Ohjelma Speedo Cup
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Laji 48, 50m Rintauinti Pojat |
# | ID | Nimi | Synt | Seura | Lisenssi | Allas | Alkup. | Ilm.aika | Tila |
1 | 29 | Maaranen Joonas | 2004 | HyUS | 04A835 | 50 m | 37.68 | 36.18 | |
2 | 461 | Hakala Akseli | 2003 | UiTa | 03A023 | 50 m | 38.45 | 36.95 | |
3 | 403 | Rautaporras Eero | 2005 | Pyry | 05A055 | 25 m | 37.52 | 37.52 | |
4 | 391 | Savolainen Viljam | 2008 | SalU | 08A137 | 50 m | 39.57 | 38.07 | |
5 | 69 | Tantula Masih | 2004 | SGR | 04A158 | 50 m | 43.19 | 41.69 | |
6 | 53 | Parviainen Leo | 2003 | NumKis | 03A349 | 25 m | 43.64 | 43.64 | |
7 | 384 | Pohjola Joona | 2004 | SalU | 04A607 | 25 m | 44.02 | 44.02 | |
8 | 411 | Kettunen Anton | 2005 | Gladius | 05A144 | 50 m | 46.96 | 45.46 | |
9 | 93 | Ngô Vi Thai | 2004 | SiWa | 04A921 | 25 m | 45.65 | 45.65 | |
10 | 564 | Rooke Samuel | 2004 | UH | 04B159 | 25 m | 45.72 | 45.72 | |
11 | 528 | Schrader Sami | 2006 | UiTa | 06A494 | 50 m | 48.00 | 46.50 | |
12 | 87 | Kulju Rony | 2004 | SiWa | 04A262 | 25 m | 46.56 | 46.56 | |
13 | 406 | Antman Niko | 2006 | Gladius | 06A259 | 50 m | 49.91 | 48.41 | |
14 | 99 | Rissanen Aleksi | 2004 | SiWa | 04B047 | 50 m | 50.09 | 48.59 | |
15 | 512 | Penttilä Litti | 2004 | UiTa | 04A636 | 50 m | 50.26 | 48.76 | |
16 | 81 | Ianes Heikki | 2005 | SiWa | 05A138 | 25 m | 50.01 | 50.01 | |
17 | 235 | Mustonen Evan | 2005 | Cetus | 05A896 | 50 m | 53.14 | 51.64 | |
18 | 381 | Nurminen Miika | 2005 | SalU | 05A624 | 50 m | 53.40 | 51.90 | |
19 | 539 | Töyrylä Niklas | 2006 | UiTa | 06A090 | 50 m | 53.75 | 52.25 | |
20 | 5 | Nieminen Tuomas | 2004 | UH | 04B120 | 50 m | 53.84 | 52.34 | |
21 | 143 | Haikara Artem | 2005 | Cetus | 05A786 | 50 m | 53.88 | 52.38 | |
22 | 393 | Tuomainen Kaapo | 2008 | SalU | 08A063 | 50 m | 54.00 | 52.50 | |
23 | 156 | Inkilä Veeti | 2006 | Cetus | 06A411 | 50 m | 54.24 | 52.74 | |
24 | 398 | Yli-Jama Kalle | 2006 | SalU | 06A108 | 25 m | 52.90 | 52.90 | |
25 | 437 | Shishinin Nikita | 2006 | ORCA | 06A116 | 50 m | 54.43 | 52.93 | |
26 | 330 | Tsinjonnõi Artemi | 2008 | Cetus | 08A169 | 25 m | 55.09 | 55.09 | |
27 | 234 | Mosconi Tommi | 2008 | Cetus | 08A187 | 50 m | 57.86 | 56.36 | |
28 | 67 | Rahkonen Onni | 2007 | SGR | 07A079 | 50 m | 57.91 | 56.41 | |
29 | 524 | Ruotoistenmäki Rasmus | 2006 | UiTa | 06A320 | 50 m | 59.62 | 58.12 | |
30 | 204 | Laitala Ilmari | 2003 | Cetus | 03A963 | 50 m | 59.75 | 58.25 | |
31 | 183 | Klümper Matti | 2008 | Cetus | 08A190 | 50 m | 1:01.02 | 59.52 | |
32 | 168 | Järvenpää Olli | 2006 | Cetus | 06A690 | 25 m | 1:00.89 | 1:00.89 | |
33 | 112 | Valtanen Lauri | 2007 | SiWa | 07A069 | 50 m | 1:02.54 | 1:01.04 | |
34 | 149 | Hautaniemi Veikko | 2007 | Cetus | 07A304 | 50 m | 1:03.71 | 1:02.21 | |
35 | 269 | Rantatupa Pauli | 2005 | Cetus | 05A960 | 50 m | 1:04.49 | 1:02.99 | |
36 | 190 | Koskela Henri | 2007 | Cetus | 07A472 | 50 m | 1:08.15 | 1:06.65 | |
37 | 364 | Akkanen Veeti | 2006 | SalU | 06A562 | 50 m | 1:08.27 | 1:06.77 | |
38 | 298 | Savolainen Akseli | 2007 | Cetus | 07A405 | 25 m | 1:11.62 | 1:11.62 | |
39 | 64 | Mäkilä Amos | 2007 | SGR | 07A308 | 25 m | |||
40 | 142 | Gummerus Verneri | 2006 | Cetus | 06A850 | 25 m | |||
41 | 170 | Jääskö Jermu | 2006 | Cetus | 06A894 | 25 m | |||
42 | 217 | Liimatainen Roope | 2007 | Cetus | 07A544 | 25 m | |||
43 | 260 | Pietilä Nikolas | 2005 | Cetus | 05A160 | 25 m | |||
44 | 324 | Syvänen Lenni | 2007 | Cetus | 07A401 | 25 m | |||
45 | 328 | Tirkkonen Emil | 2006 | Cetus | 06A865 | 25 m | |||
Tekijä: WinGrodan 1.25.10 | Tulostuspäivämäärä | 16 syyskuu 2017 |
Lisenssinhaltija: Suomen Uimaliitto | Tulostusaika | 08:33 |