2019-09-22   18:35:22
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma Ikäkausimestaruusuinnit (25m)

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso

18_S
Laji 18, 400m VU P13,14,15,16 
 
Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 
 
13 v 
Pulkkinen Santeri  2004  LaUS  04A223  25 m  4:31.04  4:31.04   
Backman Taavi  2004  LaUS  04A048  25 m  4:38.27  4:38.27   
Niemi Lassi  2004  TaTU  04A093  25 m  4:41.94  4:41.94   
Lindholm Davin  2004  HSS  04B010  25 m  4:44.31  4:44.31   
Pankratov Pavel  2004  TaTU  04A029  25 m  4:47.67  4:47.67   
Birkstedt Miro  2004  TaTU  04A020  25 m  4:48.31  4:48.31   
Kallio Konsta  2004  UiTa  04A610  25 m  4:48.41  4:48.41   
Pastucha Seweryn  2004  RaisU  04A100  25 m  4:51.93  4:51.93   
Pihlava Jaakko  2004  AUi  04A845  25 m  4:52.66  4:52.66   
10  Palombi Waldemar  2004  HSS  04A428  25 m  4:53.26  4:53.26   
11  Kilpeläinen Niilo  2004  TaTU  04A174  25 m  4:53.36  4:53.36   
12  Castagno Riccardo  2004  UiTa  04A401  25 m  4:56.06  4:56.06   
13  Haipus Arttu  2004  KemPy  04A723  25 m  4:57.01  4:57.01   
14  Aho Elmeri  2004  SeUi  04A232  25 m  4:57.23  4:57.23   
15  Kinnunen Aapo  2004  ÅSK  04A250  25 m  4:57.90  4:57.90   
16  Salo Eetu  2004  KoU  04A413  25 m  4:58.08  4:58.08   
14 v 
Lydman Alex  2003  VUS-VSS  03A218  25 m  4:12.81  4:12.81   
Kaila Aku  2003  RaisU  03A054  25 m  4:18.15  4:18.15   
Hakala Akseli  2003  UiTa  03A023  25 m  4:21.73  4:21.73   
Tumanoff Lari  2003  HSS  03A150  25 m  4:23.13  4:23.13   
Ihalainen Jami  2003  UKK  03A382  25 m  4:23.30  4:23.30   
Mäenpää Arttu  2003  ÅSK  03A892  25 m  4:23.56  4:23.56   
Hatakka Niklas  2003  Cetus  03A534  25 m  4:23.62  4:23.62   
Fredriksson Johan Krister  2003  HSS  03A724  25 m  4:26.98  4:26.98   
Pietarila Olli-Pekka  2003  OU  03A223  25 m  4:28.84  4:28.84   
10  Martikainen Risto  2003  KoU  03A605  25 m  4:30.97  4:30.97   
11  Uusikumpu Sami  2003  SiWa  03A403  25 m  4:31.67  4:31.67   
12  Lipponen Toni  2003  KemUS  03A125  25 m  4:32.09  4:32.09   
13  Vainio Luukas  2003  Cetus  03A099  25 m  4:32.91  4:32.91   
14  Rasinmäki Matias  2003  Cetus  03A961  25 m  4:33.90  4:33.90   
15  Palvanen Eetu  2003  LaUS  03A507  25 m  4:34.66  4:34.66   
16  Kautto Panu  2003  LrU  03A679  25 m  4:36.55  4:36.55   
15 v 
Lietzén Jesper  2002  ÅSK  02A171  25 m  4:11.01  4:11.01   
Paatos Roope  2002  RaisU  02A108  25 m  4:11.23  4:11.23   
Skjäl Oscar  2002  Cetus  02A684  25 m  4:13.37  4:13.37   
Hjelm Matias  2002  Vanders  02A098  25 m  4:16.07  4:16.07   
Aalto Oskari  2002  Cetus  02A016  25 m  4:16.48  4:16.48   
Romanov Efim  2002  TaTU  02B256  25 m  4:18.05  4:18.05   
Olander Axel  2002  TaTU  02A531  25 m  4:18.91  4:18.91   
Brady Ethan  2002  VUS-VSS  02B293  25 m  4:21.28  4:21.28   
Kontiainen Akseli  2002  JoUS  02A455  25 m  4:23.45  4:23.45   
10  Mikkonen Leo  2002  Cetus  02A233  25 m  4:24.22  4:24.22   
11  Helsing Kirill  2002  VUS-VSS  02A658  25 m  4:27.64  4:27.64   
12  Broman Jere  2002  Pyry  02A116  25 m  4:27.90  4:27.90   
13  Juntunen Elias  2002  KemPy  02A075  25 m  4:29.09  4:29.09   
14  Saren Veikka  2002  SomE  02A809  25 m  4:31.60  4:31.60   
15  Koskinen Wäinö  2002  UiTa  02A267  25 m  4:31.86  4:31.86   
16  Kela Oliver  2002  SCR  02A668  25 m  4:32.36  4:32.36   
16 v 
Lantta Taneli  2001  SiWa  01A493  25 m  4:07.77  4:07.77   
Fjellström Claes  2001  VUS-VSS  01A078  25 m  4:15.68  4:15.68   
Moilanen Atte  2001  OU  01A253  25 m  4:16.54  4:16.54   
Helminen Aleksi  2001  LaUS  01A494  25 m  4:16.98  4:16.98   
Porkkala Juho  2001  SeUi  01A128  25 m  4:18.88  4:18.88   
Hynynen Oskari  2001  ÅSK  01A113  25 m  4:19.33  4:19.33   
Widbom Herman  2001  Cetus  01A188  25 m  4:19.67  4:19.67   
Envalds Kasper  2001  Vanders  01A496  25 m  4:22.01  4:22.01   
Ezzat Mohamed  2001  AUi  01A613  25 m  4:23.93  4:23.93   
10  Raninen Eemeli  2001  HSS  01A495  25 m  4:25.84  4:25.84   
11  Krapf Lauri  2001  HSS  01B151  25 m  4:26.01  4:26.01   
12  Enroth Hugo  2001  ÅSK  01A477  25 m  4:30.33  4:30.33   
13  Laukkanen Juho  2001  SiWa  01A473  25 m  4:31.27  4:31.27   
14  Panschin Ruslan  2001  ORCA  01B198  25 m  4:35.53  4:35.53   
15  Kangasmaa Aaro  2001  VUS-VSS  01A471  25 m  4:36.28  4:36.28   
16  Khalili Ali  2001  VUS-VSS  01A554  25 m  4:36.98  4:36.98   
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.00  Tulostuspäivämäärä  29 marraskuu 2017 
Lisenssinhaltija: Suomen Uimaliitto  Tulostusaika  12:40 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner