2019-09-22   18:30:04
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma Ikäkausimestaruusuinnit (25m)

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso

Lähtölista Laji 22
Lähtölista 
 
  Kilpailu  LRIKM loppukilpailut 2017    Tulostuspäivämäärä  02 joulukuu 2017   
  Kilpailun paikkakunta  Vaasa    Tulostusaika  16:10   
  Järjestäjä  VUS-VSS         
  Allas  25m         
  Kilpailupäivämäärä  01 joulukuu 2017         
 
 
 
Laji 22, 100m SU T12,13,14,15  Loppukilpailut (8) 
Oletettu alkamisaika 17:43 
Erä 1 (8) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Maria Korkalainen  2005  05A667  JoUS    25m  1:16.22  1:16.22 
Elina Ryynänen  2005  05A067  SiWa    25m  1:15.92  1:15.92 
Lumi Luoma  2005  05A133  UH    25m  1:15.62  1:15.62 
Lilli Kulpakko  2005  05A070  AUi    25m  1:14.12  1:14.12 
Saara Niemi  2005  05A356  OU    25m  1:14.63  1:14.63 
Fiona Laakso  2005  05A262  ÅSK    25m  1:15.73  1:15.73 
Laura Rajavaara  2005  05A443  OU    25m  1:16.22  1:16.22 
Kerttu Taponen  2005  05A538  AUi    25m  1:16.25  1:16.25 

 
Erä 2 (8) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Anna Edwards  2004  04A597  HSS    25m  1:12.24  1:12.24 
Tinja Lasonen  2004  04A230  PUS    25m  1:12.15  1:12.15 
Sini Salmi  2004  04A294  ÅSK    25m  1:11.75  1:11.75 
Sofia Salospohja  2004  04A153  RaisU    25m  1:11.68  1:11.68 
Petra Kivi  2003  03A153  VUS-VSS    25m  1:11.71  1:11.71 
Inka Elamaa  2004  04A328  OuLo    25m  1:11.86  1:11.86 
Jessica Mäkinen  2004  04A198  UiTa    25m  1:12.20  1:12.20 
Saga Jatkola  2004  04A532  BS-PU    25m  1:12.38  1:12.38 

 
Erä 3 (8) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Maija Nurmi  2003  03A461  ÅSK    25m  1:10.78  1:10.78 
Iris Hanski  2003  03A234  ÅSK    25m  1:10.65  1:10.65 
Helmi Tossavainen  2002  02A572  Cetus    25m  1:09.93  1:09.93 
Milla Nikkanen  2002  02A124  Vanders    25m  1:09.62  1:09.62 
Minttu Paalanen  2003  03A274  LaUS    25m  1:09.84  1:09.84 
Senni Mattila  2003  03A003  PUS    25m  1:10.49  1:10.49 
Ella Hulkki  2004  04A200  VUS-VSS    25m  1:10.77  1:10.77 
Saana Yritys  2003  03A035  UH    25m  1:11.22  1:11.22 

 
Erä 4 (8) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Julia Koivisto  2002  02A092  AUi    25m  1:09.53  1:09.53 
Vilja Grundström  2003  03B185  Vanders    25m  1:09.48  1:09.48 
Petra Heikkinen  2002  02A103  OU    25m  1:08.62  1:08.62 
Helmi Heinonen  2002  02A204  RaisU    25m  1:07.99  1:07.99 
Liina Salin  2002  02A762  KUS-GSS    25m  1:08.30  1:08.30 
Katariina Niemi  2002  02A179  ÅSK    25m  1:09.43  1:09.43 
Viivi Merisalo  2002  02A419  SWIM    25m  1:09.49  1:09.49 
Kerttu Nurmi  2003  03A462  ÅSK    25m  1:09.62  1:09.62 

 
Erä 5 (8) (12 v) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Milla Karttunen  2005  05A220  RaisU    25m  1:13.53  1:13.53 
Moona Korpikoski  2005  05A140  Pyry    25m  1:13.34  1:13.34 
Kukka Kangas  2005  05A254  ÅSK    25m  1:12.13  1:12.13 
Vilma Leppähaara  2005  05A009  NumKis    25m  1:09.30  1:09.30 
Aino Hinkka  2005  05A066  UKK    25m  1:09.70  1:09.70 
Laura Kousa  2005  05A332  Cetus    25m  1:13.28  1:13.28 
Sonila Selimi  2005  05A278  ÅSK    25m  1:13.36  1:13.36 
Kira Lindroos  2005  05A028  Cetus    25m  1:14.07  1:14.07 

 
Erä 6 (8) (13 v) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Aada Rissanen  2004  04A305  Vanders    25m  1:09.85  1:09.85 
Riikka Niskala  2004  04A142  RaisU    25m  1:09.11  1:09.11 
Helmi Jouhten  2004  04A360  KemPy    25m  1:07.65  1:07.65 
Lotta Pälsi  2004  04A147  HSS    25m  1:06.55  1:06.55 
Jenna Pulkkinen  2004  04A155  KoU    25m  1:06.80  1:06.80 
Alina Antila  2004  04A829  NU    25m  1:08.47  1:08.47 
Emilia Sihvo  2004  04A098  RaisU    25m  1:09.58  1:09.58 
Siiri Konkka  2004  04A103  ÅSK    25m  1:10.06  1:10.06 

 
Erä 7 (8) (14 v) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Kiira Kangasniemi  2003  03A124  SeUi    25m  1:09.20  1:09.20 
Madeleine Hiltunen  2003  03A214  OU    25m  1:08.13  1:08.13 
Martta Nygård  2003  03A230  OU    25m  1:06.29  1:06.29 
Rebekka Luoto  2003  03A191  RaisU    25m  1:04.60  1:04.60 
Laura Kellberg  2003  03A441  Cetus    25m  1:05.47  1:05.47 
Sylvia Kuusisto  2003  03A137  AUi    25m  1:07.63  1:07.63 
Sofia Martinkauppi  2003  03A049  UKK    25m  1:08.54  1:08.54 
Wilma Lakanen  2003  03A711  KUS-GSS    25m  1:09.32  1:09.32 

 
Erä 8 (8) (15 v) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Emmi Kaunisto  2002  02A031  PUS    25m  1:07.62  1:07.62 
Venla Suihkonen  2002  02A026  Octopus    25m  1:07.40  1:07.40 
Siri Auvinen  2002  02A342  Cetus    25m  1:05.35  1:05.35 
Emilie Pärnänen  2002  02A541  ÅSK    25m  1:03.24  1:03.24 
Mia Pentti  2002  02A018  SWIM    25m  1:03.31  1:03.31 
Oona Laakso  2002  02A301  ÅSK    25m  1:06.95  1:06.95 
Charlotte Ingberg  2002  02A370  Octopus    25m  1:07.60  1:07.60 
Anna Vira  2002  02A074  AUi    25m  1:07.98  1:07.98 

 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.00  Tulostuspäivämäärä  02 joulukuu 2017 
Lisenssinhaltija: Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls  Tulostusaika  16:10 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner