2019-09-15   18:27:59
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma Ikäkausimestaruusuinnit (25m)

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso

Lähtölista Laji 23
Lähtölista 
 
  Kilpailu  LRIKM loppukilpailut 2017    Tulostuspäivämäärä  02 joulukuu 2017   
  Kilpailun paikkakunta  Vaasa    Tulostusaika  16:10   
  Järjestäjä  VUS-VSS         
  Allas  25m         
  Kilpailupäivämäärä  01 joulukuu 2017         
 
 
 
Laji 23, 100m VU P13,14,15,16  Loppukilpailut (8) 
Oletettu alkamisaika 18:15 
Erä 1 (8) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
               
Juuso Leppänen  2004  04A791  AUi    25m  1:02.50  1:02.50 
Onni Äijälä  2004  04A344  HyUS    25m  1:02.39  1:02.39 
Niilo Kilpeläinen  2004  04A174  TaTU    25m  1:02.17  1:02.17 
Verneri Lehtovaara  2004  04A252  SalU    25m  1:02.30  1:02.30 
Cedric Decena  2004  04A521  OuLo    25m  1:02.40  1:02.40 
               
               

 
Erä 2 (8) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Eetu Salo  2004  04A413  KoU    25m  1:01.93  1:01.93 
Elis Fokin  2003  03A811  HSS    25m  59.67  59.67 
Pauli Salonen  2003  03A394  HU    25m  59.36  59.36 
Juuso Rahikainen  2003  03A265  TuUS    25m  58.78  58.78 
Niklas Hatakka  2003  03A534  Cetus    25m  58.99  58.99 
Matias Rasinmäki  2003  03A961  Cetus    25m  59.63  59.63 
Akseli Maaranen  2004  04A834  HyUS    25m  1:01.89  1:01.89 
Aapo Kinnunen  2004  04A250  ÅSK    25m  1:02.10  1:02.10 

 
Erä 3 (8) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Risto Martikainen  2003  03A605  KoU    25m  58.23  58.23 
Manu Ursin  2002  02A800  KoU    25m  57.50  57.50 
Matias Hjelm  2002  02A098  Vanders    25m  56.80  56.80 
Mihail Khanoukaev  2002  02A241  Cetus    25m  56.78  56.78 
Axel Olander  2002  02A531  TaTU    25m  56.80  56.80 
Jesse Anttila  2002  02A383  KUS-GSS    25m  56.85  56.85 
Onni-Kalle Luomala  2002  02A758  JUK    25m  57.68  57.68 
Sami Uusikumpu  2003  03A403  SiWa    25m  58.50  58.50 

 
Erä 4 (8) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Jaakko Reinonen  2001  01A300  HäUS    25m  56.07  56.07 
Timi Torkkel  2001  01A015  HäUS    25m  55.80  55.80 
Taneli Lantta  2001  01A493  SiWa    25m  55.44  55.44 
Aleksi Helminen  2001  01A494  LaUS    25m  55.15  55.15 
Oskari Hynynen  2001  01A113  ÅSK    25m  55.25  55.25 
Noa Mäkelä  2001  01A112  KemPy    25m  55.68  55.68 
Isak Gramén  2001  01B058  Cetus    25m  56.01  56.01 
Petr Pankratov  2002  02A061  TaTU    25m  56.36  56.36 

 
Erä 5 (8) (13 v) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Tino Kaukonen  2004  04A213  HTU    25m  1:00.84  1:00.84 
Taavi Backman  2004  04A048  LaUS    25m  1:00.48  1:00.48 
Pavel Pankratov  2004  04A029  TaTU    25m  59.56  59.56 
Santeri Pulkkinen  2004  04A223  LaUS    25m  56.87  56.87 
Danil Seksenov  2004  04A126  Vanders    25m  57.37  57.37 
Lassi Niemi  2004  04A093  TaTU    25m  1:00.00  1:00.00 
Joonas Maaranen  2004  04A835  HyUS    25m  1:00.68  1:00.68 
Konsta Kallio  2004  04A610  UiTa    25m  1:01.06  1:01.06 

 
Erä 6 (8) (14 v) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Aleksi Koprinen  2003  03A416  HSS    25m  56.00  56.00 
Lari Tumanoff  2003  03A150  HSS    25m  55.68  55.68 
Santeri Herpola  2003  03A188  ÅSK    25m  55.15  55.15 
Lassi Haimi  2003  03A559  HSS    25m  54.90  54.90 
Marcus Forsel  2003  03A127  ÅSK    25m  54.92  54.92 
Alex Lydman  2003  03A218  VUS-VSS    25m  55.40  55.40 
Johan Krister Fredriksson  2003  03A724  HSS    25m  55.81  55.81 
Jami Ihalainen  2003  03A382  UKK    25m  56.15  56.15 

 
Erä 7 (8) (15 v) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Roope Paatos  2002  02A108  RaisU    25m  56.21  56.21 
Oscar Skjäl  2002  02A684  Cetus    25m  55.30  55.30 
Oskari Aalto  2002  02A016  Cetus    25m  54.48  54.48 
Ronny Brännkärr  2002  02A150  KemTU    25m  52.66  52.66 
Antti Leppänen  2002  02A243  LaUS    25m  54.33  54.33 
Kalle Mäkinen  2002  02A088  Vanders    25m  54.78  54.78 
Daniel Rinne  2002  02B263  Cetus    25m  55.51  55.51 
Ethan Brady  2002  02B293  VUS-VSS    25m  56.27  56.27 

 
Erä 8 (8) (16 v) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Eemil Kylmä  2001  01A631  Cetus    25m  54.95  54.95 
Roni Kallström  2001  01A092  Cetus    25m  54.57  54.57 
Alexander Kislitsyn  2001  01A981  SWIM    25m  54.33  54.33 
Veeti Ruohtula  2001  01A193  JoUS    25m  54.02  54.02 
Joonas Mustonen  2001  01A643  LaUS    25m  54.07  54.07 
Petteri Haverinen  2001  01B030  LaUS    25m  54.34  54.34 
Veeti Haikonen  2001  01A104  HSS    25m  54.64  54.64 
Tuomas Jokinen  2001  01A556  Cetus    25m  55.02  55.02 

 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.00  Tulostuspäivämäärä  02 joulukuu 2017 
Lisenssinhaltija: Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls  Tulostusaika  16:10 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner