2019-09-15   18:22:32
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma Ikäkausimestaruusuinnit (25m)

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso

Lähtölista Laji 36
Lähtölista 
 
  Kilpailu  LRIKM loppukilpailut 2017    Tulostuspäivämäärä  03 joulukuu 2017   
  Kilpailun paikkakunta  Vaasa    Tulostusaika  15:09   
  Järjestäjä  VUS-VSS         
  Allas  25m         
  Kilpailupäivämäärä  01 joulukuu 2017         
 
 
 
Laji 36, 100m SU P13,14,15,16  Loppukilpailut (8) 
Oletettu alkamisaika 16:41 
Erä 1 (8) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
               
Tino Kaukonen  2004  04A213  HTU    25m  1:12.99  1:12.99 
Mikael Hirsiniemi  2004  04A196  AUi    25m  1:12.93  1:12.93 
Akseli Maaranen  2004  04A834  HyUS    25m  1:12.74  1:12.74 
Cedric Decena  2004  04A521  OuLo    25m  1:12.86  1:12.86 
Veikka Ijäs  2004  04A233  OuLo    25m  1:12.96  1:12.96 
               
               

 
Erä 2 (8) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Joakim Kuhlberg  2004  04A072  BS-PU    25m  1:12.22  1:12.22 
Elis Fokin  2003  03A811  HSS    25m  1:10.10  1:10.10 
Teemu Oksakari  2003  03A161  VUS-VSS    25m  1:09.05  1:09.05 
Niko Matela  2003  03A039  LrU    25m  1:08.82  1:08.82 
Nooa Lehtoniemi  2003  03A103  UKK    25m  1:08.96  1:08.96 
Eemil Kankare  2003  03A474  AUi    25m  1:09.56  1:09.56 
Elias Kalliokoski  2003  03A531  VUS-VSS    25m  1:10.24  1:10.24 
Jaakko Pihlava  2004  04A845  AUi    25m  1:12.34  1:12.34 

 
Erä 3 (8) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Juuso Rahikainen  2003  03A265  TuUS    25m  1:08.44  1:08.44 
Lauri Kettunen  2002  02B225  LrU    25m  1:06.35  1:06.35 
Jesse Anttila  2002  02A383  KUS-GSS    25m  1:05.75  1:05.75 
Leo Mikkonen  2002  02A233  Cetus    25m  1:04.75  1:04.75 
Perttu Mikkola  2001  01B142  Pyry    25m  1:05.06  1:05.06 
Samu Petteri Kallio  2002  02A516  ÅSK    25m  1:06.12  1:06.12 
Oliver Kela  2002  02A668  SCR    25m  1:08.35  1:08.35 
Kasper Lytz  2003  03A418  SCR    25m  1:08.45  1:08.45 

 
Erä 4 (8) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Timi Torkkel  2001  01A015  HäUS    25m  1:04.63  1:04.63 
Tuomas Jokinen  2001  01A556  Cetus    25m  1:04.30  1:04.30 
Hugo Mattola  2001  01A074  KUS-GSS    25m  1:04.12  1:04.12 
Teemu Annala  2001  01A514  Cetus    25m  1:03.56  1:03.56 
Perttu Somero  2001  01A317  La-Ka    25m  1:04.06  1:04.06 
Eemeli Leinonen  2002  02A681  UiTa    25m  1:04.16  1:04.16 
Leevi Korpinen  2001  01A491  ÅSK    25m  1:04.44  1:04.44 
Petr Pankratov  2002  02A061  TaTU    25m  1:04.75  1:04.75 

 
Erä 5 (8) (13 v) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Riccardo Castagno  2004  04A401  UiTa    25m  1:11.13  1:11.13 
Seweryn Pastucha  2004  04A100  RaisU    25m  1:10.15  1:10.15 
Konsta Kallio  2004  04A610  UiTa    25m  1:08.90  1:08.90 
Danil Seksenov  2004  04A126  Vanders    25m  1:05.17  1:05.17 
Pavel Pankratov  2004  04A029  TaTU    25m  1:08.10  1:08.10 
Miro Birkstedt  2004  04A020  TaTU    25m  1:09.75  1:09.75 
Taavi Backman  2004  04A048  LaUS    25m  1:10.30  1:10.30 
Aapo Koskinen  2004  04A115  LaUS    25m  1:11.73  1:11.73 

 
Erä 6 (8) (14 v) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Pauli Salonen  2003  03A394  HU    25m  1:07.13  1:07.13 
Risto Martikainen  2003  03A605  KoU    25m  1:05.37  1:05.37 
Santeri Herpola  2003  03A188  ÅSK    25m  1:02.83  1:02.83 
Aku Kaila  2003  03A054  RaisU    25m  1:01.50  1:01.50 
Marcus Forsel  2003  03A127  ÅSK    25m  1:02.17  1:02.17 
Niklas Hatakka  2003  03A534  Cetus    25m  1:03.15  1:03.15 
Sami Uusikumpu  2003  03A403  SiWa    25m  1:06.18  1:06.18 
Paavo Erkinaro  2003  03A020  OU    25m  1:07.95  1:07.95 

 
Erä 7 (8) (15 v) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Rasmus Söderholm  2002  02A442  HSS    25m  1:02.11  1:02.11 
Ethan Brady  2002  02B293  VUS-VSS    25m  1:01.85  1:01.85 
Kalle Mäkinen  2002  02A088  Vanders    25m  1:00.91  1:00.91 
Ibrahim Ezzat  2002  02A249  AUi    25m  1:00.66  1:00.66 
Elias Kukkonen  2002  02A569  ORCA    25m  1:00.71  1:00.71 
Elias Laine  2002  02A521  ÅSK    25m  1:01.27  1:01.27 
Akseli Kontiainen  2002  02A455  JoUS    25m  1:01.97  1:01.97 
Lasse Pulkkinen  2002  02A039  OU    25m  1:03.20  1:03.20 

 
Erä 8 (8) (16 v) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Harry Zimmermann  2001  01A148  LaUS    25m  1:03.35  1:03.35 
Tatu Hörkkö  2001  01A394  UiTa    25m  1:03.26  1:03.26 
Isak Gramén  2001  01B058  Cetus    25m  1:00.73  1:00.73 
Roni Kallström  2001  01A092  Cetus    25m  57.91  57.91 
Veeti Haikonen  2001  01A104  HSS    25m  58.90  58.90 
Jere Ruuhonen  2001  01A461  Cetus    25m  1:03.05  1:03.05 
Jiri Järvinen  2001  01A304  SWIM    25m  1:03.31  1:03.31 
Pirkka Perkola  2001  01A240  TaTU    25m  1:03.36  1:03.36 

 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.00  Tulostuspäivämäärä  03 joulukuu 2017 
Lisenssinhaltija: Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls  Tulostusaika  15:09 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner