2019-09-15   18:22:05
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma Ikäkausimestaruusuinnit (25m)

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso

Lähtölista Laji 31
Lähtölista 
 
  Kilpailu  LRIKM loppukilpailut 2017    Tulostuspäivämäärä  03 joulukuu 2017   
  Kilpailun paikkakunta  Vaasa    Tulostusaika  09:09   
  Järjestäjä  VUS-VSS         
  Allas  25m         
  Kilpailupäivämäärä  01 joulukuu 2017         
 
 
 
Laji 31, 100m PU P13,14,15,16  Loppukilpailut (8) 
Oletettu alkamisaika 11:09 
Erä 1 (8) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
               
Rasmus Koskela  2004  04A713  OU    25m  1:13.62  1:13.62 
Joonas Maaranen  2004  04A835  HyUS    25m  1:12.89  1:12.89 
Juuso Leppänen  2004  04A791  AUi    25m  1:11.92  1:11.92 
Taavi Backman  2004  04A048  LaUS    25m  1:12.88  1:12.88 
Niilo Kilpeläinen  2004  04A174  TaTU    25m  1:12.89  1:12.89 
Filip Jåfs  2004  04A211  VUS-VSS    25m  1:14.25  1:14.25 
               

 
Erä 2 (8) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Davin Lindholm  2004  04B010  HSS    25m  1:11.81  1:11.81 
Panu Kautto  2003  03A679  LrU    25m  1:08.67  1:08.67 
Matias Rasinmäki  2003  03A961  Cetus    25m  1:08.24  1:08.24 
Urho Lyytinen  2003  03A229  UiTa    25m  1:06.63  1:06.63 
Eetu Palvanen  2003  03A507  LaUS    25m  1:07.62  1:07.62 
Juuso Rahikainen  2003  03A265  TuUS    25m  1:08.65  1:08.65 
Juho Marjala  2003  03A275  SiWa    25m  1:09.09  1:09.09 
Miro Birkstedt  2004  04A020  TaTU    25m  1:11.89  1:11.89 

 
Erä 3 (8) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Kasper Lytz  2003  03A418  SCR    25m  1:04.32  1:04.32 
Ethan Brady  2002  02B293  VUS-VSS    25m  1:04.13  1:04.13 
Elias Filippovits  2002  02A955  ORCA    25m  1:03.60  1:03.60 
Wäinö Koskinen  2002  02A267  UiTa    25m  1:03.11  1:03.11 
Akseli Kontiainen  2002  02A455  JoUS    25m  1:03.19  1:03.19 
Herman Widbom  2001  01A188  Cetus    25m  1:03.69  1:03.69 
Matias Rajavaara  2002  02A651  OU    25m  1:04.18  1:04.18 
Simon Ravals  2003  03A528  VUS-VSS    25m  1:06.26  1:06.26 

 
Erä 4 (8) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Jiri Järvinen  2001  01A304  SWIM    25m  1:02.89  1:02.89 
Leo Mikkonen  2002  02A233  Cetus    25m  1:02.33  1:02.33 
Oskari Hynynen  2001  01A113  ÅSK    25m  1:02.07  1:02.07 
Atte Alila  2001  01B157  AQUILA    25m  1:00.62  1:00.62 
Juho Porkkala  2001  01A128  SeUi    25m  1:01.35  1:01.35 
Eemil Kylmä  2001  01A631  Cetus    25m  1:02.17  1:02.17 
Oskari Arvo  2002  02A525  AUi    25m  1:02.61  1:02.61 
Noa Mäkelä  2001  01A112  KemPy    25m  1:03.04  1:03.04 

 
Erä 5 (8) (13 v) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Lassi Niemi  2004  04A093  TaTU    25m  1:11.33  1:11.33 
Konsta Kallio  2004  04A610  UiTa    25m  1:10.95  1:10.95 
Danil Seksenov  2004  04A126  Vanders    25m  1:05.11  1:05.11 
Verneri Lehtovaara  2004  04A252  SalU    25m  1:04.98  1:04.98 
Santeri Pulkkinen  2004  04A223  LaUS    25m  1:05.02  1:05.02 
Riccardo Castagno  2004  04A401  UiTa    25m  1:10.61  1:10.61 
Pavel Pankratov  2004  04A029  TaTU    25m  1:11.32  1:11.32 
Cedric Decena  2004  04A521  OuLo    25m  1:11.43  1:11.43 

 
Erä 6 (8) (14 v) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Lari Tumanoff  2003  03A150  HSS    25m  1:02.74  1:02.74 
Aleksi Koprinen  2003  03A416  HSS    25m  1:01.90  1:01.90 
Lassi Haimi  2003  03A559  HSS    25m  1:00.64  1:00.64 
Marcus Forsel  2003  03A127  ÅSK    25m  58.84  58.84 
Alex Lydman  2003  03A218  VUS-VSS    25m  1:00.45  1:00.45 
Arttu Mäenpää  2003  03A892  ÅSK    25m  1:01.59  1:01.59 
Santeri Herpola  2003  03A188  ÅSK    25m  1:02.46  1:02.46 
Luukas Vainio  2003  03A099  Cetus    25m  1:03.55  1:03.55 

 
Erä 7 (8) (15 v) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Oskari Aalto  2002  02A016  Cetus    25m  1:01.45  1:01.45 
Roope Paatos  2002  02A108  RaisU    25m  1:00.74  1:00.74 
Eemeli Leinonen  2002  02A681  UiTa    25m  1:00.09  1:00.09 
Ibrahim Ezzat  2002  02A249  AUi    25m  58.87  58.87 
Ronny Brännkärr  2002  02A150  KemTU    25m  58.98  58.98 
Efim Romanov  2002  02B256  TaTU    25m  1:00.56  1:00.56 
Elias Laine  2002  02A521  ÅSK    25m  1:00.93  1:00.93 
Elias Kukkonen  2002  02A569  ORCA    25m  1:01.64  1:01.64 

 
Erä 8 (8) (16 v) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Tatu Hörkkö  2001  01A394  UiTa    25m  1:00.56  1:00.56 
Alexander Kislitsyn  2001  01A981  SWIM    25m  59.20  59.20 
Leo Roine  2001  01B182  UiTa    25m  58.98  58.98 
Roni Kallström  2001  01A092  Cetus    25m  57.40  57.40 
Mohamed Ezzat  2001  01A613  AUi    25m  58.33  58.33 
Veeti Ruohtula  2001  01A193  JoUS    25m  59.06  59.06 
Jere Ruuhonen  2001  01A461  Cetus    25m  59.98  59.98 
Claes Fjellström  2001  01A078  VUS-VSS    25m  1:00.57  1:00.57 

 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.00  Tulostuspäivämäärä  03 joulukuu 2017 
Lisenssinhaltija: Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls  Tulostusaika  09:09 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner