2017-09-25   13:43:03
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma Speedo Cup

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

lauantaiaamu

7_S
Laji 7, 100m Selkäuinti Naiset 
 
 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 










 
469  Huhtanen Suvi  1999  UiTa  99A194  25 m  1:04.28  1:04.28   
178  Kellberg Laura  2003  Cetus  03A441  25 m  1:04.42  1:04.42   
309  Siirtola Peppi  2002  Cetus  02A144  25 m  1:04.94  1:04.94   
159  Jauhiainen Jonna  2000  Cetus  00A245  50 m  1:07.57  1:05.57   
359  Iisalo Vilma  2001  RaisU  01A560  25 m  1:05.59  1:05.59   
358  Heinonen Helmi  2002  RaisU  02A204  25 m  1:06.87  1:06.87   
128  Auvinen Siri  2002  Cetus  02A342  25 m  1:07.29  1:07.29   
473  Jussila Aino  2000  UiTa  00A485  25 m  1:07.94  1:07.94   
329  Tossavainen Helmi  2002  Cetus  02A572  25 m  1:08.06  1:08.06   
10  444  Vesa Saara  1999  ORCA  99A909  25 m  1:09.70  1:09.70   
11  541  Virta Nea  1996  UiTa  96A141  50 m  1:12.08  1:10.08   
12  247  Ohvo Nelli  2001  Cetus  01A937  25 m  1:10.56  1:10.56   
13  164  Johansson Emma  2003  Cetus  03A017  25 m  1:10.76  1:10.76   
14  519  Rantanen Anna  2001  UiTa  01A301  50 m  1:13.33  1:11.33   
15  270  Rapinoja Kaarin  2003  Cetus  03A105  50 m  1:13.99  1:11.99   
16  451  Auvinen Armi  2000  UiTa  00A811  25 m  1:12.46  1:12.46   
17  357  Aho Roosa  2003  RaisU  03A060  25 m  1:12.86  1:12.86   
18  229  Mettinen Mirka  2002  Cetus  02A159  25 m  1:13.25  1:13.25   
19  214  Leppänen Vilhelmiina  2003  Cetus  03A002  50 m  1:15.53  1:13.53   
20  336  Wacklin Cia  2001  Cetus  01A425  25 m  1:13.74  1:13.74   
21  343  Vasara Jonna  2002  Cetus  02A118  25 m  1:14.82  1:14.82   
22  287  Rostedt Verna  2002  Cetus  02A101  50 m  1:17.45  1:15.45   
23  299  Savolainen Anni  2002  Cetus  02A184  25 m  1:16.44  1:16.44   
24  238  Nagy Róza  2003  Cetus  03B208  50 m  1:18.63  1:16.63   
25  256  Peltola Julia  2003  Cetus  03A091  50 m  1:18.67  1:16.67   
26  313  Siltala Oona  2002  Cetus  02A535  25 m  1:16.72  1:16.72   
27  350  Von Schrowe Iina  2003  Cetus  03A146  25 m  1:16.77  1:16.77   
28  327  Tapanainen Milla-lotta  2003  Cetus  03A610  25 m  1:16.94  1:16.94   
29  304  Seiger Diana  2003  Cetus  03A909  50 m  1:19.03  1:17.03   
30  221  Långström Sofia  2003  Cetus  03A085  25 m  1:17.06  1:17.06   
31  52  Partanen Lotta Linnea  2001  NumKis  01A819  25 m  1:18.33  1:18.33   
32  259  Pietikäinen Pilvi  2002  Cetus  02A550  50 m  1:20.50  1:18.50   
33  250  Palm Cindy  2003  Cetus  03A052  50 m  1:21.42  1:19.42   
34  297  Salokorpi Essi  2003  Cetus  03A199  25 m  1:20.01  1:20.01   
35  334  Uusitalo Martina  2003  Cetus  03A541  25 m  1:20.75  1:20.75   
36  500  Majuri Emilia  2001  UiTa  01A799  25 m  1:20.95  1:20.95   
37  189  Korpela Nella  2002  Cetus  02A577  25 m  1:21.10  1:21.10   
38  554  Väisänen Laura  2001  AQUILA  01A436  50 m  1:23.18  1:21.18   
39  452  Auvinen Soile  2002  UiTa  02A259  25 m  1:21.42  1:21.42   
40  396  Villanen Aino  2003  SalU  03A334  50 m  1:24.74  1:22.74   
41  146  Hargreaves Siiri  2003  Cetus  03B169  50 m  1:26.35  1:24.35   
42  232  Mikk Marleen  2002  Cetus  02B180  25 m  1:24.54  1:24.54   
43  13  Rosqvist Sara  2001  BS-PU  01B177  25 m  1:24.77  1:24.77   
44  198  Kull Edit  2003  Cetus  03B164  50 m  1:27.75  1:25.75   
45  117  Aho Delia Helena  2003  Cetus  03A962  50 m  1:28.63  1:26.63   
46  342  Valkonen Sanna  2003  Cetus  03A092  50 m  1:30.16  1:28.16   
47  115  Ahlgren Aida  2002  Cetus  02B010  25 m  1:29.30  1:29.30   
48  59  Heino Elina  1999  SGR  99A547  50 m  1:32.17  1:30.17   
49  46  Kivelä Kia  2003  NumKis  03A685  50 m  1:35.00  1:33.00   
50  123  Angelva Noora  1999  Cetus  99A472  25 m       
51  280  Rinne Nea  1995  Cetus  95A833  25 m       
52  419  Egorova Ksenia  2000  ORCA  00A664  25 m       
53  441  Tynkkynen Jasmin  1993  ORCA  93B249  25 m       
54  548  Anttila Milla-marita  2000  AQUILA  00A967  25 m       
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.25.10  Tulostuspäivämäärä  16 syyskuu 2017 
Lisenssinhaltija: Suomen Uimaliitto  Tulostusaika  08:33 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner
IC Control Media & Sport ny webbutvecklare