2019-09-15   18:22:59
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma Ikäkausimestaruusuinnit (25m)

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso

20_S
Laji 20, 400m SKU T13,14,15 
 
Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 
 
13 v 
Ansaranta Petra  2004  OU  04A064  25 m  5:06.06  5:06.06   
Pälsi Lotta  2004  HSS  04A147  25 m  5:06.89  5:06.89   
Taskila Pinja  2004  OU  04A073  25 m  5:17.21  5:17.21   
Kallinen Sohvi  2004  LaUS  04A222  25 m  5:17.65  5:17.65   
Konkka Siiri  2004  ÅSK  04A103  25 m  5:20.76  5:20.76   
Pihkamäki Annukka  2004  RiUS  04A161  25 m  5:23.32  5:23.32   
Mattila Olga Emilia  2004  OU  04A143  25 m  5:23.38  5:23.38   
Lasonen Tinja  2004  PUS  04A230  25 m  5:23.52  5:23.52   
Yli-Äyhö Meeri  2004  UKK  04A166  25 m  5:29.56  5:29.56   
10  Jauhiainen Jutta  2004  Cetus  04A066  25 m  5:30.04  5:30.04   
11  Elamaa Inka  2004  OuLo  04A328  25 m  5:33.63  5:33.63   
12  Mäki-Hokkonen Ida  2004  LrU  04A394  25 m  5:34.28  5:34.28   
13  Manninen Emmi  2004  UiTa  04A011  25 m  5:35.27  5:35.27   
14  Beszteri Greta  2004  Cetus  04A257  25 m  5:36.01  5:36.01   
15  Långström Wilma  2004  HSS  04A170  25 m  5:37.27  5:37.27   
16  Markuksela Laura  2004  OuLo  04A336  25 m  5:37.45  5:37.45   
14 v 
Hiltunen Madeleine  2003  OU  03A214  25 m  5:03.21  5:03.21   
Kuusisto Sylvia  2003  AUi  03A137  25 m  5:10.09  5:10.09   
Kärkkäinen Roosa  2003  OuLo  03A051  25 m  5:10.68  5:10.68   
Nagy Róza  2003  Cetus  03B208  25 m  5:12.22  5:12.22   
Lukkari Minja  2003  OU  03A364  25 m  5:12.44  5:12.44   
Ruuska Martta  2003  SWIM  03A582  25 m  5:20.25  5:20.25   
Paalanen Minttu  2003  LaUS  03A274  25 m  5:20.72  5:20.72   
Reiniluoto Siiri  2003  HSS  03A203  25 m  5:21.59  5:21.59   
Johansson Emma  2003  Cetus  03A017  25 m  5:21.65  5:21.65   
10  Käräjämies Juulia  2003  NumKis  03A037  25 m  5:23.75  5:23.75   
11  Hanski Iris  2003  ÅSK  03A234  25 m  5:24.37  5:24.37   
12  Haglund Emma  2003  VUS-VSS  03A493  25 m  5:25.79  5:25.79   
13  Kivi Petra  2003  VUS-VSS  03A153  25 m  5:28.08  5:28.08   
14  Pasma Aida  2003  RiUS  03A816  25 m  5:29.64  5:29.64   
15  Säntti Venla  2003  OU  03A589  25 m  5:31.75  5:31.75   
16  Kuuva Hilla  2003  LrU  03A513  25 m  5:32.72  5:32.72   
15 v 
Kallio Anniina  2002  RaisU  02A207  25 m  4:59.88  4:59.88   
Pollari Ina  2002  UiTa  02A035  25 m  5:14.59  5:14.59   
Dickoff Emma von  2002  UiTa  02A117  25 m  5:16.01  5:16.01   
Laakso Oona  2002  ÅSK  02A301  25 m  5:19.25  5:19.25   
Mettinen Mirka  2002  Cetus  02A159  25 m  5:19.82  5:19.82   
Haapakoski Jemilia  2002  LaUS  02A236  25 m  5:21.97  5:21.97   
Palokangas Peppi  2002  SWIM  02A100  25 m  5:23.45  5:23.45   
Savolainen Anni  2002  Cetus  02A184  25 m  5:24.69  5:24.69   
Rostedt Verna  2002  Cetus  02A101  25 m  5:28.46  5:28.46   
10  Salminen Venla  2002  NumKis  02A046  25 m  5:32.59  5:32.59   
11  Vehkaoja Isa  2002  OU  02A158  25 m  5:35.48  5:35.48   
12  Paukkunen Amanda  2002  SWIM  02A895  25 m  5:41.95  5:41.95   
13  Pietikäinen Pilvi  2002  Cetus  02A550  25 m  5:42.46  5:42.46   
14  Välimaa Siiri  2002  TuUS  02A327  25 m  5:42.95  5:42.95   
15  Niinisalo Juliana  2002  VUS-VSS  02B004  25 m  5:50.37  5:50.37   
16  Viitasalo Helmi  2002  RaUS  02A628  25 m  5:54.53  5:54.53   
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.00  Tulostuspäivämäärä  29 marraskuu 2017 
Lisenssinhaltija: Suomen Uimaliitto  Tulostusaika  12:40 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner