Program för Arne Borgs minne & TYR sprint
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Söndag Pass1
Gren 19, 50m Ryggsim Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 53 | Sandström Rebecca | 2003 | LIDINGÖ SK | AS4803 | 25 m | 32.09 | |
2 | 222 | Gustafsson Rebecca | 2003 | SKK | AB5203 | 25 m | 32.40 | |
3 | 290 | Teglöf Isabel | 2003 | SÖDERTÄLJE | AZ3203 | 25 m | 33.44 | |
4 | 171 | Nordeman Freja | 2003 | SK NEPTUN | AU7203 | 25 m | 33.78 | |
5 | 353 | Tottie-Håkansson Filippa | 2003 | TYRESÖ SS | AX9803 | 25 m | 34.00 | |
6 | 273 | Lindberg Vilma | 2004 | SÖDERTÄLJE | AL9204 | 25 m | 34.34 | |
7 | 313 | Angerfelt Tea | 2004 | TYRESÖ SS | AJ7404 | 25 m | 35.06 | |
8 | 95 | Djuphammar Elsa | 2003 | SK NEPTUN | AU0403 | 25 m | 36.39 | |
9 | 63 | Eriksson Emilia | 2004 | MOTALA SS | AG3604 | 25 m | 36.42 | |
10 | 342 | Ringbom Matilda | 2003 | TYRESÖ SS | AX6803 | 25 m | 36.64 | |
11 | 355 | Törnqvist Ella | 2003 | TYRESÖ SS | AQ1603 | 25 m | 36.67 | |
12 | 59 | Viberg Cecilia | 2003 | LIDINGÖ SK | AU1603 | 25 m | 36.70 | |
13 | 110 | Eriksson Madicken | 2003 | SK NEPTUN | AX8203 | 25 m | 37.25 | |
14 | 62 | Carlsson Tilda | 2003 | MOTALA SS | AM2603 | 25 m | 37.37 | |
15 | 90 | Brodd Isabelle | 2003 | SK NEPTUN | AU4803 | 25 m | 37.40 | |
16 | 42 | Engström Eleonora | 2004 | LIDINGÖ SK | AR9404 | 25 m | 37.45 | |
17 | 174 | Pettersdotter Wenster Penny | 2004 | SK NEPTUN | BM3404 | 25 m | 37.63 | |
18 | 427 | Wennerstrand Elsa | 2004 | ÄLVSJÖ SF | BL1604 | 25 m | 38.15 | |
19 | 252 | Bengtsson Frida | 2003 | SÖDERTÄLJE | AY2803 | 25 m | 38.17 | |
20 | 255 | Bethiso Jennifer | 2003 | SÖDERTÄLJE | BT5203 | 25 m | 38.21 | |
21 | 216 | Engelgren Ella | 2004 | SKK | AM9804 | 25 m | 38.29 | |
22 | 49 | Klingberg Lovisa | 2004 | LIDINGÖ SK | BR7604 | 25 m | 38.34 | |
23 | 297 | Vinger Lisa | 2003 | SÖDERTÄLJE | AZ8203 | 50 m | 38.37 | |
24 | 39 | Andersson Amanda | 2003 | LIDINGÖ SK | AS6603 | 25 m | 38.66 | |
25 | 378 | Galway Isabella | 2003 | ÅKERSBERGA | AA3203 | 25 m | 38.80 | |
26 | 126 | Gunnarson Maja | 2003 | SK NEPTUN | BY5603 | 25 m | 38.87 | |
27 | 375 | Fagerlund Alice | 2003 | ÅKERSBERGA | BV9403 | 25 m | 39.01 | |
28 | 232 | Levin Maya | 2004 | SKK | AN3204 | 25 m | 39.22 | |
29 | 307 | Hagberg Moberg Hilma | 2003 | SÖDERTÖRN | BO9803 | 25 m | 39.78 | |
30 | 109 | Eriksson Lilly | 2004 | SK NEPTUN | AS1604 | 25 m | 39.89 | |
31 | 213 | Brunnberg Hilma | 2003 | SKK | BI0603 | 25 m | 39.99 | |
32 | 115 | Friberg Caroline | 2004 | SK NEPTUN | AW9204 | 25 m | 40.80 | |
33 | 47 | Järvinen Linda | 2003 | LIDINGÖ SK | CB6803 | 25 m | 40.97 | |
34 | 292 | Teljstedt Linnéa | 2003 | SÖDERTÄLJE | AZ6203 | 25 m | 41.04 | |
35 | 41 | Carlberg Hanna | 2003 | LIDINGÖ SK | BF1803 | 50 m | 41.30 | |
36 | 358 | Vicente Amanda | 2003 | TYRESÖ SS | AL5403 | 25 m | 41.53 | |
37 | 50 | Liljeberg Beata | 2003 | LIDINGÖ SK | BV1803 | 25 m | 41.83 | |
38 | 395 | Olsson Ella | 2004 | ÅKERSBERGA | AH9204 | 25 m | 41.84 | |
39 | 97 | Dovhammar Annie | 2003 | SK NEPTUN | BV3403 | 50 m | 41.89 | |
40 | 144 | Jomaa Else | 2004 | SK NEPTUN | AK1204 | 25 m | 41.95 | |
41 | 393 | Lundberg Nora | 2003 | ÅKERSBERGA | AT8203 | 25 m | 42.37 | |
42 | 288 | Sörensen Ella | 2004 | SÖDERTÄLJE | BO6604 | 25 m | 42.45 | |
43 | 160 | Lövquist Elsa | 2004 | SK NEPTUN | BD6604 | 50 m | 42.47 | |
44 | 299 | Yitbarek Simona | 2003 | SÖDERTÄLJE | BW3603 | 25 m | 42.60 | |
45 | 78 | Behrenfeldt Agnes | 2004 | SK NEPTUN | AP9604 | 25 m | 42.61 | |
46 | 398 | Strömstedt Saga | 2004 | ÅKERSBERGA | AU5804 | 25 m | 42.71 | |
47 | 396 | Rönnbro Nora | 2004 | ÅKERSBERGA | AU8404 | 25 m | 42.98 | |
48 | 43 | Fahlén Alice | 2003 | LIDINGÖ SK | BQ0203 | 25 m | 43.23 | |
49 | 102 | Elveskog Li | 2004 | SK NEPTUN | AW0604 | 50 m | 43.24 | |
50 | 385 | Isaksson Klara | 2003 | ÅKERSBERGA | BI6803 | 25 m | 43.48 | |
51 | 153 | Litterfeldt Alice | 2003 | SK NEPTUN | AZ3803 | 25 m | 44.13 | |
52 | 376 | Flatow Clara | 2003 | ÅKERSBERGA | BI9603 | 25 m | 44.47 | |
53 | 179 | Rehn Maja | 2004 | SK NEPTUN | AP4804 | 25 m | 44.51 | |
54 | 377 | Frejd Denise | 2003 | ÅKERSBERGA | BI8603 | 25 m | 44.60 | |
55 | 402 | Tormo Lind Marina | 2003 | ÅKERSBERGA | CB2603 | 25 m | 45.42 | |
56 | 33 | Tjernqvist Lova | 2003 | GUSTAVSBER | AP4403 | 25 m | 45.59 | |
57 | 13 | Nygren Ida | 2004 | BOTK-RÖNN | BL2404 | 25 m | 46.27 | |
58 | 285 | St. Clair Maitland Nicola | 2003 | SÖDERTÄLJE | CB4403 | 50 m | 46.81 | |
59 | 300 | Zoubairi Josefine | 2003 | SÖDERTÄLJE | BT7203 | 50 m | 48.23 | |
60 | 410 | Andersson Jennifer | 2003 | HELLAS SK | BX7403 | 50 m | 48.36 | |
61 | 197 | Unden Clara | 2004 | SK NEPTUN | AW6404 | 25 m | 48.94 | |
62 | 2 | Axvik Reutergårdh Elsa | 2004 | BOTK-RÖNN | BA5404 | 25 m | ||
63 | 73 | Aldén Sophia | 2003 | SK NEPTUN | CC4403 | 25 m | ||
64 | 147 | Khimji Ursula | 2004 | SK NEPTUN | BZ0204 | 25 m | ||
65 | 211 | Björlin Millie | 2003 | SKK | CB8203 | 25 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.25.10 | Utskriftsdatum | 24 september 2017 |
Licensierad till: Stockholms Kappsimningsklubb | Utskriftstid | 08:29 |