Ohjelma SM/JSM (25m) 2017
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Heatlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Rosenlundsbadet, Jönköping |
Bassäng: |
25m |
|
|
|
|
|
Arrangör: |
SSF/Jönköpings SS |
Datum: |
den 1 november 2017 |
|
|
|
|
|
Gren 41, 200m Ryggsim Damer
|
Försök 1 (3), Junior |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sponsor: |
Travelpoint |
|
|
|
|
SR: Michelle Coleman (1993) 2:03.26 2014-11-22 |
|
|
|
SJ: Therese Svendsen (1989) 2:06.65 2009-12-13 |
|
|
|
MR: Michelle Coleman (1993) 2:03.26 2014-11-23 |
|
|
|
EM-kval: 2:09.05 |
|
|
|
FM: Sr: Hanna Rosvall 2:10.22 / Jr: Hanna Rosvall 2:10.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
415 |
2 |
|
Natalie Noreblad |
2002 |
VÄXJÖ SS |
2:24.05 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
97 |
3 |
|
Elin Ristl |
1999 |
JÖNKÖPING |
2:23.43 |
|
|
|
|
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
230 |
4 |
|
Tuva Glimmerud-Gullbjörk |
2000 |
SK NEPTUN |
2:23.24 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
249 |
5 |
|
Klara Eriksson |
2000 |
NKK |
2:23.40 |
|
|
|
|
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
6 |
|
Tilda Öman |
2000 |
ELFSBORG |
2:23.52 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
360 |
7 |
|
Cornelia Jerresand |
2000 |
TÄBY SIM |
2:24.93 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 41, 200m Ryggsim Damer |
Försök 2 (3), Junior |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
85 |
1 |
|
Annie Hegmegi |
2003 |
JÖNKÖPING |
2:21.07 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
270 |
2 |
|
Isabella Revstedt |
2001 |
SK RAN |
2:20.91 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
164 |
3 |
|
Vera Karlsson |
2003 |
LASS |
2:20.27 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
284 |
4 |
|
Trine Forss |
2003 |
SKÖVDE SS |
2:19.27 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
311 |
5 |
|
Elise Öberg |
2002 |
SUNDSVALL |
2:19.96 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
352 |
6 |
|
Josefin Ossmyr |
1999 |
TYRESÖ SS |
2:20.60 |
|
|
|
|
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
135 |
7 |
|
Viktoria Dellhede |
2003 |
LANDSKRONA |
2:21.06 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
412 |
8 |
|
Filippa Sterling |
2002 |
VÄSTERÅS |
2:23.15 |
|
|
|
|
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 41, 200m Ryggsim Damer |
Försök 3 (3), Junior |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
54 |
1 |
|
Julia Stenhård |
2000 |
HS |
2:17.88 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
388 |
2 |
|
Anna Miram |
1999 |
VÄSBY SS |
2:15.01 |
|
|
|
|
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
402 |
3 |
|
Hannah Brunzell |
2001 |
VÄSTERÅS |
2:13.40 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
423 |
4 |
|
Hanna Rosvall |
2000 |
ÄNGELHOLM |
2:10.22 |
|
|
|
|
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
110 |
5 |
|
Miranda Arvidsson |
1998 |
KALMAR SS |
2:11.13 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
307 |
6 |
|
Wilma Persson |
2001 |
SUNDSVALL |
2:14.87 |
|
|
|
|
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
341 |
7 |
|
Vilma Unnermark |
1997 |
SÖDERTÖRN |
2:17.30 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
276 |
8 |
|
Linnea Gipperth |
2003 |
SALTSJÖB |
2:19.02 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2017-11-03 20:07:35 |
Datahandling: WinGrodan 2.0 |
Licensed to: IC Control Media & Sport |
|
|
|
|
|
|
|
|
|