2019-09-15   18:25:00
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma Ikäkausimestaruusuinnit (25m)

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso

Lähtölista Laji 1
Lähtölista 
 
  Kilpailu  LRIKM loppukilpailut 2017    Tulostuspäivämäärä  01 joulukuu 2017   
  Kilpailun paikkakunta  Vaasa    Tulostusaika  09:08   
  Järjestäjä  VUS-VSS         
  Allas  25m         
  Kilpailupäivämäärä  01 joulukuu 2017         
 
 
 
Laji 1, 100m RU T12,13,14,15  Loppukilpailut (8) 
Oletettu alkamisaika 10:00 
Erä 1 (8) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Sofia Rinne  2005  05A850  Cetus    25m  1:25.02  1:25.02 
Aino Ollikainen  2005  05A182  KeuTo    25m  1:24.35  1:24.35 
Kerttu Taponen  2005  05A538  AUi    25m  1:23.67  1:23.67 
Teea Jestoi  2005  05A173  KUS-GSS    25m  1:23.11  1:23.11 
Inka Vahtola  2005  05A401  Cetus    25m  1:23.63  1:23.63 
Lilli Kulpakko  2005  05A070  AUi    25m  1:23.67  1:23.67 
Milla Lempiälä  2005  05A436  LUS    25m  1:24.82  1:24.82 
Milla Karttunen  2005  05A220  RaisU    25m  1:25.11  1:25.11 

 
Erä 2 (8) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Greta Beszteri  2004  04A257  Cetus    25m  1:19.63  1:19.63 
Iida Heikkinen  2004  04A273  UI    25m  1:19.22  1:19.22 
Milla-Lotta Tapanainen  2003  03A610  Cetus    25m  1:19.06  1:19.06 
Emma Hämäläinen  2003  03A424  ViesU    25m  1:18.78  1:18.78 
Jessica Mäkinen  2004  04A198  UiTa    25m  1:18.91  1:18.91 
Vilhelmiina Wegelius  2002  02A466  JoUS    25m  1:19.08  1:19.08 
Juulia Käräjämies  2003  03A037  NumKis    25m  1:19.39  1:19.39 
Kerttu Nurmi  2003  03A462  ÅSK    25m  1:20.23  1:20.23 

 
Erä 3 (8) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Aada Hakala  2004  04A041  UiTa    25m  1:18.71  1:18.71 
Emmi Manninen  2004  04A011  UiTa    25m  1:18.48  1:18.48 
Siiri Pellinen  2003  03A581  SWIM    25m  1:18.29  1:18.29 
Helmi Tossavainen  2002  02A572  Cetus    25m  1:17.85  1:17.85 
Minna Ingi  2002  02A339  VUS-VSS    25m  1:18.14  1:18.14 
Sole Piirainen  2002  02A509  SCV    25m  1:18.30  1:18.30 
Nicole Yisrael  2004  04A207  SiWa    25m  1:18.69  1:18.69 
Tinja Lasonen  2004  04A230  PUS    25m  1:18.75  1:18.75 

 
Erä 4 (8) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Katariina Niemi  2002  02A179  ÅSK    25m  1:17.51  1:17.51 
Senni Jouhten  2002  02A428  KemPy    25m  1:16.98  1:16.98 
Iiris Yli-Jama  2003  03A354  ÅSK    25m  1:16.60  1:16.60 
Oona Laakso  2002  02A301  ÅSK    25m  1:16.04  1:16.04 
Pinja Paulomo  2002  02A288  Cetus    25m  1:16.58  1:16.58 
Laura Markuksela  2004  04A336  OuLo    25m  1:16.90  1:16.90 
Róza Nagy  2003  03B208  Cetus    25m  1:17.03  1:17.03 
Aida Pasma  2003  03A816  RiUS    25m  1:17.58  1:17.58 

 
Erä 5 (8) (12 v) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Kukka Kangas  2005  05A254  ÅSK    25m  1:22.24  1:22.24 
Kira Lindroos  2005  05A028  Cetus    25m  1:21.80  1:21.80 
Aino Hinkka  2005  05A066  UKK    25m  1:20.75  1:20.75 
Tuuli Pippuri  2005  05A146  Cetus    25m  1:19.59  1:19.59 
Saara Niemi  2005  05A356  OU    25m  1:19.78  1:19.78 
Maria Korkalainen  2005  05A667  JoUS    25m  1:21.05  1:21.05 
Milla Strandberg  2005  05A006  Vanders    25m  1:21.93  1:21.93 
Viivi Säntti  2005  05A161  OU    25m  1:22.99  1:22.99 

 
Erä 6 (8) (13 v) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Anna Edwards  2004  04A597  HSS    25m  1:16.49  1:16.49 
Meeri Yli-Äyhö  2004  04A166  UKK    25m  1:16.26  1:16.26 
Jenna Pulkkinen  2004  04A155  KoU    25m  1:14.47  1:14.47 
Pinja Taskila  2004  04A073  OU    25m  1:14.01  1:14.01 
Siiri Ala-Karvia  2004  04A363  UiTa    25m  1:14.36  1:14.36 
Lotta Pälsi  2004  04A147  HSS    25m  1:15.36  1:15.36 
Sohvi Kallinen  2004  04A222  LaUS    25m  1:16.38  1:16.38 
Siiri Konkka  2004  04A103  ÅSK    25m  1:16.81  1:16.81 

 
Erä 7 (8) (14 v) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Roosa Kärkkäinen  2003  03A051  OuLo    25m  1:16.05  1:16.05 
Emma Haglund  2003  03A493  VUS-VSS    25m  1:13.97  1:13.97 
Martta Ruuska  2003  03A582  SWIM    25m  1:12.58  1:12.58 
Rebekka Luoto  2003  03A191  RaisU    25m  1:09.61  1:09.61 
Laura Lahtinen  2003  03A386  HSS    25m  1:10.70  1:10.70 
Siiri Einiö  2003  03A357  Gladius    25m  1:13.85  1:13.85 
Minja Lukkari  2003  03A364  OU    25m  1:14.20  1:14.20 
Cindy Palm  2003  03A052  Cetus    25m  1:16.28  1:16.28 

 
Erä 8 (8) (15 v) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Emma von Dickoff  2002  02A117  UiTa    25m  1:15.05  1:15.05 
Mirka Mettinen  2002  02A159  Cetus    25m  1:14.94  1:14.94 
Ina Pollari  2002  02A035  UiTa    25m  1:14.16  1:14.16 
Emilia Liven  2002  02A205  AUi    25m  1:13.06  1:13.06 
Emma Uusküla  2002  02A310  AUi    25m  1:13.39  1:13.39 
Sini Silvennoinen  2002  02A080  ÅSK    25m  1:14.68  1:14.68 
Peppi Siirtola  2002  02A144  Cetus    25m  1:14.96  1:14.96 
Enni Lahtinen  2002  02A363  UiTa    25m  1:15.55  1:15.55 

 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.00  Tulostuspäivämäärä  01 joulukuu 2017 
Lisenssinhaltija: Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls  Tulostusaika  09:08 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner