Program for SM/NSM (25 m)
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Del tekmovanja
Laji 61, 100m Sekauinti Miehet Aikuinen |
# | Nimi | Synt | Seura | Luokka | Allas | Alkup. | Ilm.aika | Tila |
1 | Vuorela Teemu | 1994 | SWIM | 25 m | 53.78 | 53.78 | ||
2 | Tuomola Andrei | 1989 | HSS | 25 m | 54.94 | 54.94 | ||
3 | Oksa Ossi | 1988 | ÅSK | 25 m | 55.21 | 55.21 | ||
4 | Vasko Miro | 1993 | OU | 25 m | 55.67 | 55.67 | ||
5 | Laakso Mikael | 1997 | RiUS | 25 m | 56.40 | 56.40 | ||
6 | Viitanen Teemu | 1992 | TaTU | 25 m | 57.60 | 57.60 | ||
7 | Aaltomaa Sami | 1992 | OU | 25 m | 57.73 | 57.73 | ||
8 | Smeds Kaj | 1998 | JS-PU | 25 m | 57.77 | 57.77 | ||
9 | Mäkelä Niko | 1998 | RiUS | 25 m | 57.82 | 57.82 | ||
10 | Suominen Wilhelm | 1999 | ÅSK | 25 m | 58.01 | 58.01 | ||
11 | Erkinaro Arttu | 1992 | OU | 25 m | 58.13 | 58.13 | ||
12 | Brännkärr Ronny | 2002 | KemTU | 25 m | 58.14 | 58.14 | ||
13 | Rannikko Otto | 1999 | ÅSK | 25 m | 58.15 | 58.15 | ||
14 | Pakarinen Sami | 1992 | SiWa | 25 m | 58.25 | 58.25 | ||
15 | Hölttä Santeri | 2000 | HSS | 25 m | 58.54 | 58.54 | ||
16 | Ruohtula Veeti | 2001 | JoUS | 25 m | 58.63 | 58.63 | ||
17 | Eiserbeck Roope | 1999 | JoUS | 25 m | 58.78 | 58.78 | ||
18 | Reunanen Niklas | 1998 | HäUS | 25 m | 59.06 | 59.06 | ||
19 | Kujala Rasmus | 1999 | HSS | 25 m | 59.15 | 59.15 | ||
20 | Ikonen Tuomas | 1996 | LrU | 25 m | 59.40 | 59.40 | ||
21 | Patinen Reko | 1998 | NumKis | 25 m | 59.42 | 59.42 | ||
22 | Herpola Oskari | 2001 | ÅSK | 25 m | 59.45 | 59.45 | ||
23 | Varho Eemil | 1997 | RaUS | 25 m | 59.54 | 59.54 | ||
24 | Tolvanen Miika | 1996 | JoUS | 25 m | 59.72 | 59.72 | ||
25 | Rantanen Antti | 1992 | Plaani | 25 m | 59.76 | 59.76 | ||
26 | Sievers Jakob | 2000 | UiTa | 25 m | 1:00.05 | 1:00.05 | ||
27 | Ylikärppä Riku | 1998 | KemUS | 25 m | 1:00.10 | 1:00.10 | ||
28 | Pentti Miika | 1997 | Cetus | 25 m | 1:00.13 | 1:00.13 | ||
29 | Lehtonen Teemu | 2000 | UiTa | 25 m | 1:00.24 | 1:00.24 | ||
30 | Forsel Marcus | 2003 | ÅSK | 25 m | 1:00.33 | 1:00.33 | ||
31 | Leiponen Antti | 1998 | JUK | 25 m | 1:00.44 | 1:00.44 | ||
32 | Aalto Oskari | 2002 | Cetus | 25 m | 1:00.83 | 1:00.83 | ||
33 | Taimisto Hermanni | 2000 | VUS-VSS | 25 m | 1:01.16 | 1:01.16 | ||
34 | Päivinen Elias | 1997 | SWIM | 25 m | 1:01.40 | 1:01.40 | ||
35 | Arvo Oskari | 2002 | AUi | 25 m | 1:01.46 | 1:01.46 | ||
36 | Thodin Viktor | 2000 | JS-PU | 25 m | 1:01.79 | 1:01.79 | ||
37 | Heinilä Jami | 2000 | HSS | 25 m | 1:01.81 | 1:01.81 | ||
38 | Kulmala Atte | 1998 | UiTa | 25 m | 1:01.93 | 1:01.93 | ||
39 | Ruohtula Roope | 2000 | JoUS | 25 m | 1:02.23 | 1:02.23 | ||
40 | Lehti Leevi | 2000 | PUS | 25 m | 1:02.34 | 1:02.34 | ||
41 | Koski Henri | 2000 | Gladius | 25 m | 1:02.41 | 1:02.41 | ||
42 | Siipola Jaakko | 1999 | ÅSK | 25 m | 1:02.49 | 1:02.49 | ||
43 | Gramén Isak | 2001 | Cetus | 25 m | 1:02.50 | 1:02.50 | ||
44 | Tervanen Martti | 2000 | JUK | 25 m | 1:02.61 | 1:02.61 | ||
45 | Vartiainen Miiro | 2001 | JoUS | 25 m | 1:02.67 | 1:02.67 | ||
46 | Hörkkö Tatu | 2001 | UiTa | 25 m | 1:02.73 | 1:02.73 | ||
47 | Kekola Jere | 2000 | SeUi | 25 m | 1:02.84 | 1:02.84 | ||
48 | Mattila Verneri | 1999 | HSS | 25 m | 1:02.89 | 1:02.89 | ||
49 | Soukola Elias | 1999 | JUK | 25 m | 1:02.94 | 1:02.94 | ||
50 | Nyman Eetu | 1999 | VeUS | 25 m | 1:03.25 | 1:03.25 | ||
51 | Heikkinen Arttu | 2000 | UiTa | 25 m | 1:03.35 | 1:03.35 | ||
52 | Hukka Eelis | 1999 | SCR | 25 m | 1:03.58 | 1:03.58 | ||
53 | Fjellström Claes | 2001 | VUS-VSS | 25 m | 1:03.60 | 1:03.60 | ||
54 | Rissanen Rami | 1999 | PUS | 25 m | 1:03.85 | 1:03.85 | ||
Tekijä: WinGrodan 1.26.00 | Tulostuspäivämäärä | 10 marraskuu 2017 |
Lisenssinhaltija: Suomen Uimaliitto | Tulostusaika | 14:16 |