Program för SM/JSM (25m) 2017
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Heatlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Rosenlundsbadet, Jönköping |
Bassäng: |
25m |
|
|
|
|
|
Arrangör: |
SSF/Jönköpings SS |
Datum: |
den 1 november 2017 |
|
|
|
|
|
Gren 13, 400m Frisim Damer
|
Försök 1 (3), Junior |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sponsor: |
Greenmachine |
|
|
|
|
SR: Sarah Sjöström (1993) 4:02.33 2014-11-20 |
|
|
|
SJ: Sarah Sjöström (1993) 4:03.60 2011-10-16 |
|
|
|
MR: Sarah Sjöström (1993) 4:02.33 2014-11-20 |
|
|
|
EM-kval: 4:07.58 |
|
|
|
FM: Sr: Hanna Eriksson 4:13.03 / Jr: Hanna Eriksson 4:14.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
377 |
1 |
|
Ebba Andersson |
2001 |
VÄSBY SS |
4:34.31 |
|
|
|
|
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
424 |
2 |
|
Filippa Sundström |
2001 |
ÄNGELHOLM |
4:32.52 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
179 |
3 |
|
Sabina Alman |
2003 |
LULEÅ SS |
4:30.97 |
|
|
|
|
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
225 |
4 |
|
Christine Ekman |
1994 |
SK NEPTUN |
4:17.58 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
405 |
5 |
|
Malin Eklund |
2001 |
VÄSTERÅS |
4:29.98 |
|
|
|
|
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
235 |
6 |
|
Tiffani Segerbrand |
1999 |
SK NEPTUN |
4:31.42 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
167 |
7 |
|
Emma Magnusson |
1998 |
LASS |
4:33.96 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
380 |
8 |
|
Cornelia Eklund |
2000 |
VÄSBY SS |
4:38.76 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 13, 400m Frisim Damer |
Försök 2 (3), Junior |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
51 |
1 |
|
Johanna Palmkvist |
1999 |
HS |
4:28.27 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
306 |
2 |
|
Gloria Muzito |
2002 |
SUNDSVALL |
4:27.37 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
409 |
3 |
|
Elvira Mörtstrand |
2003 |
VÄSTERÅS |
4:27.15 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
4 |
|
Frida Lannhard |
2000 |
FALUN |
4:25.76 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
217 |
5 |
|
Ida Swegmark |
2000 |
MASS |
4:25.81 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
188 |
6 |
|
Anna Grahovac |
1999 |
MKK |
4:27.26 |
|
|
|
|
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
197 |
7 |
|
Josephine Mikkelsen |
2002 |
MKK |
4:27.78 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
477 |
8 |
|
Tilde Anderberg-Richard |
1999 |
SJÖBO SS |
4:28.75 |
|
|
|
|
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 13, 400m Frisim Damer |
Försök 3 (3), Junior |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
274 |
1 |
|
Emilia Rönningdal |
2002 |
S 71 |
4:24.07 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
384 |
2 |
|
Louise Halldén |
1998 |
VÄSBY SS |
4:22.23 |
|
|
|
|
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
299 |
3 |
|
Emma Sundstedt |
1998 |
SPÅRVÄGEN |
4:16.79 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
81 |
4 |
|
Hanna Eriksson |
1999 |
JÖNKÖPING |
4:13.03 |
|
|
|
|
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
74 |
5 |
|
Emma Rotstam |
1998 |
JÄRFÄLLA S |
4:15.58 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
261 |
6 |
|
Hanna Bergman |
2001 |
POSEIDON |
4:19.57 |
|
|
|
|
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
280 |
7 |
|
Lina Sjöholm |
2000 |
SJÖBO SS |
4:23.62 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
62 |
8 |
|
Olivia Ülger |
2000 |
HS |
4:24.92 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2017-11-02 10:11:01 |
Datahandling: WinGrodan 2.0 |
Licensed to: IC Control Media & Sport |
|
|
|
|
|
|
|
|
|