2019-09-15   18:25:03
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma Ikäkausimestaruusuinnit (25m)

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso

Lähtölista Laji 18
Lähtölista 
 
  Kilpailu  LRIKM loppukilpailut 2017    Tulostuspäivämäärä  02 joulukuu 2017   
  Kilpailun paikkakunta  Vaasa    Tulostusaika  09:15   
  Järjestäjä  VUS-VSS         
  Allas  25m         
  Kilpailupäivämäärä  01 joulukuu 2017         
 
 
 
Laji 18, 400m VU P13,14,15,16  Loppukilpailut (8) 
Oletettu alkamisaika 11:25 
Erä 1 (8) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Aapo Kinnunen  2004  04A250  ÅSK    25m  4:57.90  4:57.90 
Arttu Haipus  2004  04A723  KemPy    25m  4:57.01  4:57.01 
Niilo Kilpeläinen  2004  04A174  TaTU    25m  4:53.36  4:53.36 
Jaakko Pihlava  2004  04A845  AUi    25m  4:52.66  4:52.66 
Waldemar Palombi  2004  04A428  HSS    25m  4:53.26  4:53.26 
Riccardo Castagno  2004  04A401  UiTa    25m  4:56.06  4:56.06 
Elmeri Aho  2004  04A232  SeUi    25m  4:57.23  4:57.23 
Eetu Salo  2004  04A413  KoU    25m  4:58.08  4:58.08 

 
Erä 2 (8) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Panu Kautto  2003  03A679  LrU    25m  4:36.55  4:36.55 
Ruslan Panschin  2001  01B198  ORCA    25m  4:35.53  4:35.53 
Matias Rasinmäki  2003  03A961  Cetus    25m  4:33.90  4:33.90 
Oliver Kela  2002  02A668  SCR    25m  4:32.36  4:32.36 
Luukas Vainio  2003  03A099  Cetus    25m  4:32.91  4:32.91 
Eetu Palvanen  2003  03A507  LaUS    25m  4:34.66  4:34.66 
Aaro Kangasmaa  2001  01A471  VUS-VSS    25m  4:36.28  4:36.28 
Ali Khalili  2001  01A554  VUS-VSS    25m  4:36.98  4:36.98 

 
Erä 3 (8) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Wäinö Koskinen  2002  02A267  UiTa    25m  4:31.86  4:31.86 
Veikka Saren  2002  02A809  SomE    25m  4:31.60  4:31.60 
Risto Martikainen  2003  03A605  KoU    25m  4:30.97  4:30.97 
Elias Juntunen  2002  02A075  KemPy    25m  4:29.09  4:29.09 
Hugo Enroth  2001  01A477  ÅSK    25m  4:30.33  4:30.33 
Juho Laukkanen  2001  01A473  SiWa    25m  4:31.27  4:31.27 
Sami Uusikumpu  2003  03A403  SiWa    25m  4:31.67  4:31.67 
Toni Lipponen  2003  03A125  KemUS    25m  4:32.09  4:32.09 

 
Erä 4 (8) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Jere Broman  2002  02A116  Pyry    25m  4:27.90  4:27.90 
Lauri Krapf  2001  01B151  HSS    25m  4:26.01  4:26.01 
Leo Mikkonen  2002  02A233  Cetus    25m  4:24.22  4:24.22 
Akseli Kontiainen  2002  02A455  JoUS    25m  4:23.45  4:23.45 
Mohamed Ezzat  2001  01A613  AUi    25m  4:23.93  4:23.93 
Eemeli Raninen  2001  01A495  HSS    25m  4:25.84  4:25.84 
Kirill Helsing  2002  02A658  VUS-VSS    25m  4:27.64  4:27.64 
Olli-Pekka Pietarila  2003  03A223  OU    25m  4:28.84  4:28.84 

 
Erä 5 (8) (13 v) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Konsta Kallio  2004  04A610  UiTa    25m  4:48.41  4:48.41 
Pavel Pankratov  2004  04A029  TaTU    25m  4:47.67  4:47.67 
Lassi Niemi  2004  04A093  TaTU    25m  4:41.94  4:41.94 
Santeri Pulkkinen  2004  04A223  LaUS    25m  4:31.04  4:31.04 
Taavi Backman  2004  04A048  LaUS    25m  4:38.27  4:38.27 
Davin Lindholm  2004  04B010  HSS    25m  4:44.31  4:44.31 
Miro Birkstedt  2004  04A020  TaTU    25m  4:48.31  4:48.31 
Seweryn Pastucha  2004  04A100  RaisU    25m  4:51.93  4:51.93 

 
Erä 6 (8) (14 v) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Niklas Hatakka  2003  03A534  Cetus    25m  4:23.62  4:23.62 
Jami Ihalainen  2003  03A382  UKK    25m  4:23.30  4:23.30 
Akseli Hakala  2003  03A023  UiTa    25m  4:21.73  4:21.73 
Alex Lydman  2003  03A218  VUS-VSS    25m  4:12.81  4:12.81 
Aku Kaila  2003  03A054  RaisU    25m  4:18.15  4:18.15 
Lari Tumanoff  2003  03A150  HSS    25m  4:23.13  4:23.13 
Arttu Mäenpää  2003  03A892  ÅSK    25m  4:23.56  4:23.56 
Johan Krister Fredriksson  2003  03A724  HSS    25m  4:26.98  4:26.98 

 
Erä 7 (8) (15 v) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Axel Olander  2002  02A531  TaTU    25m  4:18.91  4:18.91 
Oskari Aalto  2002  02A016  Cetus    25m  4:16.48  4:16.48 
Oscar Skjäl  2002  02A684  Cetus    25m  4:13.37  4:13.37 
Jesper Lietzén  2002  02A171  ÅSK    25m  4:11.01  4:11.01 
Roope Paatos  2002  02A108  RaisU    25m  4:11.23  4:11.23 
Matias Hjelm  2002  02A098  Vanders    25m  4:16.07  4:16.07 
Efim Romanov  2002  02B256  TaTU    25m  4:18.05  4:18.05 
Ethan Brady  2002  02B293  VUS-VSS    25m  4:21.28  4:21.28 

 
Erä 8 (8) (16 v) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Herman Widbom  2001  01A188  Cetus    25m  4:19.67  4:19.67 
Juho Porkkala  2001  01A128  SeUi    25m  4:18.88  4:18.88 
Atte Moilanen  2001  01A253  OU    25m  4:16.54  4:16.54 
Taneli Lantta  2001  01A493  SiWa    25m  4:07.77  4:07.77 
Claes Fjellström  2001  01A078  VUS-VSS    25m  4:15.68  4:15.68 
Aleksi Helminen  2001  01A494  LaUS    25m  4:16.98  4:16.98 
Oskari Hynynen  2001  01A113  ÅSK    25m  4:19.33  4:19.33 
Kasper Envalds  2001  01A496  Vanders    25m  4:22.01  4:22.01 

 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.00  Tulostuspäivämäärä  02 joulukuu 2017 
Lisenssinhaltija: Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls  Tulostusaika  09:15 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner