2019-09-15   18:24:20
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma Ikäkausimestaruusuinnit (25m)

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso

32_S
Laji 32, 400m VU T12,13,14,15 
 
Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 
 
12 v 
Pippuri Tuuli  2005  Cetus  05A146  25 m  4:47.25  4:47.25   
Hinkka Aino  2005  UKK  05A066  25 m  4:47.53  4:47.53   
Leppähaara Vilma  2005  NumKis  05A009  25 m  4:49.04  4:49.04   
Korkalainen Maria  2005  JoUS  05A667  25 m  4:53.27  4:53.27   
Lindroos Kira  2005  Cetus  05A028  25 m  4:54.51  4:54.51   
Korpikoski Moona  2005  Pyry  05A140  25 m  4:54.59  4:54.59   
Taponen Kerttu  2005  AUi  05A538  25 m  4:57.25  4:57.25   
Tiainen Karla  2005  SiWa  05A246  25 m  4:59.11  4:59.11   
Niemi Emilia  2005  Octopus  05A368  25 m  5:00.00  5:00.00   
10  Säntti Viivi  2005  OU  05A161  25 m  5:00.84  5:00.84   
11  Mäntynen Salma  2005  AQUILA  05A445  25 m  5:01.24  5:01.24   
12  Niemi Riina  2005  SCR  05A089  25 m  5:01.98  5:01.98   
13  Hakkarainen Ada  2005  HSS  05A123  25 m  5:03.65  5:03.65   
14  Tuomainen Roosa  2005  SalU  05A304  25 m  5:03.86  5:03.86   
15  Niemi Saara  2005  OU  05A356  25 m  5:04.28  5:04.28   
16  Tamminen Aino  2005  LrU  05A292  25 m  5:06.28  5:06.28   
13 v 
Ansaranta Petra  2004  OU  04A064  25 m  4:31.52  4:31.52   
Mäkilä Irene  2004  RaisU  04A289  25 m  4:33.86  4:33.86   
Paatos Aino-Kaisa  2004  RaisU  04A144  25 m  4:36.31  4:36.31   
Kallinen Sohvi  2004  LaUS  04A222  25 m  4:37.60  4:37.60   
Pihkamäki Annukka  2004  RiUS  04A161  25 m  4:40.24  4:40.24   
Mattila Olga Emilia  2004  OU  04A143  25 m  4:46.68  4:46.68   
Jauhiainen Jutta  2004  Cetus  04A066  25 m  4:46.98  4:46.98   
Arjanmaa Siiri  2004  UiTa  04A173  25 m  4:49.23  4:49.23   
Rantala Aino  2004  ÅSK  04A204  25 m  4:49.41  4:49.41   
10  Nieminen Santra  2004  UKK  04A208  25 m  4:50.40  4:50.40   
11  Kovanen Saga  2004  Cetus  04A113  25 m  4:50.43  4:50.43   
12  Jouhten Helmi  2004  KemPy  04A360  25 m  4:50.59  4:50.59   
13  Änkilä Aamu  2004  HSS  04A071  25 m  4:52.16  4:52.16   
14  Hermonen Lotta  2004  KoU  04A405  25 m  4:53.32  4:53.32   
15  Lindström Venla  2004  LaUS  04A263  25 m  4:53.76  4:53.76   
16  Mäki-Hokkonen Ida  2004  LrU  04A394  25 m  4:54.10  4:54.10   
14 v 
Luoto Rebekka  2003  RaisU  03A191  25 m  4:26.68  4:26.68   
Puutio Mathilda  2003  OU  03A347  25 m  4:31.75  4:31.75   
Einiö Siiri  2003  Gladius  03A357  25 m  4:37.71  4:37.71   
Lukkari Minja  2003  OU  03A364  25 m  4:38.86  4:38.86   
Nurmi Kerttu  2003  ÅSK  03A462  25 m  4:40.20  4:40.20   
Kärkkäinen Roosa  2003  OuLo  03A051  25 m  4:40.62  4:40.62   
Ruuska Martta  2003  SWIM  03A582  25 m  4:43.57  4:43.57   
Reiniluoto Siiri  2003  HSS  03A203  25 m  4:43.65  4:43.65   
Aho Roosa  2003  RaisU  03A060  25 m  4:43.91  4:43.91   
10  Säntti Venla  2003  OU  03A589  25 m  4:43.92  4:43.92   
11  Nurmi Maija  2003  ÅSK  03A461  25 m  4:45.41  4:45.41   
12  Käräjämies Juulia  2003  NumKis  03A037  25 m  4:45.49  4:45.49   
13  Kuuva Hilla  2003  LrU  03A513  25 m  4:45.81  4:45.81   
14  Johansson Emma  2003  Cetus  03A017  25 m  4:45.93  4:45.93   
15  Hyttinen Milla  2003  HSS  03A149  25 m  4:46.04  4:46.04   
16  Kangasniemi Kiira  2003  SeUi  03A124  25 m  4:46.48  4:46.48   
15 v 
Kallio Anniina  2002  RaisU  02A207  25 m  4:28.20  4:28.20   
Weuro Olivia  2002  RaisU  02A822  25 m  4:36.09  4:36.09   
Haapakoski Jemilia  2002  LaUS  02A236  25 m  4:38.24  4:38.24   
Heinonen Helmi  2002  RaisU  02A204  25 m  4:39.14  4:39.14   
Savolainen Anni  2002  Cetus  02A184  25 m  4:40.60  4:40.60   
Vasara Jonna  2002  Cetus  02A118  25 m  4:43.79  4:43.79   
Salminen Venla  2002  NumKis  02A046  25 m  4:44.94  4:44.94   
Pinomäki Peppi  2002  ÅSK  02A049  25 m  4:45.34  4:45.34   
Dickoff Emma von  2002  UiTa  02A117  25 m  4:46.00  4:46.00   
10  Uusküla Emma  2002  AUi  02A310  25 m  4:46.66  4:46.66   
11  Sjölund Emilia  2002  SiWa  02A760  25 m  4:50.58  4:50.58   
12  Rostedt Verna  2002  Cetus  02A101  25 m  4:50.98  4:50.98   
13  Lahtinen Enni  2002  UiTa  02A363  25 m  4:51.70  4:51.70   
14  Saarelainen Veera  2002  MiUS  02A471  25 m  4:51.86  4:51.86   
15  Öhberg Alida  2002  AUi  02A627  25 m  4:52.25  4:52.25   
16  Toiva Siiri  2002  Pyry  02A779  25 m  4:53.83  4:53.83   
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.00  Tulostuspäivämäärä  29 marraskuu 2017 
Lisenssinhaltija: Suomen Uimaliitto  Tulostusaika  12:40 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner