2019-09-15   18:25:12
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma Ikäkausimestaruusuinnit (25m)

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso

Lähtölista Laji 39
Lähtölista 
 
  Kilpailu  LRIKM loppukilpailut 2017    Tulostuspäivämäärä  03 joulukuu 2017   
  Kilpailun paikkakunta  Vaasa    Tulostusaika  15:09   
  Järjestäjä  VUS-VSS         
  Allas  25m         
  Kilpailupäivämäärä  01 joulukuu 2017         
 
 
 
Laji 39, 200m PU T13,14,15  Loppukilpailut (6) 
Oletettu alkamisaika 17:48 
Erä 1 (6) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
               
Erica Tomperi  2004  04A895  Pyry    25m  3:00.36  3:00.36 
Silja Kinnunen  2003  03A683  LrU    25m  2:57.32  2:57.32 
Ella Nihtilä  2004  04A237  ÅSK    25m  2:53.75  2:53.75 
Hilla Kuuva  2003  03A513  LrU    25m  2:53.76  2:53.76 
Eevi Peltonen  2004  04A564  AQUILA    25m  2:59.46  2:59.46 
Ciara Wacklin  2004  04A037  Cetus    25m  3:05.64  3:05.64 
               

 
Erä 2 (6) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Tessa Kirjonen  2003  03A080  UiTa    25m  2:53.04  2:53.04 
Laura Markuksela  2004  04A336  OuLo    25m  2:52.47  2:52.47 
Olivia Koski  2002  02A391  AUi    25m  2:49.87  2:49.87 
Lotta Lehtoila  2003  03A247  ORCA    25m  2:48.10  2:48.10 
Julia Peltola  2003  03A091  Cetus    25m  2:49.06  2:49.06 
Ida Töyrylä  2004  04A450  UiTa    25m  2:51.05  2:51.05 
Ella Hulkki  2004  04A200  VUS-VSS    25m  2:52.67  2:52.67 
Noora Kylmämetsä  2004  04A592  UiTa    25m  2:53.23  2:53.23 

 
Erä 3 (6) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Ronja Myllykallio  2003  03A501  Pyry    25m  2:45.09  2:45.09 
Emilia Sjölund  2002  02A760  SiWa    25m  2:44.16  2:44.16 
Lydia Rintanen  2002  02A539  AUi    25m  2:41.40  2:41.40 
Pilvi Pietikäinen  2002  02A550  Cetus    25m  2:41.07  2:41.07 
Julia Koivisto  2002  02A092  AUi    25m  2:41.13  2:41.13 
Isa Vehkaoja  2002  02A158  OU    25m  2:43.15  2:43.15 
Charlotte Ingberg  2002  02A370  Octopus    25m  2:44.49  2:44.49 
Malla Juutinen  2003  03A215  OU    25m  2:45.26  2:45.26 

 
Erä 4 (6) (13 v) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Siiri Mätäsjärvi  2004  04A412  UiTa    25m  2:49.96  2:49.96 
Siiri Konkka  2004  04A103  ÅSK    25m  2:38.80  2:38.80 
Petra Ansaranta  2004  04A064  OU    25m  2:33.61  2:33.61 
Lotta Pälsi  2004  04A147  HSS    25m  2:24.04  2:24.04 
Annukka Pihkamäki  2004  04A161  RiUS    25m  2:32.68  2:32.68 
Oona Sirkiä  2004  04A596  ÅSK    25m  2:37.29  2:37.29 
Matilda Laitinen  2004  04A243  AUi    25m  2:45.88  2:45.88 
Ida Mäki-Hokkonen  2004  04A394  LrU    25m  2:50.33  2:50.33 

 
Erä 5 (6) (14 v) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Jenny Grangärd  2003  03A151  VUS-VSS    25m  2:41.42  2:41.42 
Eveliina Koivula  2003  03A192  UiTa    25m  2:39.90  2:39.90 
Siiri Reiniluoto  2003  03A203  HSS    25m  2:33.97  2:33.97 
Róza Nagy  2003  03B208  Cetus    25m  2:25.48  2:25.48 
Madeleine Hiltunen  2003  03A214  OU    25m  2:27.29  2:27.29 
Kiira Kangasniemi  2003  03A124  SeUi    25m  2:39.81  2:39.81 
Emma Johansson  2003  03A017  Cetus    25m  2:40.90  2:40.90 
Maija Nurmi  2003  03A461  ÅSK    25m  2:41.62  2:41.62 

 
Erä 6 (6) (15 v) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Sofia Nieminen  2002  02A478  HäUS    25m  2:37.95  2:37.95 
Ina Pollari  2002  02A035  UiTa    25m  2:32.10  2:32.10 
Petra Heikkinen  2002  02A103  OU    25m  2:30.09  2:30.09 
Anniina Kallio  2002  02A207  RaisU    25m  2:24.06  2:24.06 
Siri Auvinen  2002  02A342  Cetus    25m  2:26.39  2:26.39 
Elisa Vakkuri  2002  02A029  KemUS    25m  2:31.23  2:31.23 
Amanda Paukkunen  2002  02A895  SWIM    25m  2:35.59  2:35.59 
Nea Winqvist  2002  02A729  BS-PU    25m  2:39.26  2:39.26 

 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.00  Tulostuspäivämäärä  03 joulukuu 2017 
Lisenssinhaltija: Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls  Tulostusaika  15:09 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner