Ohjelma SM/NSM (25 m)
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Lähtölista Laji 46
|
Kilpailu |
Suomen mestaruusuinnit (25m) |
|
Tulostuspäivämäärä |
18 marraskuu 2017 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Oulu |
|
Tulostusaika |
08:40 |
|
|
Järjestäjä |
OU |
|
|
|
|
|
Allas |
25m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
16 marraskuu 2017 |
|
|
|
|
Laji 46, 200m Rintauinti Naiset |
Alkuerät (5) |
ME: Rebecca SONI (1987) 2:14.57 2009-12-18 |
SE: Jenna Laukkanen (1995) 2:20.75 2015-11-19 |
Nuorten SE: Silja Känsäkoski (1997) 2:22.56 2014-12-14 |
|
Erä 1 (5) , Nuori |
|
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
Luokka |
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Pippi Nordström |
2001 |
01A854 |
HU |
|
25m |
2:45.42 |
2:45.42 |
|
3 |
Róza Nagy |
2003 |
03B208 |
Cetus |
|
50m |
2:51.03 |
2:45.03 |
|
4 |
Ada Nyström |
2001 |
01A572 |
HSS |
|
50m |
2:49.42 |
2:43.42 |
|
5 |
Janna Appelberg |
2001 |
01A954 |
HSS |
|
50m |
2:49.79 |
2:43.79 |
|
6 |
Julia Sottinen |
2000 |
00A034 |
PUS |
|
50m |
2:51.03 |
2:45.03 |
|
7 |
Lotta Aho |
2000 |
00B236 |
AUi |
|
25m |
2:48.25 |
2:48.25 |
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
Luokka |
|
1 |
Sofia Lehtinen |
2000 |
00B030 |
Cetus |
|
50m |
2:47.65 |
2:41.65 |
|
2 |
Minja Lukkari |
2003 |
03A364 |
OU |
|
25m |
2:39.80 |
2:39.80 |
|
3 |
Emma Haglund |
2003 |
03A493 |
VUS-VSS |
|
50m |
2:44.99 |
2:38.99 |
|
4 |
Martta Ruuska |
2003 |
03A582 |
SWIM |
|
50m |
2:44.48 |
2:38.48 |
|
5 |
Katriina Korpi |
2000 |
00A190 |
OuLo |
|
50m |
2:44.57 |
2:38.57 |
|
6 |
Emma Uusküla |
2002 |
02A310 |
AUi |
|
50m |
2:45.35 |
2:39.35 |
|
7 |
Heidi Kivioja |
2000 |
00B005 |
SCV |
|
50m |
2:47.63 |
2:41.63 |
|
8 |
Mirka Mettinen |
2002 |
02A159 |
Cetus |
|
50m |
2:49.37 |
2:43.37 |
|
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
Luokka |
|
1 |
Emilia Liven |
2002 |
02A205 |
AUi |
|
50m |
2:41.69 |
2:35.69 |
|
2 |
Emilia Flyckt |
2001 |
01A649 |
Cetus |
|
50m |
2:39.11 |
2:33.11 |
|
3 |
Laura Lahtinen |
2003 |
03A386 |
HSS |
|
50m |
2:37.42 |
2:31.42 |
|
4 |
Charlotta Edelman |
2001 |
01A845 |
ÅSK |
|
50m |
2:35.20 |
2:29.20 |
|
5 |
Essi-Maria Lillman |
2000 |
00A057 |
LaUS |
|
25m |
2:30.24 |
2:30.24 |
|
6 |
Rebekka Luoto |
2003 |
03A191 |
RaisU |
|
50m |
2:38.87 |
2:32.87 |
|
7 |
Pinja Taskila |
2004 |
04A073 |
OU |
|
50m |
2:40.99 |
2:34.99 |
|
8 |
Aino Ruottu |
2001 |
01A117 |
RiUS |
|
50m |
2:42.29 |
2:36.29 |
|
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
Luokka |
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
Aliisa Liukkonen |
1999 |
99A563 |
HäUS |
|
50m |
2:46.00 |
2:40.00 |
|
4 |
Lotta Hämäläinen |
1998 |
98A987 |
HSS |
|
50m |
2:36.47 |
2:30.47 |
|
5 |
Jade Pönni |
1997 |
97A523 |
NumKis |
|
25m |
2:36.27 |
2:36.27 |
|
6 |
Eerica Kuusjärvi |
1999 |
99A492 |
RaisU |
|
50m |
2:47.96 |
2:41.96 |
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
Luokka |
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Alexandra Pihlajamäki |
1998 |
98A529 |
KUS-GSS |
|
50m |
2:48.98 |
2:42.98 |
|
3 |
Sarah Leena Heim |
1998 |
98B343 |
Cetus |
|
25m |
2:39.31 |
2:39.31 |
|
4 |
Roosa Mäkinen |
1999 |
99B038 |
UiTa |
|
50m |
2:36.17 |
2:30.17 |
|
5 |
Ida Hulkko |
1998 |
98B105 |
TaTU |
|
25m |
2:32.78 |
2:32.78 |
|
6 |
Lotta Aho |
1999 |
99A598 |
HäUS |
|
50m |
2:47.52 |
2:41.52 |
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tekijä: WinGrodan 1.26.00 |
Tulostuspäivämäärä |
18 marraskuu 2017 |
Lisenssinhaltija: Oulun Seurat |
Tulostusaika |
08:40 |
|