2019-09-22   18:44:49
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma Ikäkausimestaruusuinnit (25m)

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso

36_S
Laji 36, 100m SU P13,14,15,16 
 
Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 
 
13 v 
Seksenov Danil  2004  Vanders  04A126  25 m  1:05.17  1:05.17   
Pankratov Pavel  2004  TaTU  04A029  25 m  1:08.10  1:08.10   
Kallio Konsta  2004  UiTa  04A610  25 m  1:08.90  1:08.90   
Birkstedt Miro  2004  TaTU  04A020  25 m  1:09.75  1:09.75   
Pastucha Seweryn  2004  RaisU  04A100  25 m  1:10.15  1:10.15   
Backman Taavi  2004  LaUS  04A048  25 m  1:10.30  1:10.30   
Castagno Riccardo  2004  UiTa  04A401  25 m  1:11.13  1:11.13   
Koskinen Aapo  2004  LaUS  04A115  25 m  1:11.73  1:11.73   
Kuhlberg Joakim  2004  BS-PU  04A072  25 m  1:12.22  1:12.22   
10  Pihlava Jaakko  2004  AUi  04A845  25 m  1:12.34  1:12.34   
11  Äijälä Onni  2004  HyUS  04A344  25 m  1:12.47  1:12.47   
12  Maaranen Akseli  2004  HyUS  04A834  25 m  1:12.74  1:12.74   
13  Decena Cedric  2004  OuLo  04A521  25 m  1:12.86  1:12.86   
14  Hirsiniemi Mikael  2004  AUi  04A196  25 m  1:12.93  1:12.93   
15  Ijäs Veikka  2004  OuLo  04A233  25 m  1:12.96  1:12.96   
16  Kaukonen Tino  2004  HTU  04A213  25 m  1:12.99  1:12.99   
14 v 
Kaila Aku  2003  RaisU  03A054  25 m  1:01.50  1:01.50   
Forsel Marcus  2003  ÅSK  03A127  25 m  1:02.17  1:02.17   
Herpola Santeri  2003  ÅSK  03A188  25 m  1:02.83  1:02.83   
Hatakka Niklas  2003  Cetus  03A534  25 m  1:03.15  1:03.15   
Martikainen Risto  2003  KoU  03A605  25 m  1:05.37  1:05.37   
Uusikumpu Sami  2003  SiWa  03A403  25 m  1:06.18  1:06.18   
Salonen Pauli  2003  HU  03A394  25 m  1:07.13  1:07.13   
Erkinaro Paavo  2003  OU  03A020  25 m  1:07.95  1:07.95   
Rahikainen Juuso  2003  TuUS  03A265  25 m  1:08.44  1:08.44   
10  Lytz Kasper  2003  SCR  03A418  25 m  1:08.45  1:08.45   
11  Matela Niko  2003  LrU  03A039  25 m  1:08.82  1:08.82   
12  Lehtoniemi Nooa  2003  UKK  03A103  25 m  1:08.96  1:08.96   
13  Oksakari Teemu  2003  VUS-VSS  03A161  25 m  1:09.05  1:09.05   
14  Kankare Eemil  2003  AUi  03A474  25 m  1:09.56  1:09.56   
15  Fokin Elis  2003  HSS  03A811  25 m  1:10.10  1:10.10   
16  Kalliokoski Elias  2003  VUS-VSS  03A531  25 m  1:10.24  1:10.24   
15 v 
Ezzat Ibrahim  2002  AUi  02A249  25 m  1:00.66  1:00.66   
Kukkonen Elias  2002  ORCA  02A569  25 m  1:00.71  1:00.71   
Mäkinen Kalle  2002  Vanders  02A088  25 m  1:00.91  1:00.91   
Laine Elias  2002  ÅSK  02A521  25 m  1:01.27  1:01.27   
Brady Ethan  2002  VUS-VSS  02B293  25 m  1:01.85  1:01.85   
Kontiainen Akseli  2002  JoUS  02A455  25 m  1:01.97  1:01.97   
Söderholm Rasmus  2002  HSS  02A442  25 m  1:02.11  1:02.11   
Pulkkinen Lasse  2002  OU  02A039  25 m  1:03.20  1:03.20   
Leinonen Eemeli  2002  UiTa  02A681  25 m  1:04.16  1:04.16   
10  Mikkonen Leo  2002  Cetus  02A233  25 m  1:04.75  1:04.75   
11  Pankratov Petr  2002  TaTU  02A061  25 m  1:04.75  1:04.75   
12  Anttila Jesse  2002  KUS-GSS  02A383  25 m  1:05.75  1:05.75   
13  Kallio Samu Petteri  2002  ÅSK  02A516  25 m  1:06.12  1:06.12   
14  Kettunen Lauri  2002  LrU  02B225  25 m  1:06.35  1:06.35   
15  Uosukainen Lauri  2002  LaUS  02A568  25 m  1:07.43  1:07.43   
16  Kela Oliver  2002  SCR  02A668  25 m  1:08.35  1:08.35   
16 v 
Kallström Roni  2001  Cetus  01A092  25 m  57.91  57.91   
Haikonen Veeti  2001  HSS  01A104  25 m  58.90  58.90   
Haverinen Petteri  2001  LaUS  01B030  25 m  1:00.38  1:00.38   
Gramén Isak  2001  Cetus  01B058  25 m  1:00.73  1:00.73   
Ruuhonen Jere  2001  Cetus  01A461  25 m  1:03.05  1:03.05   
Hörkkö Tatu  2001  UiTa  01A394  25 m  1:03.26  1:03.26   
Järvinen Jiri  2001  SWIM  01A304  25 m  1:03.31  1:03.31   
Zimmermann Harry  2001  LaUS  01A148  25 m  1:03.35  1:03.35   
Perkola Pirkka  2001  TaTU  01A240  25 m  1:03.36  1:03.36   
10  Annala Teemu  2001  Cetus  01A514  25 m  1:03.56  1:03.56   
11  Somero Perttu  2001  La-Ka  01A317  25 m  1:04.06  1:04.06   
12  Mattola Hugo  2001  KUS-GSS  01A074  25 m  1:04.12  1:04.12   
13  Jokinen Tuomas  2001  Cetus  01A556  25 m  1:04.30  1:04.30   
14  Korpinen Leevi  2001  ÅSK  01A491  25 m  1:04.44  1:04.44   
15  Torkkel Timi  2001  HäUS  01A015  25 m  1:04.63  1:04.63   
16  Mikkola Perttu  2001  Pyry  01B142  25 m  1:05.06  1:05.06   
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.00  Tulostuspäivämäärä  29 marraskuu 2017 
Lisenssinhaltija: Suomen Uimaliitto  Tulostusaika  12:40 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner