2019-09-15   18:26:55
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma Ikäkausimestaruusuinnit (25m)

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso

37_S
Laji 37, 100m VU T12,13,14,15 
 
Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 
 
12 v 
Hinkka Aino  2005  UKK  05A066  25 m  1:01.44  1:01.44   
Leppähaara Vilma  2005  NumKis  05A009  25 m  1:02.79  1:02.79   
Niemi Emilia  2005  Octopus  05A368  25 m  1:03.69  1:03.69   
Korkalainen Maria  2005  JoUS  05A667  25 m  1:04.13  1:04.13   
Taponen Kerttu  2005  AUi  05A538  25 m  1:04.32  1:04.32   
Pippuri Tuuli  2005  Cetus  05A146  25 m  1:04.42  1:04.42   
Säntti Viivi  2005  OU  05A161  25 m  1:05.04  1:05.04   
Niemi Saara  2005  OU  05A356  25 m  1:05.22  1:05.22   
Lindroos Kira  2005  Cetus  05A028  25 m  1:05.24  1:05.24   
10  Kangas Kukka  2005  ÅSK  05A254  25 m  1:05.85  1:05.85   
11  Korsoff Veera  2005  HSS  05A348  25 m  1:06.04  1:06.04   
12  Saarentaus Tilla  2005  HU  05A335  25 m  1:06.15  1:06.15   
13  Kulpakko Lilli  2005  AUi  05A070  25 m  1:06.16  1:06.16   
14  Rajavaara Laura  2005  OU  05A443  25 m  1:06.24  1:06.24   
15  Tiainen Karla  2005  SiWa  05A246  25 m  1:06.27  1:06.27   
16  Selimi Sonila  2005  ÅSK  05A278  25 m  1:06.37  1:06.37   
13 v 
Pulkkinen Jenna  2004  KoU  04A155  25 m  59.09  59.09   
Pälsi Lotta  2004  HSS  04A147  25 m  59.32  59.32   
Jouhten Helmi  2004  KemPy  04A360  25 m  1:00.00  1:00.00   
Mäkilä Irene  2004  RaisU  04A289  25 m  1:00.15  1:00.15   
Jelacik Dina Sadojevic  2004  Cetus  04A482  25 m  1:00.63  1:00.63   
Sihvo Emilia  2004  RaisU  04A098  25 m  1:01.42  1:01.42   
Antila Alina  2004  NU  04A829  25 m  1:02.13  1:02.13   
Kaarlenkaski Adeliina  2004  UiTa  04A139  25 m  1:02.28  1:02.28   
Rantala Aino  2004  ÅSK  04A204  25 m  1:02.28  1:02.28   
10  Beszteri Greta  2004  Cetus  04A257  25 m  1:02.50  1:02.50   
11  Arjanmaa Siiri  2004  UiTa  04A173  25 m  1:02.51  1:02.51   
12  Taskila Pinja  2004  OU  04A073  25 m  1:02.68  1:02.68   
13  Ekman Frida  2004  UiTa  04A550  25 m  1:02.71  1:02.71   
14  Säämänen Veera  2004  HSS  04A007  25 m  1:02.86  1:02.86   
15  Änkilä Aamu  2004  HSS  04A071  25 m  1:02.95  1:02.95   
16  Lasonen Tinja  2004  PUS  04A230  25 m  1:02.99  1:02.99   
14 v 
Luoto Rebekka  2003  RaisU  03A191  25 m  57.95  57.95   
Einiö Siiri  2003  Gladius  03A357  25 m  58.46  58.46   
Kellberg Laura  2003  Cetus  03A441  25 m  58.78  58.78   
Kuusisto Sylvia  2003  AUi  03A137  25 m  59.93  59.93   
Hiltunen Madeleine  2003  OU  03A214  25 m  1:00.30  1:00.30   
Degenhardt Daniela  2003  AUi  03A442  25 m  1:00.75  1:00.75   
Kärkkäinen Kiia  2003  HeiI  03A235  25 m  1:00.84  1:00.84   
Himanen Kaisa  2003  MiUS  03A163  25 m  1:01.26  1:01.26   
Lehtinen Sonja  2003  HU  03A385  25 m  1:01.34  1:01.34   
10  Hanski Iris  2003  ÅSK  03A234  25 m  1:01.39  1:01.39   
11  Hyttinen Milla  2003  HSS  03A149  25 m  1:01.44  1:01.44   
12  Lukkari Minja  2003  OU  03A364  25 m  1:01.45  1:01.45   
13  Kärkkäinen Roosa  2003  OuLo  03A051  25 m  1:01.57  1:01.57   
14  Haglund Emma  2003  VUS-VSS  03A493  25 m  1:01.68  1:01.68   
15  Puutio Mathilda  2003  OU  03A347  25 m  1:01.69  1:01.69   
16  Säntti Venla  2003  OU  03A589  25 m  1:02.27  1:02.27   
15 v 
Silvennoinen Sini  2002  ÅSK  02A080  25 m  57.04  57.04   
Weuro Olivia  2002  RaisU  02A822  25 m  57.53  57.53   
Siirtola Peppi  2002  Cetus  02A144  25 m  58.42  58.42   
Vira Anna  2002  AUi  02A074  25 m  59.06  59.06   
Laakso Oona  2002  ÅSK  02A301  25 m  59.81  59.81   
Kaunisto Emmi  2002  PUS  02A031  25 m  1:00.07  1:00.07   
Haapakoski Jemilia  2002  LaUS  02A236  25 m  1:00.17  1:00.17   
Vartiainen Vera  2002  JUK  02A772  25 m  1:00.21  1:00.21   
Perätalo Enni-Sofia  2002  OuLo  02A378  25 m  1:00.36  1:00.36   
10  Merisalo Viivi  2002  SWIM  02A419  25 m  1:00.53  1:00.53   
11  Lahtinen Enni  2002  UiTa  02A363  25 m  1:00.92  1:00.92   
12  Dickoff Emma von  2002  UiTa  02A117  25 m  1:00.93  1:00.93   
13  Pinomäki Peppi  2002  ÅSK  02A049  25 m  1:01.23  1:01.23   
14  Pärnänen Emilie  2002  ÅSK  02A541  25 m  1:01.41  1:01.41   
15  Vasara Jonna  2002  Cetus  02A118  25 m  1:01.44  1:01.44   
16  Jouhten Senni  2002  KemPy  02A428  25 m  1:01.55  1:01.55   
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.00  Tulostuspäivämäärä  29 marraskuu 2017 
Lisenssinhaltija: Suomen Uimaliitto  Tulostusaika  12:40 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner