2019-09-15   18:23:07
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma Ikäkausimestaruusuinnit (25m)

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso

Lähtölista Laji 7
Lähtölista 
 
  Kilpailu  LRIKM loppukilpailut 2017    Tulostuspäivämäärä  01 joulukuu 2017   
  Kilpailun paikkakunta  Vaasa    Tulostusaika  16:18   
  Järjestäjä  VUS-VSS         
  Allas  25m         
  Kilpailupäivämäärä  01 joulukuu 2017         
 
 
 
Laji 7, 100m RU P13,14,15,16  Loppukilpailut (8) 
Oletettu alkamisaika 17:00 
Erä 1 (8) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Seweryn Pastucha  2004  04A100  RaisU    25m  1:21.87  1:21.87 
Aapo Koskinen  2004  04A115  LaUS    25m  1:21.06  1:21.06 
Veerti Juurakko  2004  04A476  Cetus    25m  1:20.97  1:20.97 
Niilo Kilpeläinen  2004  04A174  TaTU    25m  1:20.47  1:20.47 
Taavi Backman  2004  04A048  LaUS    25m  1:20.88  1:20.88 
Lassi Niemi  2004  04A093  TaTU    25m  1:21.03  1:21.03 
Jaakko Pihlava  2004  04A845  AUi    25m  1:21.85  1:21.85 
               

 
Erä 2 (8) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Konsta Tupeli  2003  03A492  SeUi    25m  1:16.94  1:16.94 
Juuso Rahikainen  2003  03A265  TuUS    25m  1:15.45  1:15.45 
Joona Kortteinen  2003  03A195  UiTa    25m  1:15.12  1:15.12 
Elias Kalliokoski  2003  03A531  VUS-VSS    25m  1:14.25  1:14.25 
Niko Matela  2003  03A039  LrU    25m  1:14.38  1:14.38 
Sihan Yu  2003  03A332  OU    25m  1:15.44  1:15.44 
Urho Lyytinen  2003  03A229  UiTa    25m  1:16.78  1:16.78 
Riccardo Castagno  2004  04A401  UiTa    25m  1:20.31  1:20.31 

 
Erä 3 (8) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Valtteri Taskinen  2002  02A093  OU    25m  1:12.49  1:12.49 
Kirill Helsing  2002  02A658  VUS-VSS    25m  1:11.48  1:11.48 
Antti Leppänen  2002  02A243  LaUS    25m  1:11.31  1:11.31 
Niilo Olander  2001  01B360  BS-PU    25m  1:10.53  1:10.53 
Daniel Rinne  2002  02B263  Cetus    25m  1:10.96  1:10.96 
Aleksi Rajaniemi  2002  02A263  OU    25m  1:11.43  1:11.43 
Henrik Siltari  2002  02A355  KemUS    25m  1:12.40  1:12.40 
Antti Oinonen  2003  03B081  UI    25m  1:14.25  1:14.25 

 
Erä 4 (8) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Herman Widbom  2001  01A188  Cetus    25m  1:10.36  1:10.36 
Noa Mäkelä  2001  01A112  KemPy    25m  1:09.99  1:09.99 
Harry Zimmermann  2001  01A148  LaUS    25m  1:08.89  1:08.89 
Kalle Hyttinen  2001  01B140  BS-PU    25m  1:08.64  1:08.64 
Ohto Pihlajamäki  2001  01A675  KuUS    25m  1:08.72  1:08.72 
Timi Torkkel  2001  01A015  HäUS    25m  1:09.36  1:09.36 
Oskari Arvo  2002  02A525  AUi    25m  1:10.32  1:10.32 
Isak Gramén  2001  01B058  Cetus    25m  1:10.44  1:10.44 

 
Erä 5 (8) (13 v) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Jesse Hyppönen  2004  04A842  LaUS    25m  1:18.04  1:18.04 
Akseli Maaranen  2004  04A834  HyUS    25m  1:16.64  1:16.64 
Pavel Pankratov  2004  04A029  TaTU    25m  1:14.86  1:14.86 
Santeri Pulkkinen  2004  04A223  LaUS    25m  1:11.99  1:11.99 
Davin Lindholm  2004  04B010  HSS    25m  1:13.87  1:13.87 
Joonas Maaranen  2004  04A835  HyUS    25m  1:16.45  1:16.45 
Cedric Decena  2004  04A521  OuLo    25m  1:18.02  1:18.02 
Juuso Leppänen  2004  04A791  AUi    25m  1:19.83  1:19.83 

 
Erä 6 (8) (14 v) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Sami Uusikumpu  2003  03A403  SiWa    25m  1:13.73  1:13.73 
Oskar Turunen  2003  03A822  RiUS    25m  1:12.05  1:12.05 
Marcus Forsel  2003  03A127  ÅSK    25m  1:08.47  1:08.47 
Jami Ihalainen  2003  03A382  UKK    25m  1:07.14  1:07.14 
Aleksi Koprinen  2003  03A416  HSS    25m  1:08.02  1:08.02 
Lassi Haimi  2003  03A559  HSS    25m  1:08.95  1:08.95 
Akseli Hakala  2003  03A023  UiTa    25m  1:13.54  1:13.54 
Eemil Kankare  2003  03A474  AUi    25m  1:14.06  1:14.06 

 
Erä 7 (8) (15 v) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Matias Hjelm  2002  02A098  Vanders    25m  1:08.34  1:08.34 
Mihail Khanoukaev  2002  02A241  Cetus    25m  1:07.97  1:07.97 
Oskari Aalto  2002  02A016  Cetus    25m  1:06.50  1:06.50 
Ronny Brännkärr  2002  02A150  KemTU    25m  1:04.77  1:04.77 
Jesper Lietzén  2002  02A171  ÅSK    25m  1:06.18  1:06.18 
Verneri Viisanen  2002  02A281  Cetus    25m  1:07.46  1:07.46 
Lasse Pulkkinen  2002  02A039  OU    25m  1:08.09  1:08.09 
Petr Pankratov  2002  02A061  TaTU    25m  1:08.58  1:08.58 

 
Erä 8 (8) (16 v) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Ossi Kleimola  2001  01A663  KoU    25m  1:07.87  1:07.87 
Atte Pennanen  2001  01A161  LaUS    25m  1:07.16  1:07.16 
Tuomas Jokinen  2001  01A556  Cetus    25m  1:06.14  1:06.14 
Erik Nurmi  2001  01A470  Vanders    25m  1:04.81  1:04.81 
Eerikki Laitala  2001  01A548  Cetus    25m  1:05.94  1:05.94 
Oskari Herpola  2001  01A315  ÅSK    25m  1:06.99  1:06.99 
Atte Lindholm  2001  01A874  SWIM    25m  1:07.22  1:07.22 
Pyry Nurminen  2001  01A673  ORCA    25m  1:07.95  1:07.95 

 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.00  Tulostuspäivämäärä  01 joulukuu 2017 
Lisenssinhaltija: Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls  Tulostusaika  16:18 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner