Program för Ikäkausimestaruusuinnit (25m)
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Laji 36, 100m SU P13,14,15,16 |
# | Nimi | Synt | Seura | Lisenssi | Allas | Alkup. | Ilm.aika | Tila |
13 v |
1 | Seksenov Danil | 2004 | Vanders | 04A126 | 25 m | 1:05.17 | 1:05.17 | |
2 | Pankratov Pavel | 2004 | TaTU | 04A029 | 25 m | 1:08.10 | 1:08.10 | |
3 | Kallio Konsta | 2004 | UiTa | 04A610 | 25 m | 1:08.90 | 1:08.90 | |
4 | Birkstedt Miro | 2004 | TaTU | 04A020 | 25 m | 1:09.75 | 1:09.75 | |
5 | Pastucha Seweryn | 2004 | RaisU | 04A100 | 25 m | 1:10.15 | 1:10.15 | |
6 | Backman Taavi | 2004 | LaUS | 04A048 | 25 m | 1:10.30 | 1:10.30 | |
7 | Castagno Riccardo | 2004 | UiTa | 04A401 | 25 m | 1:11.13 | 1:11.13 | |
8 | Koskinen Aapo | 2004 | LaUS | 04A115 | 25 m | 1:11.73 | 1:11.73 | |
9 | Kuhlberg Joakim | 2004 | BS-PU | 04A072 | 25 m | 1:12.22 | 1:12.22 | |
10 | Pihlava Jaakko | 2004 | AUi | 04A845 | 25 m | 1:12.34 | 1:12.34 | |
11 | Äijälä Onni | 2004 | HyUS | 04A344 | 25 m | 1:12.47 | 1:12.47 | |
12 | Maaranen Akseli | 2004 | HyUS | 04A834 | 25 m | 1:12.74 | 1:12.74 | |
13 | Decena Cedric | 2004 | OuLo | 04A521 | 25 m | 1:12.86 | 1:12.86 | |
14 | Hirsiniemi Mikael | 2004 | AUi | 04A196 | 25 m | 1:12.93 | 1:12.93 | |
15 | Ijäs Veikka | 2004 | OuLo | 04A233 | 25 m | 1:12.96 | 1:12.96 | |
16 | Kaukonen Tino | 2004 | HTU | 04A213 | 25 m | 1:12.99 | 1:12.99 |
14 v |
1 | Kaila Aku | 2003 | RaisU | 03A054 | 25 m | 1:01.50 | 1:01.50 | |
2 | Forsel Marcus | 2003 | ÅSK | 03A127 | 25 m | 1:02.17 | 1:02.17 | |
3 | Herpola Santeri | 2003 | ÅSK | 03A188 | 25 m | 1:02.83 | 1:02.83 | |
4 | Hatakka Niklas | 2003 | Cetus | 03A534 | 25 m | 1:03.15 | 1:03.15 | |
5 | Martikainen Risto | 2003 | KoU | 03A605 | 25 m | 1:05.37 | 1:05.37 | |
6 | Uusikumpu Sami | 2003 | SiWa | 03A403 | 25 m | 1:06.18 | 1:06.18 | |
7 | Salonen Pauli | 2003 | HU | 03A394 | 25 m | 1:07.13 | 1:07.13 | |
8 | Erkinaro Paavo | 2003 | OU | 03A020 | 25 m | 1:07.95 | 1:07.95 | |
9 | Rahikainen Juuso | 2003 | TuUS | 03A265 | 25 m | 1:08.44 | 1:08.44 | |
10 | Lytz Kasper | 2003 | SCR | 03A418 | 25 m | 1:08.45 | 1:08.45 | |
11 | Matela Niko | 2003 | LrU | 03A039 | 25 m | 1:08.82 | 1:08.82 | |
12 | Lehtoniemi Nooa | 2003 | UKK | 03A103 | 25 m | 1:08.96 | 1:08.96 | |
13 | Oksakari Teemu | 2003 | VUS-VSS | 03A161 | 25 m | 1:09.05 | 1:09.05 | |
14 | Kankare Eemil | 2003 | AUi | 03A474 | 25 m | 1:09.56 | 1:09.56 | |
15 | Fokin Elis | 2003 | HSS | 03A811 | 25 m | 1:10.10 | 1:10.10 | |
16 | Kalliokoski Elias | 2003 | VUS-VSS | 03A531 | 25 m | 1:10.24 | 1:10.24 |
15 v |
1 | Ezzat Ibrahim | 2002 | AUi | 02A249 | 25 m | 1:00.66 | 1:00.66 | |
2 | Kukkonen Elias | 2002 | ORCA | 02A569 | 25 m | 1:00.71 | 1:00.71 | |
3 | Mäkinen Kalle | 2002 | Vanders | 02A088 | 25 m | 1:00.91 | 1:00.91 | |
4 | Laine Elias | 2002 | ÅSK | 02A521 | 25 m | 1:01.27 | 1:01.27 | |
5 | Brady Ethan | 2002 | VUS-VSS | 02B293 | 25 m | 1:01.85 | 1:01.85 | |
6 | Kontiainen Akseli | 2002 | JoUS | 02A455 | 25 m | 1:01.97 | 1:01.97 | |
7 | Söderholm Rasmus | 2002 | HSS | 02A442 | 25 m | 1:02.11 | 1:02.11 | |
8 | Pulkkinen Lasse | 2002 | OU | 02A039 | 25 m | 1:03.20 | 1:03.20 | |
9 | Leinonen Eemeli | 2002 | UiTa | 02A681 | 25 m | 1:04.16 | 1:04.16 | |
10 | Mikkonen Leo | 2002 | Cetus | 02A233 | 25 m | 1:04.75 | 1:04.75 | |
11 | Pankratov Petr | 2002 | TaTU | 02A061 | 25 m | 1:04.75 | 1:04.75 | |
12 | Anttila Jesse | 2002 | KUS-GSS | 02A383 | 25 m | 1:05.75 | 1:05.75 | |
13 | Kallio Samu Petteri | 2002 | ÅSK | 02A516 | 25 m | 1:06.12 | 1:06.12 | |
14 | Kettunen Lauri | 2002 | LrU | 02B225 | 25 m | 1:06.35 | 1:06.35 | |
15 | Uosukainen Lauri | 2002 | LaUS | 02A568 | 25 m | 1:07.43 | 1:07.43 | |
16 | Kela Oliver | 2002 | SCR | 02A668 | 25 m | 1:08.35 | 1:08.35 |
16 v |
1 | Kallström Roni | 2001 | Cetus | 01A092 | 25 m | 57.91 | 57.91 | |
2 | Haikonen Veeti | 2001 | HSS | 01A104 | 25 m | 58.90 | 58.90 | |
3 | Haverinen Petteri | 2001 | LaUS | 01B030 | 25 m | 1:00.38 | 1:00.38 | |
4 | Gramén Isak | 2001 | Cetus | 01B058 | 25 m | 1:00.73 | 1:00.73 | |
5 | Ruuhonen Jere | 2001 | Cetus | 01A461 | 25 m | 1:03.05 | 1:03.05 | |
6 | Hörkkö Tatu | 2001 | UiTa | 01A394 | 25 m | 1:03.26 | 1:03.26 | |
7 | Järvinen Jiri | 2001 | SWIM | 01A304 | 25 m | 1:03.31 | 1:03.31 | |
8 | Zimmermann Harry | 2001 | LaUS | 01A148 | 25 m | 1:03.35 | 1:03.35 | |
9 | Perkola Pirkka | 2001 | TaTU | 01A240 | 25 m | 1:03.36 | 1:03.36 | |
10 | Annala Teemu | 2001 | Cetus | 01A514 | 25 m | 1:03.56 | 1:03.56 | |
11 | Somero Perttu | 2001 | La-Ka | 01A317 | 25 m | 1:04.06 | 1:04.06 | |
12 | Mattola Hugo | 2001 | KUS-GSS | 01A074 | 25 m | 1:04.12 | 1:04.12 | |
13 | Jokinen Tuomas | 2001 | Cetus | 01A556 | 25 m | 1:04.30 | 1:04.30 | |
14 | Korpinen Leevi | 2001 | ÅSK | 01A491 | 25 m | 1:04.44 | 1:04.44 | |
15 | Torkkel Timi | 2001 | HäUS | 01A015 | 25 m | 1:04.63 | 1:04.63 | |
16 | Mikkola Perttu | 2001 | Pyry | 01B142 | 25 m | 1:05.06 | 1:05.06 |
Tekijä: WinGrodan 1.26.00 | Tulostuspäivämäärä | 29 marraskuu 2017 |
Lisenssinhaltija: Suomen Uimaliitto | Tulostusaika | 12:40 |