2017-11-18   11:01:08
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma Speedo Cup

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

lauantaiaamu

8_S
Laji 8, 100m Selkäuinti Miehet 
 
 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 










 
175  Kallström Roni  2001  Cetus  01A092  25 m  56.39  56.39   
137  Eloranta Valtteri  1992  Cetus  92A273  50 m  1:02.34  1:00.34   
529  Sievers Jakob  2000  UiTa  00A730  25 m  1:00.86  1:00.86   
552  Kuusela Leo  1999  AQUILA  99A661  25 m  1:00.86  1:00.86   
140  Gramén Isak  2001  Cetus  01B058  50 m  1:03.20  1:01.20   
42  Tervanen Martti  2000  JUK  00A834  25 m  1:02.04  1:02.04   
124  Annala Teemu  2001  Cetus  01A514  50 m  1:04.31  1:02.31   
424  Kukkonen Elias  2002  ORCA  02A569  25 m  1:02.97  1:02.97   
486  Koskinen Walentin  2000  UiTa  00A343  25 m  1:03.01  1:03.01   
10  315  Skjäl Oscar  2002  Cetus  02A684  25 m  1:03.11  1:03.11   
11  522  Roine Leo  2001  UiTa  01B182  50 m  1:05.37  1:03.37   
12  466  Heikkinen Arttu  2000  UiTa  00A448  25 m  1:04.52  1:04.52   
13  289  Ruuhonen Jere  2001  Cetus  01A461  25 m  1:04.56  1:04.56   
14  295  Salminen Joona  2000  Cetus  00A328  25 m  1:05.36  1:05.36   
15  Hyttinen Kalle  2001  BS-PU  01B140  25 m  1:05.41  1:05.41   
16  114  Aalto Oskari  2002  Cetus  02A016  25 m  1:05.99  1:05.99   
17  202  Laine Veeti  2000  Cetus  00A876  50 m  1:08.43  1:06.43   
18  432  Panschin Ruslan  2001  ORCA  01B198  50 m  1:09.63  1:07.63   
19  233  Mikkonen Leo  2002  Cetus  02A233  50 m  1:10.75  1:08.75   
20  279  Rinne Daniel  2002  Cetus  02B263  25 m  1:08.80  1:08.80   
21  346  Widbom Herman  2001  Cetus  01A188  25 m  1:10.08  1:10.08   
22  201  Kylmä Eemil  2001  Cetus  01A631  50 m  1:13.02  1:11.02   
23  181  Khanoukaev Mihail  2002  Cetus  02A241  50 m  1:13.48  1:11.48   
24  550  Jernvall Juha  2000  AQUILA  00A085  25 m  1:12.19  1:12.19   
25  111  Vahtera Lukas  2001  SiWa  01B137  50 m  1:14.39  1:12.39   
26  347  Viisanen Verneri  2002  Cetus  02A281  25 m  1:12.55  1:12.55   
27  39  Myllynen Aarne  2002  JUK  02A328  50 m  1:14.67  1:12.67   
28  209  Lauslahti Ville  2001  Cetus  01A254  50 m  1:17.57  1:15.57   
29  169  Jääskeläinen Elias  2002  Cetus  02A712  25 m  1:15.99  1:15.99   
30  63  Munsterhjelm Mio  2002  SGR  02A609  50 m  1:18.85  1:16.85   
31  506  Naarajärvi Henri  2002  UiTa  02A893  50 m  1:20.55  1:18.55   
32  439  Tolppala Tuomas  2002  ORCA  02A719  25 m  1:36.03  1:36.03   
33  90  Lantta Taneli  2001  SiWa  01A493  25 m       
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.25.10  Tulostuspäivämäärä  16 syyskuu 2017 
Lisenssinhaltija: Suomen Uimaliitto  Tulostusaika  08:33 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner
IC Control Media & Sport ny webbutvecklare