2019-09-15   18:25:20
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma Ikäkausimestaruusuinnit (25m)

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso

Lähtölista Laji 25
Lähtölista 
 
  Kilpailu  LRIKM loppukilpailut 2017    Tulostuspäivämäärä  02 joulukuu 2017   
  Kilpailun paikkakunta  Vaasa    Tulostusaika  16:10   
  Järjestäjä  VUS-VSS         
  Allas  25m         
  Kilpailupäivämäärä  01 joulukuu 2017         
 
 
 
Laji 25, 200m PU P14,15,16  Loppukilpailut (6) 
Oletettu alkamisaika 18:51 
Erä 1 (6) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
               
Alexander Mattsson  2003  03A981  ÅSF    25m  2:43.17  2:43.17 
Julius Airas  2003  03A835  LaUS    25m  2:42.57  2:42.57 
Mio Harju  2002  02A064  TaTU    25m  2:38.50  2:38.50 
Paavo Erkinaro  2003  03A020  OU    25m  2:41.02  2:41.02 
Visa Kotiniitty  2003  03A284  UiTa    25m  2:42.88  2:42.88 
Matias Gustafsson  2002  02B009  RaisU    25m  2:44.32  2:44.32 
               

 
Erä 2 (6) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Kirill Helsing  2002  02A658  VUS-VSS    25m  2:37.74  2:37.74 
Eetu Palvanen  2003  03A507  LaUS    25m  2:36.48  2:36.48 
Olli Malmberg  2001  01A368  Octopus    25m  2:29.71  2:29.71 
Pirkka Perkola  2001  01A240  TaTU    25m  2:28.90  2:28.90 
Elias Filippovits  2002  02A955  ORCA    25m  2:29.47  2:29.47 
Olli-Pekka Pietarila  2003  03A223  OU    25m  2:35.62  2:35.62 
Urho Lyytinen  2003  03A229  UiTa    25m  2:37.21  2:37.21 
Kasper Lytz  2003  03A418  SCR    25m  2:37.77  2:37.77 

 
Erä 3 (6) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Elias Juntunen  2002  02A075  KemPy    25m  2:27.78  2:27.78 
Daniel Rinne  2002  02B263  Cetus    25m  2:27.25  2:27.25 
Eemeli Raninen  2001  01A495  HSS    25m  2:21.90  2:21.90 
Atte Alila  2001  01B157  AQUILA    25m  2:21.04  2:21.04 
Kasper Envalds  2001  01A496  Vanders    25m  2:21.19  2:21.19 
Oskari Hynynen  2001  01A113  ÅSK    25m  2:23.50  2:23.50 
Ethan Brady  2002  02B293  VUS-VSS    25m  2:27.33  2:27.33 
Veeti Veijonen  2001  01A297  SWIM    25m  2:28.11  2:28.11 

 
Erä 4 (6) (14 v) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Niko Matela  2003  03A039  LrU    25m  2:29.07  2:29.07 
Alex Lydman  2003  03A218  VUS-VSS    25m  2:24.88  2:24.88 
Lassi Haimi  2003  03A559  HSS    25m  2:18.69  2:18.69 
Arttu Mäenpää  2003  03A892  ÅSK    25m  2:14.62  2:14.62 
Lari Tumanoff  2003  03A150  HSS    25m  2:18.20  2:18.20 
Jami Ihalainen  2003  03A382  UKK    25m  2:22.38  2:22.38 
Luukas Vainio  2003  03A099  Cetus    25m  2:27.82  2:27.82 
Isak Jatkola  2003  03A470  BS-PU    25m  2:32.73  2:32.73 

 
Erä 5 (6) (15 v) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Leo Mikkonen  2002  02A233  Cetus    25m  2:25.67  2:25.67 
Elias Laine  2002  02A521  ÅSK    25m  2:18.78  2:18.78 
Eemeli Leinonen  2002  02A681  UiTa    25m  2:16.29  2:16.29 
Efim Romanov  2002  02B256  TaTU    25m  2:13.02  2:13.02 
Jesper Lietzén  2002  02A171  ÅSK    25m  2:13.28  2:13.28 
Lasse Pulkkinen  2002  02A039  OU    25m  2:18.67  2:18.67 
Wäinö Koskinen  2002  02A267  UiTa    25m  2:19.04  2:19.04 
Matias Rajavaara  2002  02A651  OU    25m  2:25.81  2:25.81 

 
Erä 6 (6) (16 v) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Noa Mäkelä  2001  01A112  KemPy    25m  2:17.97  2:17.97 
Atte Moilanen  2001  01A253  OU    25m  2:12.49  2:12.49 
Mohamed Ezzat  2001  01A613  AUi    25m  2:11.85  2:11.85 
Erik Nurmi  2001  01A470  Vanders    25m  2:07.53  2:07.53 
Leo Roine  2001  01B182  UiTa    25m  2:11.05  2:11.05 
Claes Fjellström  2001  01A078  VUS-VSS    25m  2:12.30  2:12.30 
Juho Porkkala  2001  01A128  SeUi    25m  2:14.90  2:14.90 
Herman Widbom  2001  01A188  Cetus    25m  2:18.76  2:18.76 

 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.00  Tulostuspäivämäärä  02 joulukuu 2017 
Lisenssinhaltija: Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls  Tulostusaika  16:10 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner