:08.02 | 1:08.02 | |
3 | Forsel Marcus | 2003 | ÅSK | 03A127 | 25 m | 1:08.47 | 1:08.47 | |
4 | Haimi Lassi | 2003 | HSS | 03A559 | 25 m | 1:08.95 | 1:08.95 | |
5 | Turunen Oskar | 2003 | RiUS | 03A822 | 25 m | 1:12.05 | 1:12.05 | |
6 | Hakala Akseli | 2003 | UiTa | 03A023 | 25 m | 1:13.54 | 1:13.54 | |
7 | Uusikumpu Sami | 2003 | SiWa | 03A403 | 25 m | 1:13.73 | 1:13.73 | |
8 | Kankare Eemil | 2003 | AUi | 03A474 | 25 m | 1:14.06 | 1:14.06 | |
9 | Oinonen Antti | 2003 | UI | 03B081 | 25 m | 1:14.25 | 1:14.25 | |
10 | Kalliokoski Elias | 2003 | VUS-VSS | 03A531 | 25 m | 1:14.25 | 1:14.25 | |
11 | Matela Niko | 2003 | LrU | 03A039 | 25 m | 1:14.38 | 1:14.38 | |
12 | Kortteinen Joona | 2003 | UiTa | 03A195 | 25 m | 1:15.12 | 1:15.12 | |
13 | Yu Sihan | 2003 | OU | 03A332 | 25 m | 1:15.44 | 1:15.44 | |
14 | Rahikainen Juuso | 2003 | TuUS | 03A265 | 25 m | 1:15.45 | 1:15.45 | |
15 | Lyytinen Urho | 2003 | UiTa | 03A229 | 25 m | 1:16.78 | 1:16.78 | |
16 | Tupeli Konsta | 2003 | SeUi | 03A492 | 25 m | 1:16.94 | 1:16.94 |
15 v |
1 | Brännkärr Ronny | 2002 | KemTU | 02A150 | 25 m | 1:04.77 | 1:04.77 | |
2 | Lietzén Jesper | 2002 | ÅSK | 02A171 | 25 m | 1:06.18 | 1:06.18 | |
3 | Aalto Oskari | 2002 | Cetus | 02A016 | 25 m | 1:06.50 | 1:06.50 | |
4 | Viisanen Verneri | 2002 | Cetus | 02A281 | 25 m | 1:07.46 | 1:07.46 | |
5 | Khanoukaev Mihail | 2002 | Cetus | 02A241 | 25 m | 1:07.97 | 1:07.97 | |
6 | Pulkkinen Lasse | 2002 | OU | 02A039 | 25 m | 1:08.09 | 1:08.09 | |
7 | Hjelm Matias | 2002 | Vanders | 02A098 | 25 m | 1:08.34 | 1:08.34 | |
8 | Pankratov Petr | 2002 | TaTU | 02A061 | 25 m | 1:08.58 | 1:08.58 | |
9 | Arvo Oskari | 2002 | AUi | 02A525 | 25 m | 1:10.32 | 1:10.32 | |
10 | Rinne Daniel | 2002 | Cetus | 02B263 | 25 m | 1:10.96 | 1:10.96 | |
11 | Leppänen Antti | 2002 | LaUS | 02A243 | 25 m | 1:11.31 | 1:11.31 | |
12 | Rajaniemi Aleksi | 2002 | OU | 02A263 | 25 m | 1:11.43 | 1:11.43 | |
13 | Helsing Kirill | 2002 | VUS-VSS | 02A658 | 25 m | 1:11.48 | 1:11.48 | |
14 | Siltari Henrik | 2002 | KemUS | 02A355 | 25 m | 1:12.40 | 1:12.40 | |
15 | Taskinen Valtteri | 2002 | OU | 02A093 | 25 m | 1:12.49 | 1:12.49 | |
16 | Laine Niklas | 2002 | Plaani | 02A111 | 25 m | 1:12.83 | 1:12.83 |
16 v |
1 | Nurmi Erik | 2001 | Vanders | 01A470 | 25 m | 1:04.81 | 1:04.81 | |
2 | Laitala Eerikki | 2001 | Cetus | 01A548 | 25 m | 1:05.94 | 1:05.94 | |
3 | Jokinen Tuomas | 2001 | Cetus | 01A556 | 25 m | 1:06.14 | 1:06.14 | |
4 | Herpola Oskari | 2001 | ÅSK | 01A315 | 25 m | 1:06.99 | 1:06.99 | |
5 | Pennanen Atte | 2001 | LaUS | 01A161 | 25 m | 1:07.16 | 1:07.16 | |
6 | Lindholm Atte | 2001 | SWIM | 01A874 | 25 m | 1:07.22 | 1:07.22 | |
7 | Kleimola Ossi | 2001 | KoU | 01A663 | 25 m | 1:07.87 | 1:07.87 | |
8 | Nurminen Pyry | 2001 | ORCA | 01A673 | 25 m | 1:07.95 | 1:07.95 | |
9 | Hyttinen Kalle | 2001 | BS-PU | 01B140 | 25 m | 1:08.64 | 1:08.64 | |
10 | Pihlajamäki Ohto | 2001 | KuUS | 01A675 | 25 m | 1:08.72 | 1:08.72 | |
11 | Zimmermann Harry | 2001 | LaUS | 01A148 | 25 m | 1:08.89 | 1:08.89 | |
12 | Torkkel Timi | 2001 | HäUS | 01A015 | 25 m | 1:09.36 | 1:09.36 | |
13 | Mäkelä Noa | 2001 | KemPy | 01A112 | 25 m | 1:09.99 | 1:09.99 | |
14 | Widbom Herman | 2001 | Cetus | 01A188 | 25 m | 1:10.36 | 1:10.36 | |
15 | Gramén Isak | 2001 | Cetus | 01B058 | 25 m | 1:10.44 | 1:10.44 | |
16 | Olander Niilo | 2001 | BS-PU | 01B360 | 25 m | 1:10.53 | 1:10.53 |
Tekijä: WinGrodan 1.26.00 | Tulostuspäivämäärä | 29 marraskuu 2017 |
Lisenssinhaltija: Suomen Uimaliitto | Tulostusaika | 12:39 |