2019-09-22   19:05:35
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma Ikäkausimestaruusuinnit (25m)

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso

Lähtölista Laji 17
Lähtölista 
 
  Kilpailu  LRIKM loppukilpailut 2017    Tulostuspäivämäärä  02 joulukuu 2017   
  Kilpailun paikkakunta  Vaasa    Tulostusaika  09:15   
  Järjestäjä  VUS-VSS         
  Allas  25m         
  Kilpailupäivämäärä  01 joulukuu 2017         
 
 
 
Laji 17, 100m PU T12,13,14,15  Loppukilpailut (8) 
Oletettu alkamisaika 11:08 
Erä 1 (8) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Sofia Rinne  2005  05A850  Cetus    25m  1:18.63  1:18.63 
Kerttu Taponen  2005  05A538  AUi    25m  1:16.87  1:16.87 
Salma Mäntynen  2005  05A445  AQUILA    25m  1:16.27  1:16.27 
Saara Niemi  2005  05A356  OU    25m  1:15.56  1:15.56 
Kukka Kangas  2005  05A254  ÅSK    25m  1:16.08  1:16.08 
Moona Korpikoski  2005  05A140  Pyry    25m  1:16.32  1:16.32 
Kira Lindroos  2005  05A028  Cetus    25m  1:18.37  1:18.37 
Milla Lempiälä  2005  05A436  LUS    25m  1:18.94  1:18.94 

 
Erä 2 (8) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Aino Rantala  2004  04A204  ÅSK    25m  1:13.58  1:13.58 
Kaisa Himanen  2003  03A163  MiUS    25m  1:13.51  1:13.51 
Riikka Niskala  2004  04A142  RaisU    25m  1:13.42  1:13.42 
Anni Koivula  2003  03B130  Pyry    25m  1:12.43  1:12.43 
Iida Heikkinen  2004  04A273  UI    25m  1:12.53  1:12.53 
Wilma Långström  2004  04A170  HSS    25m  1:13.44  1:13.44 
Tinja Lasonen  2004  04A230  PUS    25m  1:13.53  1:13.53 
Ella Hulkki  2004  04A200  VUS-VSS    25m  1:13.76  1:13.76 

 
Erä 3 (8) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Ronja Myllykallio  2003  03A501  Pyry    25m  1:12.20  1:12.20 
Julia Peltola  2003  03A091  Cetus    25m  1:12.02  1:12.02 
Veera Säämänen  2004  04A007  HSS    25m  1:11.89  1:11.89 
Henna Hökkä  2003  03A216  OU    25m  1:11.01  1:11.01 
Iris Hanski  2003  03A234  ÅSK    25m  1:11.43  1:11.43 
Venla Säntti  2003  03A589  OU    25m  1:11.90  1:11.90 
Aada Rissanen  2004  04A305  Vanders    25m  1:12.03  1:12.03 
Eveliina Koivula  2003  03A192  UiTa    25m  1:12.29  1:12.29 

 
Erä 4 (8) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Olivia Koski  2002  02A391  AUi    25m  1:09.35  1:09.35 
Peppi Palokangas  2002  02A100  SWIM    25m  1:09.21  1:09.21 
Venla Suihkonen  2002  02A026  Octopus    25m  1:08.65  1:08.65 
Vera Vartiainen  2002  02A772  JUK    25m  1:08.14  1:08.14 
Julia Koivisto  2002  02A092  AUi    25m  1:08.61  1:08.61 
Charlotte Ingberg  2002  02A370  Octopus    25m  1:08.96  1:08.96 
Nea Winqvist  2002  02A729  BS-PU    25m  1:09.30  1:09.30 
Amanda Paukkunen  2002  02A895  SWIM    25m  1:09.39  1:09.39 

 
Erä 5 (8) (12 v) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Sonila Selimi  2005  05A278  ÅSK    25m  1:14.61  1:14.61 
Karla Tiainen  2005  05A246  SiWa    25m  1:14.42  1:14.42 
Lilli Kulpakko  2005  05A070  AUi    25m  1:11.85  1:11.85 
Maria Korkalainen  2005  05A667  JoUS    25m  1:09.12  1:09.12 
Aino Hinkka  2005  05A066  UKK    25m  1:10.19  1:10.19 
Vilma Leppähaara  2005  05A009  NumKis    25m  1:14.19  1:14.19 
Riina Niemi  2005  05A089  SCR    25m  1:14.49  1:14.49 
Tuuli Pippuri  2005  05A146  Cetus    25m  1:14.83  1:14.83 

 
Erä 6 (8) (13 v) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Helmi Jouhten  2004  04A360  KemPy    25m  1:11.32  1:11.32 
Siiri Arjanmaa  2004  04A173  UiTa    25m  1:10.19  1:10.19 
Saga Jatkola  2004  04A532  BS-PU    25m  1:07.78  1:07.78 
Lotta Pälsi  2004  04A147  HSS    25m  1:04.58  1:04.58 
Siiri Konkka  2004  04A103  ÅSK    25m  1:07.28  1:07.28 
Annukka Pihkamäki  2004  04A161  RiUS    25m  1:08.40  1:08.40 
Oona Sirkiä  2004  04A596  ÅSK    25m  1:10.69  1:10.69 
Adeliina Kaarlenkaski  2004  04A139  UiTa    25m  1:11.63  1:11.63 

 
Erä 7 (8) (14 v) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Kiira Kangasniemi  2003  03A124  SeUi    25m  1:09.21  1:09.21 
Minttu Paalanen  2003  03A274  LaUS    25m  1:08.25  1:08.25 
Róza Nagy  2003  03B208  Cetus    25m  1:07.98  1:07.98 
Laura Lahtinen  2003  03A386  HSS    25m  1:02.13  1:02.13 
Madeleine Hiltunen  2003  03A214  OU    25m  1:07.40  1:07.40 
Sonja Lehtinen  2003  03A385  HU    25m  1:08.07  1:08.07 
Siiri Reiniluoto  2003  03A203  HSS    25m  1:09.05  1:09.05 
Emma Haglund  2003  03A493  VUS-VSS    25m  1:09.85  1:09.85 

 
Erä 8 (8) (15 v) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Sofia Nieminen  2002  02A478  HäUS    25m  1:07.65  1:07.65 
Anna Vira  2002  02A074  AUi    25m  1:06.90  1:06.90 
Emma Uusküla  2002  02A310  AUi    25m  1:06.10  1:06.10 
Siri Auvinen  2002  02A342  Cetus    25m  1:02.81  1:02.81 
Anniina Kallio  2002  02A207  RaisU    25m  1:03.04  1:03.04 
Ina Pollari  2002  02A035  UiTa    25m  1:06.75  1:06.75 
Emmi Kaunisto  2002  02A031  PUS    25m  1:07.63  1:07.63 
Elisa Vakkuri  2002  02A029  KemUS    25m  1:07.86  1:07.86 

 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.00  Tulostuspäivämäärä  02 joulukuu 2017 
Lisenssinhaltija: Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls  Tulostusaika  09:15 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner