2019-12-06   04:08:05
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma Ikäkausimestaruusuinnit (25m)

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso

13_S
Laji 13, 200m RU T13,14,15 
 
Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 
 
13 v 
Taskila Pinja  2004  OU  04A073  25 m  2:38.04  2:38.04   
Pulkkinen Jenna  2004  KoU  04A155  25 m  2:45.01  2:45.01   
Ala-Karvia Siiri  2004  UiTa  04A363  25 m  2:45.46  2:45.46   
Ansaranta Petra  2004  OU  04A064  25 m  2:45.59  2:45.59   
Kallinen Sohvi  2004  LaUS  04A222  25 m  2:45.74  2:45.74   
Mattila Olga Emilia  2004  OU  04A143  25 m  2:49.87  2:49.87   
Yli-Äyhö Meeri  2004  UKK  04A166  25 m  2:50.62  2:50.62   
Edwards Anna  2004  HSS  04A597  25 m  2:50.97  2:50.97   
Markuksela Laura  2004  OuLo  04A336  25 m  2:51.20  2:51.20   
10  Hakala Aada  2004  UiTa  04A041  25 m  2:53.11  2:53.11   
11  Beszteri Greta  2004  Cetus  04A257  25 m  2:54.59  2:54.59   
12  Taiponen Aada  2004  RiUS  04A449  25 m  2:55.76  2:55.76   
13  Yisrael Nicole  2004  SiWa  04A207  25 m  2:56.19  2:56.19   
14  Herrala Iida  2004  SiWa  04A283  25 m  2:56.25  2:56.25   
15  Rantala Salla  2004  Pyry  04A102  25 m  2:56.31  2:56.31   
16  Toivonen Helmiina  2004  HSS  04A030  25 m  2:56.51  2:56.51   
14 v 
Lahtinen Laura  2003  HSS  03A386  25 m  2:34.11  2:34.11   
Luoto Rebekka  2003  RaisU  03A191  25 m  2:35.83  2:35.83   
Einiö Siiri  2003  Gladius  03A357  25 m  2:39.45  2:39.45   
Ruuska Martta  2003  SWIM  03A582  25 m  2:40.43  2:40.43   
Lukkari Minja  2003  OU  03A364  25 m  2:42.20  2:42.20   
Haglund Emma  2003  VUS-VSS  03A493  25 m  2:42.35  2:42.35   
Puutio Mathilda  2003  OU  03A347  25 m  2:45.26  2:45.26   
Yli-Jama Iiris  2003  ÅSK  03A354  25 m  2:45.27  2:45.27   
Käräjämies Juulia  2003  NumKis  03A037  25 m  2:45.97  2:45.97   
10  Kärkkäinen Roosa  2003  OuLo  03A051  25 m  2:46.55  2:46.55   
11  Palm Cindy  2003  Cetus  03A052  25 m  2:49.81  2:49.81   
12  Pasma Aida  2003  RiUS  03A816  25 m  2:50.00  2:50.00   
13  Metiäinen Inka  2003  SWIM  03A640  25 m  2:50.81  2:50.81   
14  Tapanainen Milla-Lotta  2003  Cetus  03A610  25 m  2:50.84  2:50.84   
15  Hämäläinen Emma  2003  ViesU  03A424  25 m  2:52.25  2:52.25   
16  Jormanainen Emma  2003  VUS-VSS  03A789  25 m  2:52.33  2:52.33   
15 v 
Liven Emilia  2002  AUi  02A205  25 m  2:40.39  2:40.39   
Dickoff Emma von  2002  UiTa  02A117  25 m  2:41.33  2:41.33   
Pollari Ina  2002  UiTa  02A035  25 m  2:42.54  2:42.54   
Mettinen Mirka  2002  Cetus  02A159  25 m  2:44.88  2:44.88   
Paulomo Pinja  2002  Cetus  02A288  25 m  2:47.43  2:47.43   
Jouhten Senni  2002  KemPy  02A428  25 m  2:47.89  2:47.89   
Piirainen Sole  2002  SCV  02A509  25 m  2:49.88  2:49.88   
Savolainen Anni  2002  Cetus  02A184  25 m  2:50.22  2:50.22   
Lahtinen Enni  2002  UiTa  02A363  25 m  2:50.80  2:50.80   
10  Niemi Katariina  2002  ÅSK  02A179  25 m  2:50.84  2:50.84   
11  Rostedt Verna  2002  Cetus  02A101  25 m  2:52.43  2:52.43   
12  Kontiainen Aino  2002  UH  02A770  25 m  2:52.88  2:52.88   
13  Siekkinen Amalia  2002  OuLo  02A189  25 m  2:55.73  2:55.73   
14  Korpela Nella  2002  Cetus  02A577  25 m  2:57.68  2:57.68   
15  Vähämaa Saana  2002  RaUS  02A743  25 m  2:58.93  2:58.93   
16  Riikonen Hanni  2002  HäUS  02A632  25 m  3:01.50  3:01.50   
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.00  Tulostuspäivämäärä  29 marraskuu 2017 
Lisenssinhaltija: Suomen Uimaliitto  Tulostusaika  12:40 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner