2019-09-15   18:21:06
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma Ikäkausimestaruusuinnit (25m)

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso

34_S
Laji 34, 400m SKU P14,15,16 
 
Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 
 
14 v 
Ihalainen Jami  2003  UKK  03A382  25 m  4:50.19  4:50.19   
Hatakka Niklas  2003  Cetus  03A534  25 m  4:53.51  4:53.51   
Forsel Marcus  2003  ÅSK  03A127  25 m  4:55.94  4:55.94   
Matela Niko  2003  LrU  03A039  25 m  4:57.96  4:57.96   
Mäenpää Arttu  2003  ÅSK  03A892  25 m  4:58.76  4:58.76   
Koprinen Aleksi  2003  HSS  03A416  25 m  5:03.08  5:03.08   
Lipponen Toni  2003  KemUS  03A125  25 m  5:04.45  5:04.45   
Pietarila Olli-Pekka  2003  OU  03A223  25 m  5:04.89  5:04.89   
Tolvanen Lauri  2003  HaUS  03A686  25 m  5:10.69  5:10.69   
10  Palvanen Eetu  2003  LaUS  03A507  25 m  5:11.93  5:11.93   
11  Erkinaro Paavo  2003  OU  03A020  25 m  5:12.32  5:12.32   
12  Lyytinen Urho  2003  UiTa  03A229  25 m  5:13.58  5:13.58   
13  Kortteinen Joona  2003  UiTa  03A195  25 m  5:14.50  5:14.50   
14  Lehtoniemi Nooa  2003  UKK  03A103  25 m  5:14.92  5:14.92   
15  Kautto Panu  2003  LrU  03A679  25 m  5:17.96  5:17.96   
16  Lytz Kasper  2003  SCR  03A418  25 m  5:18.88  5:18.88   
15 v 
Lietzén Jesper  2002  ÅSK  02A171  25 m  4:37.63  4:37.63   
Paatos Roope  2002  RaisU  02A108  25 m  4:38.42  4:38.42   
Pulkkinen Lasse  2002  OU  02A039  25 m  4:43.31  4:43.31   
Romanov Efim  2002  TaTU  02B256  25 m  4:43.73  4:43.73   
Khanoukaev Mihail  2002  Cetus  02A241  25 m  4:51.36  4:51.36   
Saren Veikka  2002  SomE  02A809  25 m  4:59.54  4:59.54   
Koskinen Wäinö  2002  UiTa  02A267  25 m  5:01.44  5:01.44   
Juntunen Elias  2002  KemPy  02A075  25 m  5:04.21  5:04.21   
Nurmela Mikael  2002  SeUi  02A017  25 m  5:06.08  5:06.08   
10  Viisanen Verneri  2002  Cetus  02A281  25 m  5:07.87  5:07.87   
11  Helsing Kirill  2002  VUS-VSS  02A658  25 m  5:08.76  5:08.76   
12  Taskinen Valtteri  2002  OU  02A093  25 m  5:11.26  5:11.26   
13  Harju Mio  2002  TaTU  02A064  25 m  5:15.05  5:15.05   
14  Shishinin Danila  2002  ORCA  02A597  25 m  5:16.67  5:16.67   
15  Kela Oliver  2002  SCR  02A668  25 m  5:20.27  5:20.27   
16 v 
Moilanen Atte  2001  OU  01A253  25 m  4:38.42  4:38.42   
Fjellström Claes  2001  VUS-VSS  01A078  25 m  4:44.03  4:44.03   
Kleimola Ossi  2001  KoU  01A663  25 m  4:44.04  4:44.04   
Envalds Kasper  2001  Vanders  01A496  25 m  4:50.79  4:50.79   
Laitala Eerikki  2001  Cetus  01A548  25 m  4:51.30  4:51.30   
Pennanen Atte  2001  LaUS  01A161  25 m  4:51.97  4:51.97   
Taskila Tiitus  2001  OU  01A402  25 m  4:52.16  4:52.16   
Widbom Herman  2001  Cetus  01A188  25 m  4:58.39  4:58.39   
Krapf Lauri  2001  HSS  01B151  25 m  5:00.50  5:00.50   
10  Raninen Eemeli  2001  HSS  01A495  25 m  5:02.46  5:02.46   
11  Leino Riku  2001  TaTU  01A282  25 m  5:07.06  5:07.06   
12  Perkola Pirkka  2001  TaTU  01A240  25 m  5:07.72  5:07.72   
13  Veijonen Veeti  2001  SWIM  01A297  25 m  5:08.81  5:08.81   
14  Olander Niilo  2001  BS-PU  01B360  25 m  5:13.90  5:13.90   
15  Khalili Nader  2001  VUS-VSS  01B263  25 m  5:15.58  5:15.58   
16  Khalili Ali  2001  VUS-VSS  01A554  25 m  5:27.58  5:27.58   
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.00  Tulostuspäivämäärä  29 marraskuu 2017 
Lisenssinhaltija: Suomen Uimaliitto  Tulostusaika  12:40 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner